Dietetyk Dziecięcy

wizyta już od 100

NaturHouse
Długosza 13
Nowy Sącz

Pani Ewa jest bardzo sympatyczną osobą i 100% profesjonalistką .Potrafi zmotywować, dobrać odpowiednią dietę i rzetelnie podchodzi do swoich podopiecznych.Dzięki diecie schudłem, zacząłem czuć się o wiele lepiej , nie tylko lżej oraz lepiej sypiać.Nawet gdy nie ma czasu na przygotowanie posiłków zalecanych w diecie, Pani Ewa zawsze służy poradą.Polecam !!
Opinia dodana przez: Maciek
Dietetyk dziecięcy Wrocław mgr Marta Wachowska

mgr Marta Wachowska

Gabinet dietetyczny we Wrocławiu
ul.Buska 5A
Wrocław

Anioł nie kobieta:)
Niesamowita osoba. Na pierwszym miejscu stawia pacjenta, widać ze wkłada mnóstwo czasu w przygotowanie jadłospisu- wiem, bo nie jest pierwszym dietetykiem, z którym współpracowałam i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń co do jakości wizyty. Jestem wręcz zdziwiona jaka może być gigantyczna przepaść pomiędzy lekarzami, jeżeli chodzi o podejście do pacjenta i wytłumaczenie schorzenia. Pani doktor dopytywała o naprawdę szczegółowe informacje, którymi nikt wcześniej się nie interesował. Skomentowała ...
Opinia dodana przez: Grażyna Róg
Dietetyk dziecięcy Siemianowice Śląskie dr n. med. Agnieszka Białek-Dratwa

Zgrzebnioka 43a
41-100 Bytków, Siemianowice Śląskie

Z Panią Agnieszką odchudzałam się dwa razy. Za pierwszym razem szukałam odpowiedniej osoby w internecie i natknęłam się na opinie o Pani Agnieszce, które były bardzo pozytywne. Ze względu na to, że choruję na chorobę przewlekła oraz kilka chorób towarzyszących, zadanie nie było łatwe. Tym bardziej, ważne dla mnie było to, że Pani Agnieszka jest dietetykiem klinicznym, który zajmuje się pacjentami z chorobami dietozależnymi. Wynikiem naszej pierwszej współpracy było -12 ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Dietetyk dziecięcy Warszawa mgr Monika Hajduk

mgr Monika Hajduk

Centrum Dietetyczne MonVita
Al. Jerozolimskie 119 "A" lok. 27
Śródmieście, Warszawa

Pani Monika przygotowała nam smaczny plan dietetyczny, który uwzględniał nie tylko nasze preferencje, co lubimy jadać częściej, a co mniej, ale także był dostosowany do naszego rytmu dnia i wszystkich zajęć, które wpływają na pory posiłków. Przemiła atmosfera podczas wizyty i super podejście dietetyczne do dzieci.
Opinia dodana przez: Kasia
Dietetyk dziecięcy Garwolin mgr Anna Kacperska

mgr Anna Kacperska

Pracownia Psychologiczna ,,GAYA"
ul. Wiejska 57 lok 9 (Klatka nr 1 na wprost parkingu )
08-400 Garwolin

Od zawsze miałam problem z wagą - w ciągu pół roku udało mi się schudnąć ... uwaga - 30 kg!!! polecam, polecam, polecam! dieta była czystą przyjemnością, Pani Ania zmobilizowała mnie do ćwiczeń. Wizyta bardzo przyjemna, profesjonalne badanie i wywiad dietetyczny. Nigdy nie wrócę do starego stylu życia. Udało się!
Dietetyk dziecięcy Wrocław mgr Karolina Cudzich-Gunia

mgr Karolina Cudzich-Gunia

Dermaderm
Ul. Jesionowa 35/1
Tarnogaj, Wrocław

Uprzejma i chętnie odpowiadająca na pytania, zawsze polecam usługi Pani dietetyk innym znajomym!!!!!
Dietetyk dziecięcy Wrocław mgr Małgorzata Gajewczyk

mgr Małgorzata Gajewczyk

wizyta już od 50

Akademia Zdrowego Żywienia
Purkyniego 10
51-150 Wrocław

Pani Małgosia i jej wskazówki sprawiły że jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem! Schudłam 10 kg, czuję się młodsza, piękniejsza i zdrowsza! Polecam wszystkim tego dietetyka! to najlepszy dietetyk we Wrocławiu !
Opinia dodana przez: Zosia
Dietetyk dziecięcy Warszawa mgr Aleksandra Kilen-Zasieczna

mgr Aleksandra Kilen-Zasieczna

wizyta już od 80

Poradnia Dietetyczna JeszFresh
ul. Obrzeżna 5
02-790 Ursynów, Warszawa

Z usług poradni JeszFresh.pl i Pani Aleksandry Kilen-Zasiecznej korzystaliśmy wraz z małżonką w ramach oferty dla par.

Jest to dietetyk zdecydowanie godny polecenia. Nie tylko z cierpliwością odpowiadała na wszystkie nasze pytania, a było ich sporo, lecz również przepisy które dla nas przygotowała okazały się smaczne i relatywnie łatwe w przygotowaniu. Z tego powodu część z potraw na stałe weszła do naszego jadłospisu i po stopniowym zwiększaniu kaloryczności ...
Opinia dodana przez: Ludwik
Dietetyk dziecięcy Brodnica mgr Olimpia Przyjemska

mgr Olimpia Przyjemska

ALFA
Sienkiewicza 25
83-300 Brodnica

Pani Olimpia to bardzo dobry specjalista. Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na Jej temat. Coś tutaj pachnie czarnym pijarem..... Ja polecam ją wszystkim bo bardzo pomogła mnie i wielu innym osobom. To jak poświęca swój czas doradzając ludziom na wielu forach znaczy, że jest życzliwa i pomocna. Nie wierzę aby nie odpisywała na maile... To kompetentna i rzetelna osoba. Polecam!!!!!!
Opinia dodana przez: Anna
Dietetyk dziecięcy Nowy Dwór Mazowiecki mgr Iwona Łątka

Przychodnia dr Chojna
długa 8
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Bardzo dobry kontakt z pacjentem, duże doświadczenie i wiedza na temat ludzkiego organizmu. Szczegółowe badania lekarskie i diagnostyka organizmu pacjenta, bardzo smacznie i ciekawie opracowane jadłospisy żywienia pacjenta ...serdeczna i konsekwentna dietetyczka ,której się nie da oszukać -:) Odpowiednia osoba na właściwym stanowisku. Wie jak pomóc w trudnych sytuacjach pacjentom, a niekiedy walczy nawet o ich życie układając im indywidualna dietę. POLECAM I POZDRAWIAM SERDECZNIE !!! :-)
Opinia dodana przez: Magda