Dietetyk Dziecięcy Poznań

mgr Klaudia Mikołajczak

Strzelecka 41 lok. 4
61-846 Poznań

Trafiłam do Pani Klaudii przez kuzynkę, która schudła, żałuję że nie wybrałam się wcześniej. Byłam zrażona wcześniejszymi próbami (nieudanymi). Teraz wiem, że czekałam zbyt długo aby wybrać się do specjalisty. Dzięki pani Klaudii mam 15 kg mniej i czuje się doskonale. Bardzo polecam.

Opinia dodana przez: Angelika

mgr Klaudia Łochocka

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Polecam! Bardzo profesjonalne podejście, przemiła atmosfera, a przede wszystkim skuteczne efekty. Schudłam już 12 kg, co przy moich schorzeniach było konieczne. Widać, że Pani Klaudia oprócz wiedzy ma też doświadczenie. Pozdrawiam!

mgr Paulina Szczechowicz

Gabinety
Naramowicka
61-614 Poznań

Pani Paulina świetnie współpracuje z dziećmi. Wystarczyła jedna rozmowa z moim synem aby go zmotywować do działania. Dieta smaczna, różnorodna oraz idealnie przystosowana do potrzeb każdej osoby. Polecam.

Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Agnieszka Besz