Diabetolog Kraków

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Obawialam sie, ze efektow nie bedzie, jak przy kazdej poprzedniej diecie. A tu... Pierwsze 7 kilo za nami, a będzie i dwa razy tyle! Bardzo polecam tą Panią :)
Opinia dodana przez: Weronika
Diabetolog Kraków dr n. med. Adam Markiewicz

Gabinety Promimed (200 m od Szpitala Rydygiera)
ul. Okulickiego 51
Kraków

Pan doktor Markiewicz to nie tylko świetny lekarz ale i wspaniały człowiek. Nie tylko pomógł mi schudnąć, ale całe prowadzenie było z klasą. Polecam
Opinia dodana przez: Mat

Andrzej Gliwa

Internista, Diabetolog

Scanmed

Kraków

Najlepszy lekarz z jakim sie dotad spotkalem - bez podzialu na internistow, stomatologow, hirurgow itd.

Pan doktor jest bardzo kompetentnym specjalista oraz bardzo dobrym czlowiekiem (czuje sie to juz przy pierwszej wizycie - niestety brak tego u wielu lekarzy). Podchodzi do problemow pacjentow powaznie, starajac sie znalezc najlepsze rozwiazania, wszystko tlumaczy i dobiera metody pod pacjenta.

Polecam wszystkim!!
Opinia dodana przez: Pawel

Zespoły Wyjazdowe
św. Łazarza 14

Do dr Pacury przeniosłem się z Krakowa, gdzie wizyty ograniczały się w zasadzie do wypisania recept i ewentualnie jakichś zaświadczeń czy skierowań. Cukrzycę mam od 42 lat i w Brzesku okazało się, że można jeszcze coś zmienić żeby mieć lepsze wyniki i bardziej komfortowe życie. Pani doktor rozmawia z pacjentem, cierpliwie tłumaczy, a przy tym wszystkim jest bardzo uprzejma i taktowna. Do tego, prawie na każdą wizytę zleca jakieś badania, ...
Opinia dodana przez: Piotr

Centrum Zdrowego Uśmiechu
Miłkowskiego 3
Kraków

Polecam doktora. W. Głodzik jest staranny, konkretny i dobrze prowadzi leczenie mojej choroby . Byłam kilka razy w jego gabinecie na ul. Na Zrębie i wizyty dobrze wspominam.
Dziękuję Doktorze !
Opinia dodana przez: Janina

Krakowskie Pogotowie Ratunkowe
ulica Łazarza 14

Byłam u Pani doktor już trzy razy i jestem naprawdę usatysfakcjonowana. Spotkałam sie z empatią i dużą wiedzą.
Sposób komunikacji Pani doktor i kmpetencje są na wysokim
poziomie. Z czystym sumieniem polecam.

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4

Świetny specjalista. Dostałam dokładne instrukcje czego unikać i co wybierać, jak oprzeć się pokusie słodyczy, a przy okazji jak ćwiczyć. Pani Karina jest tez trenerką kobiet, super że połączyła dwie specjalizacje, dzięki temu można kompleksowo podejść do swojego stylu życia przy pomocy dietetyko-trenera. Bardzo polecam i na pewno jeszcze odwiedzę Panią Karine i chętnie zaczne z nią kolejne treningi.
Opinia dodana przez: Marta S.

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4

Pani Dominika to osoba, którą na prawde mogę polecić. Świetnie wytłumaczyła mi co robię źle, czego jem za dużo, co pomijam w jadłospisie. Najbardziej cenie przyjazne podejście- zdarzało mi się, że miałam wrażenie, że dietetyk patrze na mnie jak na grubasa, który tylko je, je i tyje. Pani Dominika zdała sprawdzian uprzejmości na 6! Cenie to, że przez cały czas od wizyty, otrzymania diety do kontroli miałam mailowy i telefoniczny ...
Opinia dodana przez: Marta S.

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków

Nie polecam! leczenia dziecka u dr Małgorzaty Stelmach. Jest arogancka, złośliwa, nie przyjazna dzieciom. Wszystko co powie musi być po jej myśli a nie dziecka, które mimo ciężkiej choroby zmaga się z tym, a taka złośliwa lekarka mu nie chce przyznać, ani czipa, ani pompy, bo stwierdziła, że co by miało dziecko do roboty jakby za niego działały urządzenia same?. Zamiast dzieciom ulżyć w cierpieniach to im ich dodaje. Małe ...

ulica Zachodnia 5/7a

Po raz pierwszy trafiłam na lekarza, który w ogóle tłumaczy pacjentowi, jak równemu sobie, co mu dolega i jak to leczyć. Co więcej, pani doktor tłumaczy cierpliwie, odpowiada na wszystkie pytania, ma ogromną wiedzę i jeszcze więcej życzliwości dla ludzi. Poświęciła mi dzisiaj bitą godzinę odpowiadając na moje pytania i tłumacząc co mi się dzieje, jakie są możliwe przyczyny takiego stanu rzeczy i co w związku z tym.
Ponadto, ...
Opinia dodana przez: Aleksandra