Diabetolog Poznań

lekarz Ewa Krzyżagórska

Diabetolog, Endokrynolog

ulica Murawa 37 A
61-655 Poznań

Na pierwszą wizytę szłam przerażona. Przed wejściem do gabinetu nie wykonałam zwyczajowych badań w pokoju pielęgniarek. Pani Doktor najwidoczniej zauważyła mój stan, bo poszła tam ze mną

Później przedyskutowałyśmy całą wizytę. Pani doktor rzeczowo i spokojnie wytłumaczyła mi na czym ta choroba polega i jakie mogą być jej skutki. Omówiła diagnozę zrozumiałym językiem. Jej życzliwość i indywidualne podejście bardzo mnie uspokoiły. Okazała się niesamowicie mądra, pomocna
i cierpliwa. To dopiero trzecia wizyta, ale jestem pod wrażeniem. Dziś bowiem nie zdarza się , aby lekarz zauważał wpływ psychiki na cały obraz leczenia. Zasadą jest leczenie objawowe. Na każdej kolejnej wizycie Pani doktor była rzeczowa i opanowana, przez co i mnie udzielał się jej spokój. Potraktowała mnie jak partnera w procesie leczenia nie jak przypadek do zdiagnozowania.
Jest to lekarz z powołania. Polecam wszystkim tę Panią doktor.

Opinia dodana przez: Bożena

prof. zw. dr hab. Daria Boszko-Błaszyk

Diabetolog, Endokrynolog

Gajowa 3
Poznań

dr poświęca dużo czasu na wizycie, zleca różne badania gdy tylko zauważy niepokojący objaw. Jestem bardzo zadowolony. Polecam

posum pogotowie ratunkowe

Poznań

Zdecydowanie polecam Pana Doktora.Miły,rzeczowy i zainteresowany pacjentem.

Zdecydowanie polecam Pana Doktora.Miły,rzeczowy i zainteresowany pacjentem.

Klinika Chorób Wewnętrznych i Diabetologii
Zwierzyniecka 41 lok. 12
60-814 Poznań

Pani doktor jest bardzo znanym fachowcem w dziedzinie diabetologii. Pani doktor jest bardzo kompetentna i zdecydowana doskonale zna się na problemach powikaniach jak i komplikacjach jakie wiążą sie z cukrzycą zwlaszcza u kobiet w ciąży. Pani doktor wykazuje sie ogromną empatią, troską wobec pacjentów, niezmiernie ważne jest dla niej dobro i jak najlepsze zdrowie pacjenta. Takich lekarzy w dzisiejszych czasach naprawdę niezmiernie żadko można spotkać. Z czystym sumieniem ogromnie polecam Panią doktor osobą które borykają się z tą niezmiernie podstępną chorobą jaką jest cukrzycą. Cieszę się bardzo że jestem pacjentką Pani doktor Wizy bo to prawdziwy lekarz z powołania. Pomogła mi niezmiernie i jestem jej za to ogromnie wdzięczna!

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Bardzo dobry kontakt z lekarzem,
kompleksowa obsługa i duża kultura
osobista. Jestem bardzo zadowolona z wizyty w dniu 14.03.2016 roku i polecam panią dr Magdalenę Obrycką innym pacjentom.

Bardzo dobry kontakt z lekarzem,
kompleksowa obsługa i duża kultura

ulica Styczyńskiego 7
61-407 Poznań

W dniu dzisiejszym Pani doktor odmówiła przyjęcia na umówioną wizytę mojego 85-letniego ojca, ponieważ zapomniał wziąć ze sobą pieniędzy i przysięgał, że dowiezie całą kwotę jutro. Tato leczy się u Pani doktor już od ponad roku ...
Moja ocena ...

Moja ocena - jak straszną musi być osoba, dla której nie liczy się zdrowie pacjenta, chęć pomocy, życzliwość - a jedynym wyznacznikiem są pieniądze. Współczuję pani doktor bardzo i wszystkim odradzam korzystanie z jej usług.

Opinia dodana przez: Anna

Szpital św Wojciecha