mgr Joanna Wasilukmgr Joanna Wasiluk - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

mgr Joanna Wasiluk

Dietetyk

JEDYNIE TELEFONICZNA REZERWACJA WIZYT!

Realizuję się pracując jako dietetyk. Moje umiejętności
zawodowe poparte są wieloma sukcesami i ...

JEDYNIE TELEFONICZNA REZERWACJA WIZYT!

Realizuję się pracując jako dietetyk. Moje umiejętności
zawodowe poparte są wieloma sukcesami i ciągłym
poszerzaniem dotychczasowej wiedzy na licznych
szkoleniach.
Praca jest zarazem moją pasją. Jestem osobą aktywną
oraz dbającą o zdrowie. Dzięki mojemu doświadczeniu,
pozytywnemu nastawieniu do świata chciałabym
przekonać i Ciebie do zdrowego stylu życia!

W końcu trafiłem na "normalnego" dietetyka. Przerobiłem już kilkadziesiąt diet, diety pudełkowe i byłem u kilku dietetyków. Diety nie dawały efektów. Dietetycy wymyślali mi jadłospisy, których nie byłem w stanie realizować - zbyt czasochłonne, zbyt drogie itp. Pani Joanna trafiła w punkt, dobrała dietę prostą i szybką, wysłuchała mnie i dostosowała wszystko pod mój styl pracy i rozkład dnia. Oczywiście odchudzanie wymagało i ode mnie wielu zmian i nawyków ale wszystko jest na dobrej drodze :) Polecam!!!

Współpracę z Panią Asią zaczęłam styczniu - tak postanowienia noworoczne:) Nigdy nie będę tego żałowała. Nawet nie wiedziałam, że mam tyle błędów w odżywianiu. Wydawało mi się, że jem dosyć zdrowo. Tylko dlaczego tyłam? Pani Joanna wszystko mi wyjaśniała, ułożyła prostą dietę, którą stosuje cała moja rodzina. Wszyscy jesteśmy zadowoleni. POLECAM!!

Polecam! Zanim trafiłam do Pani Joanny byłam u kilku dietetyków i nigdy nie osiągnęłam swego celu. Mam problemy zdrowotne, głównie z tarczycą. Diety nie pomagały. Pani Joanna wytłumaczyła mi co i jak jeść przy moim schorzeniu a teraz jestem już na stabilizacji wagi. Udało się :)

Nie znajdziecie lepszego dietetyka :) Ważyłem sporo ponad 100kg, w swoim życiu przeszedłem mnóstwo diet i byłem u wielu dietetyków. Dania z diet wyglądały jak z najlepszych restauracji (drogie wyszukane produkty i bardzo czasochłonne w przygotowaniu), ale co z tego jak nie miałem czasu ani pieniędzy na ich przygotowywanie. Inne diety zaś były bardzo rygorystyczne i szybko się poddawałem. Pani Joanna ma zupełni inne podejście do odchudzania - w przepisach daje to co sama gotuje - szybko i prosto! Ponadto uczy zdrowych nawyków żywieniowych. Długo by opowiadać... Jestem bardzo i ...

Pani Joanna ma zupełni inne podejście do odchudzania - w przepisach daje to co sama gotuje - szybko i prosto! Ponadto uczy zdrowych nawyków żywieniowych. Długo by opowiadać... Jestem bardzo i to bardzo zadowolony i polecam :)

Polecam Panią dietetyk. Ja miałam pewnie inny problem niż większość - chciałam przytyć. Próbowałam jeść różne rzeczy i różne ilości jednak to nie przynosiło dobrych efektów. Pani Joanna nauczyła mnie odpowiedniego odżywiania i w końcu przykryły mi się wszystkie moje wystające kości :) Jestem bardzo zadowolona, cudowna kobieta!

Jestem bardzo szczęśliwa, że podjęłam współpracę z Panią Joanną. Czuje, że jestem w dobrych rękach. Pani Joanna poświęca mi dużo czasu i uwagi, diety są bardzo skuteczne i nie czuje się głodna. Schudłam już około 7kg i mam coraz większą motywację! Polecam!

Polecam!

Polecam! Moim celem była nie tylko utrata kilogramów ale także nauka właściwego odżywiania przy problemach z tarczycą. Pani Joanna dobrała odpowiednią dietę, przy której nie czuje się wciąż zmęczona, ospała a do tego dużo schudłam. Z całego serca polecam Panią dietetyk.

Z Panią dietetyk współpracuję już około 6 miesięcy. Byłam bardzo otyłą osobą, jadłam strasznie. Nie wierzyłam, że jeszcze mogę zmienić swoje nawyki, nie jeśc słodyczy i schudnąć. Koleżanka zapisała mnie do Pani Joanny. Na początku podchodziłam do sprawy bardzo sceptycznie, ale teraz wiem, że to była świetna decyzja!!! Schudłam już bardzo dużo, czuję się dobrze i wcale nie chodzę głodna :)

Polecam! Dzięki wizytom schudłam i kilogramy nie wróciły. Dieta była prosta i ustalana rzeczywiście pode mnie z racji dużych problemów z przygotowywaniem posiłków - nie potrafię i nie umiem gotować. Ponadto wielu rzeczy nie jem. Bardzo się cieszę z wyboru dietetyka!!

Pani Joanna jest moim dietetykiem od kilku miesięcy. Na początku obawiałam się jak będą wyglądać wizyty, czy wszystko zrozumiem i czy uda mi się wytrwać w zaleceniach. Bałam się, że dieta może być ciężka i trudna w stosowaniu. Pierwsze spotkanie z Panią Joannę rozwiało jednak wszytskie moje wątpliwości. Przywitała mnie młoda, uśmiechnięta osoba, która od progu zaraziła mnie pozytywnym nastawieniem. W kompetentny i zrozumiały sposób wytłumaczyła mi dlaczego tyłam i jak prawidłowo schudnąć. Pani Joanna poświęciła mi tyle czasu ile było konieczne abym dokładnie zrozumiała wszystkie zalecenia. Poza tym diety proponowane przez Panią dietetyk są wyjątkowo proste, smaczne i co ważne nie są pracochłonne. Dzięki temu przygotowywanie posiłków nie jest przykrym obowiązkiem! Najlepszą rekomendacją Pani Joanny niech będzie fakt, że zamiast ubrań w rozmiarze 46, kupuję teraz 40! :-)