Filtruj terminy

Diabetolog

Klinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii
Zwierzyniecka 41 lok. 12
60-814 Poznań

SUPER lekarz. W każdym aspekcie doskonała. Ze względu na mój wiek i stan zdrowia mam kontakt z wieloma lekarzami, ale Pani dr Dorota Pisarczyk-Wiza jest dla mnie wzorem lekarza. Kompetentna, miła, uprzejmą. Z anielską cierpliwością wyjaśnia wszystkie problemy. Dla mnie i dla wszystkich pacjentów, z którymi rozmawiam w oczekiwaniu na swoją kolejkę, jest wzorem lekarza. Polecam Panią doktor wszystkim chorym na cukrzycę.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Magdalena Obrycka

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Nie będę się tu rozpisywał nad zaletami pani doktor, bo o nich można się osobiście przekonać podczas wizyty. W każdym elemencie oceny dałem maxa. Zdecydowanie polecam!

prof. zw. dr hab. Daria Boszko-Błaszyk

Diabetolog, Endokrynolog

Gajowa 3
Poznań

Co prawda moja wizyta była dawno temu ale postrzegam Panią doktor bardzo pozytywnie.Dzięki jej czujności w porę wykryty
nowotwór tarczycy.Dlaczego nie kontynuuję leczenia u niej-ponieważ wtedy USG tarczycy robiło niewielu lekarzy ,by
oszczędzić mi podwójnych wizyt poleciła mi lekarza,który robił USG.Ale nie prowadząc mnie ,spotkana przypadkowo w szpitalu bardzo mi pomogła w przyspieszeniu podania jodu,co było bardzo istotne.DODAM,ŻE BYŁO TO BEZINTERESOWNE - CHCIAŁABYM TYLKO TAKICH LEKARZY SPOTYKAĆ NA SWOJEJ DRODZE. ...

lekarz Danuta Górowska-Pracka

ulica Styczyńskiego 7
61-407 Poznań

Choruje na cukrzyce od ok15 lat ,mialem do czynienia z kilkoma diabetologami ale decyzje Pani Doktor byly najtrafniejsze,wg mojej opini jeden z najlepszych specjalistow
Opinia dodana przez: Maciej

dr Witold Draber

Diabetolog

posum pogotowie ratunkowe

Poznań

Opinia może zostać usunięta na wniosek lekarza i zapewne zostanie usunięta po tym co napisze.A pisze , bo jestem zaskoczona i oburzona!!!Jestem od pewnego czasu pacjentka pana doktora na NFZ i nigdy bym się nie spodziewala.
Potrzebowałam zaświadczenia od diabetologa dla innego lekarza.Zaswiadczenia , które zawsze u poprzedniej diabetolog otrzymywałam bez problemu. A tu pan Witold zaznaczył , że to kosztuje i skasował ode mnie 50zl!!!

lekarz Ewa Krzyżagórska

ulica Murawa 37 A
61-655 Poznań

Na pierwszą wizytę szłam przerażona. Przed wejściem do gabinetu nie wykonałam zwyczajowych badań w pokoju pielęgniarek. Pani Doktor najwidoczniej zauważyła mój stan, bo poszła tam ze mną
Później przedyskutowałyśmy całą wizytę. Pani doktor rzeczowo i spokojnie wytłumaczyła mi na czym ta choroba polega i jakie mogą być jej skutki. Omówiła diagnozę zrozumiałym językiem. Jej życzliwość i indywidualne podejście bardzo mnie uspokoiły. Okazała się niesamowicie mądra, pomocna
i cierpliwa. To ...
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Urszula Przybyła

LUX MED Sp. z o.o.
ul. Franklina Roosevelta 18
60-829 Poznań

Pani Doktor Urszula Przybyła to doskonały diagnosta, pełen profesjonalizm, zrozumienie, otwartość, życzliwość.
Uzyskałam dużą pomoc , jasne rzeczowe wyjaśnienie , mam poczucie bezpieczeństwa. Mam do Pani Doktor pełne zaufanie.
pozdrawiam Serdecznie
Opinia dodana przez: Jolanta K.

lekarz Andrzej Kościański

ulica Garbary 95 A/83
61-757 Poznań

Na wizycie lekarz ten kazał mi odstawić dotychczasowe insuliny nie interesujac się moimi cukrami, kazał mi samemu ustalac sobie dawki nowych insulin ponieważ jak stwierdził znam siebie najlepiej. Jest przy tym niemiły ,przemądrzaly nie leczy a jedynie bierze pieniądze z NFZ .Wizyta u tego lekarza to strata czasu ,nie polecam.

lekarz Aleksandra Araszkiewicz

ul. Przasnyska 41