Diabetolog Warszawa

Wolny termin: 23 Lip o 16:30. Sprawdź inny. # 3
Diabetolog Warszawa dr n. med. Arkadiusz Krakowiecki

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

witam uwazam ze ten lekarz jest super bardzo cierpliwy ,bardzo interesuje sie swoim pacjentem.Maz mial 1000 cukru i wlasnie dzieki niemu zyje.Polecam go bardzo dba o pacjenta jest fachowy ,uprzejmy i cierpliwie odpowada na wszystke pytania

Opinia dodana przez: GOSIA
Wolny termin: 25 Lip o 15:30. Sprawdź inny. # 4

PODOS Przychodnia Lekarsko - Podologiczno - Rehabilitacyjna
ul. Ludwika Narbutta 46/48

Na pierwszą wizytę szkłam bez przekonania- zmuszona zmianą lekarza Ale miłe rozczarowanie pani doktor bardzo konkretna znająca wszelkie nowinki z diabetologii. Można zaufać i powierzyć leczenie. Polecam

Opinia dodana przez: Bogusława

Centrum Medyczne doktorA
Trakt Brzeski 57B
05-077 Wesoła, Warszawa

Wspaniały lekarz. Uratował naszego przyjaciela, a teraz ja miałam okazje się przekonać o profesjonalnym podejsciu pana doktora.
Przesympatyczny w kontakcie z pacjentem. Poświęca dużo czasu pacjentowi, wszystko tłumaczy. Gorąco polecam. Elżbieta Nowicka

Opinia dodana przez: Elżbieta

Bursztynowa 2 (Kolmed)

Wybitny internista i diabetolog. Szanowany przez pacjentów. Odszedł z CSK, bo nie podobał się pani profesor (którą nie długo potem wywalili ze szpitala na twarz).

BELL-MED
Szeligowska 25

Wszystkim cukrzykom polecam Panią Doktor.Wywiad z pacjentem jest niezwykle dokładny,dopiero po rozmowie z Panią Doktor dowiedziałam się na czym polega moja choroba pomimo,że od dawna choruję na cukrzycę.Niezwykle ciepła i miła osoba.Tacy lekarze teraz to wyjątek.Wiedza oraz kultura osobista Pani Doktor jest godna naśladowania.Bardzo polecam wizytę u tego lekarza .Pacjent

Centrum Medicover - Jerozolimskie
Al. Jerozolimskie 96

Nadzwyczajny lekarz. Profesjonalista w kazdym calu. Dokladny i precyzyjny w diagnostyce i leczeniu. Kompleksowy z przestrzennym mysleniem. Cierpliwy. Dostrzega aurę choroby pacjenta. Widzi więcej niż przeciętny lekarz. Wychodzi poza prosta diagnostyke i sięga do sedna. Rzetelny. Empatyczny. Budzi zufanie swoim ludzkim podejsciem i solidnością .Zawsze przygotowany do rozmowy, a nie dopiero wróżący z zapiskow. Zawsze na bieżąco z najnowszymi osiagnieciami nauk medycznych i farmacji. Odpowie na kazde pytanie pacjenta . Jednoczesnie przestrzega zasad i dyscypliny w leczeniu i egzekwuje to od pacjenta. Chcialbym tylko z takimi lekarzami miec do czynienia. POLECAM !

Opinia dodana przez: zbigniew

Pabianicka 53/1

Pani doktor jest wspaniałym lekarzem,wiedza,poważne traktowanie pacjenta,duża kultura,umiejętnie wprowadza chorego w zmianę stylu życia,dajac dokładne informacje o leczeniu i diecie...Nie może być lepiej przeprowadzona konsultacja!

NZOZ SEP-MED
Hoża 19