Diabetolog Warszawa

Komorska 49

Diabetolog Warszawa dr n. med. Zuzanna Rymarczyk

Best-Med
al. Jerozolimskie 87

Bardzo dobra lekarka , miła i uprzejma dla pacjenta , bardzo profesjonalna . lekarz ze wszech miar godna polecenia innym pacjentom
Opinia dodana przez: Stanisław
Diabetolog Warszawa lek. med. Janusz Rusinek

lek. med. Janusz Rusinek

Internista, Endokrynolog

wizyta już od 170

Prywatny Gabinet Lekarski
ul.Kolejowa 45 A lok.29

Tego doktora poleciło mi 2 znajomych. Od dłuższego czasu poszukiwałem dobrego endokrynologa, bo już nie miałem na nic siły i ledwie dawałem radę z codziennymi sprawami. Postanowiłem poszukać ratunku u dr.Rusinka. Byłem na wizycie na pocz.listopada. Pozytywnie zaskoczyła mnie nie tylko sama osoba lekarza- bardzo cierpliwy,wnikliwy i pełen empatii, jak i poziom profesjonalizmu.Byłem prywatnie w gabinecie na Kolejowej 45A/29 więc oczekiwałem lepszego standardu, niż w państwowych placówkach, gdzie do tej ...
Opinia dodana przez: S.Kasaban
Diabetolog Warszawa dr n. med. Arkadiusz Krakowiecki

dr n. med. Arkadiusz Krakowiecki

Internista, Diabetolog

wizyta już od 280

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

witam uwazam ze ten lekarz jest super bardzo cierpliwy ,bardzo interesuje sie swoim pacjentem.Maz mial 1000 cukru i wlasnie dzieki niemu zyje.Polecam go bardzo dba o pacjenta jest fachowy ,uprzejmy i cierpliwie odpowada na wszystke pytania
Opinia dodana przez: GOSIA
Diabetolog Warszawa dr n. med. Andrzej Marciniak

dr n. med. Andrzej Marciniak

Gastrolog, Internista

ZOBACZ WOLNE TERMINY wizyta już od 100

LEKARSKIE WIZYTY DOMOWE Warszawa - Andrzej Marciniak

Pan doktor bardzo mi pomógł .Terapia była bardzo skuteczna. Bardzo życzliwy i konkretny lekarz. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania i ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: EDYTA

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Wybitny internista i diabetolog. Szanowany przez pacjentów. Odszedł z CSK, bo nie podobał się pani profesor (którą nie długo potem wywalili ze szpitala na twarz).

Kolmed Spółka Jawna Kompleksowa Obsługa Medyczna Dariusz Skowera i Wspólnik
Bursztynowa 2

Jest to jedyny lekarz, który zachował się jak profesjonalista, jak człowiek i ma odpowiednie podejście do pacjenta. Nie ignoruje żadnych objawów choroby, tylko stara się zrozumieć co się dzieje z chorym i przeprowadzić odpowiednie badania potwierdzające swoje przypuszczenia.
W przeciwieństwie do innych lekarzy, mój przypadek potraktował indywidualnie, nie szykanował mojego wyglądu "tuszy", nie komentował obraźliwie nocnego podjadania, nie poszedł na łatwiznę "potwierdzając" opinie innych lekarzy, iż jest to cukrzyca, tylko ...

Centrum Medyczne Damiana
ul. Wałbrzyska 46

Rzeczowa, konkretna i doświadczona Pani doktor z podejściem do pacjenta. Skupia się na problemie.Polecam!

dr n. med. Roman Kuczerowski

Endokrynolog, Diabetolog

wizyta już od 100

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Wzbudza zaufanie, pełen empatii lekarz. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie i przede wszystkim nie przepisuje leków na chybił trafił. W razie wątpliwości zleca dodatkowe badania i dopiero mając wszystkie wyniki wdraża odpowiednie leczenie. Super! Takich lekarzy w tych czasach ze świecą szukać! ;)
Opinia dodana przez: Hania

Diabetolodzy w Warszawie