Lekarze Dietetyk dziecięcy Poznań

- 38
Nie mogłam się doczekać spotkania z Magdaleną (powrót z urlopu macierzyńskiego)!PIERWSZY RAZ W ŻYCIU TAK TUPAŁAM NOGAMI - MARKETING SZEPTANY MÓWIŁ "MAGDA CI POMOŻE" Jest to moje kolejne podejście w walce - nie tyle z wagą, co z pamiętaniem o jedzeniu w dzień a nie obżeraniu się w nocy. Magda idealnie dostosowała - jadłospis zarówno do upodobań spożywczych jak i systemu pracy! Jej podejście do "Walczących" to pełen profesjonalizm. *NIESPÓŹNIONA ...
Opinia dodana przez: Dorota
Wspaniała Pani doktor! Szkoda, że tak późno na Panią trafiłam. Życzę wszystkim by spotykali tylko takie osoby! Pani doktor wszystko wytlumaczy, nie faszeruje lekami. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Dagmara
Bardzo indywidualne podejście, pełen profesjonalizm. Dieta idealnie dopasowana do mojego stylu życia, łatwe do przygotowania przepisy. W razie potrzeby bezproblemowy kontakt. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Marcin
Super Dietetyk polecam Pana Sławomira. Chodzę od maja i widać efekty współpracy co bardzo mnie cieszy i motywuje
Opinia dodana przez: Arleta
Lekarz z niesamowitą wiedzą, odnajduje się w każdym przypadku. Bardzo zaangażowana w chorobę, świetny lekarz.

mgr Paulina Szczechowicz

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Byliśmy u pani Pauliny jakiś miesiąc temu, z córką. Małą była niejadkiem, a na dodatek na niektóre składniki diety reagowała coś nieprzyjemnie (biegunka). Od drugich konsultacji minęły dwa tygodnie i zauważamy sporą poprawę. Jest lepiej, bo wyeliminowaliśmy kilka elementów, które wcześniej były obecne w diecie. Pani magister dobrze zdiagnozowała przyczynę problemu, badania zlecone przez nią potwierdziły przypuszczenia. Teraz musimy czekać, bo dieta będzie urozmaicana, ale jesteśmy dobrej myśli. Poprzedni lekarz ...
Opinia dodana przez: Karol

mgr Klaudia Mikołajczak

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Podejście Pani Klaudii cechuje pełen profesjonalizm. Podczas wizyty dokładnie przeprowadziła ze mną wywiad żywieniowy i otrzymałem dokładnie taką dietę jaką zawsze chciałem mieć. Wszystkie posiłki są bardzo smaczne i w pełni zaspakajają głód. W przypadku jakichkolwiek pytań nie ma problemu z kontaktem mailowym jak i telefonicznym.
Opinia dodana przez: lewek

mgr Klaudia Łochocka

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Polecam! Bardzo profesjonalne podejście, przemiła atmosfera, a przede wszystkim skuteczne efekty. Schudłam już 12 kg, co przy moich schorzeniach było konieczne. Widać, że Pani Klaudia oprócz wiedzy ma też doświadczenie. Pozdrawiam!
Polecam Panią Dietetyk Sylwię Rozenkop-Nowaczyk. Profesjonalna i miła obsługa. Diety indywidualnie dostosowane. Smaczne, tanie i proste do przygotowania.
Opinia dodana przez: Tomasz
Jestem osobą w wieku już bardzo zaawansowanym (82 lata),której trudno się odchudzić. Zachęcona przez kardiologa udałam się z wizyta do pani prof.Marty Stelmach-Mardas.Już pierwsze wizyty bardzo mnie zmobilizowały. Zastosowany indywidualny jadłospis spowodował ubytek wagi 9,5 kg po30 dniach.Efekt świadczy o profesjonalizmie i dużej wiedzy dietetyka.Moglam się o tym przekonać w rzeczowej rozmowie./jestem biochemikiem/.Polecam Panią Prof.jako bardzo dobrego specjalistę i miłego człowieka.
Opinia dodana przez: Krystyna
Witam, byłam pacjentką Pani Natalii Klapińskiej i muszę powiedzieć, że byłam i jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie przyniosła dieta przez nią ułożona. Jest to bardzo kompetentna i wykwalifikowana pani dietetyk, która z wielkim zaangażowaniem i miłością podchodzi do pacjenta. Stara się zapewnić mu bezpieczeństwo i komfort w swoim gabinecie, a sprawę diety potraktować poważnie. Życzliwa, sympatyczna, w pełni zdeterminowana i wyrozumiała w stosunku do drugiego człowieka. Zrobiła na mnie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Cuż mogę powiedzieć ,Fantastico 🤝🚴🚴🚴😊 .Gorąco polecam kompetencje i profesjonalizm usług dietetycznych pani Patrycji . Osobiście od kilku lat stosuje się do zaleceń i jadłospisów skomponowanych dla mnie przez panią Patrycję .Oczywiście jedną ze składowych mojej recepty na sukces jest dieta i jej przestrzeganie według zaleceń fachowca najwyższych lotów w tej dziedzinie . Serdecznie dziękuję pani Patrycji i serdecznie polecam specjalistę najwyższych lotów w dziedzinie dietetyki .
Pani Asia to bardzo miła osoba. Dzięki profesjonalnej usłudze schudłam 15kg w 4 miesiące. Dieta była ubrana w smaczne i sycące posiłki. Choruje na niedoczynność tarczycy i insulinooporność więc moje wcześniejsze próby odchudzania na własną rękę nie przynosiły skutku. Poleca panią Asię jako bardzo dobrego specjalistę.
Opinia dodana przez: Katarzyna
Witam! Przez 0.5 roku chodziłam do Pani Małgosi. Dieta co miesiąc nowa, przesyłana na e-mail, rozpisana dokładnie dla mnie. Pani Małgosia to świetny dietetyk, jednak mam zastrzeżenia, nie traktuje poważnie swoich pacjentów, zapominając o nich i tym bardzo straciła w moich oczach. Brak kontaktu ze strony dr. Budnikowskiej, zaskutkował tym, że zrezygnowałam z jej usług i znalazłam innego dietetyka. Nie mam jednak do niej żalu, dietetykiem jest na prawdę dobrym!
Zdecydowanie nie polecam . W czasie wizyty wszystko wydawało się ok. Niestety kiedy znacznie minął czas wysłania ustalonej diety byłem zmuszony grzecznie upomnieć się o protokół żywieniowy . Pani stwierdziła że już wysłała i od tej chwili była już mniej uprzejma i tłumaczyła się brakiem czasu .A na końcu poinformowała mnie że zawinił adres .Ale są jeszcze telefony . Po jakimś czasie otrzymałem siedmiodniowy protokół żywieniowy . W związku ze ...
Opinia dodana przez: Ryszard
Wspaniały dietetyk, polecam gorąco. Pani Joanna nauczy jak jeść zdrowo i smacznie na przyszłość a komponowane przez nią diety są skuteczne , nie są czasochłonne i są bardzo smaczne . Uwaga, specjalista oblegany :)
Nie polecam Pani. Niestety zostałam potraktowana jak petent. Spotkanie odbyło się w dniu wyjazdu Pani Reginy na urlop więc bardzo szybko i "po łebkach". Nie otrzymałam od Pani wsparcia - telefonując do Pani Reginy miałam wrażenie, że jej przeszkadzam. Dieta została dobrana na oko. Nie zostałam zapytana o schorzenia, mimo, że mam niedoczynność tarczycy. Nie zostały ustalone formy aktywności fizycznej. Nie został wyznaczony termin kolejnego spotkania - czego oczekiwałam jako ...
Opinia dodana przez: Karolina

Magdalena Dobrzańska