Dietetyk Dziecięcy Ciele

ul.Buska 5A
Wrocław

Anioł nie kobieta:)

Anioł nie kobieta:)
Niesamowita osoba. Na pierwszym miejscu stawia pacjenta, widać ze wkłada mnóstwo czasu w przygotowanie jadłospisu- wiem, bo nie jest pierwszym dietetykiem, z którym współpracowałam i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń co do jakości wizyty. Jestem wręcz zdziwiona jaka może być gigantyczna przepaść pomiędzy lekarzami, jeżeli chodzi o podejście do pacjenta i wytłumaczenie schorzenia. Pani doktor dopytywała o naprawdę szczegółowe informacje, którymi nikt wcześniej się nie interesował. Skomentowała jasno moje wyniki, które przyniosłam na wizytę. Pierwszy raz lekarz wytłumaczył mi jasno, dlaczego dany parametr np z morfologii jest podwyższony lub obniżony i co on tak naprawdę oznacza:)
Pani doktor bezsprzecznie posiada ogromna wiedzę w swojej specjalizacji.
Widać gołym okiem, że kocha to co robi i angażuje się w sytuację pacjenta w 100 %.
Swoją energią i naturalnością, naprawdę sprawia, że chce się coś ze sobą zrobić!

Warto spotkać taką osobę na swojej drodze :)
Wspaniała ... polecam

Opinia dodana przez: Grażyna Róg