Ilość placówek

Dostępność
Wyczyść

Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe
Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść
Ranking lekarzy

Dietetyk Dziecięcy Zabrze

- 3 lekarzy
# 1
Dietetyk dziecięcy Zabrze dr n. med. Agnieszka Białek-Dratwa
+1 więcej

Centrum Medyczne "Silesiana" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Szybowa 2A
41-808 Zabrze

Średnia ocen: 5,0/5

Z Panią Agnieszką odchudzałam się dwa razy. Za pierwszym razem szukałam odpowiedniej osoby w internecie i natknęłam się na opinie o Pani Agnieszce, które były bardzo pozytywne. Ze względu na to, że choruję na chorobę przewlekła oraz kilka chorób towarzyszących, ...

Z Panią Agnieszką odchudzałam się dwa razy. Za pierwszym razem szukałam odpowiedniej osoby w internecie i natknęłam się na opinie o Pani Agnieszce, które były bardzo pozytywne. Ze względu na to, że choruję na chorobę przewlekła oraz kilka chorób towarzyszących, zadanie nie było łatwe. Tym bardziej, ważne dla mnie było to, że Pani Agnieszka jest dietetykiem klinicznym, który zajmuje się pacjentami z chorobami dietozależnymi. Wynikiem naszej pierwszej współpracy było -12 kg. Dieta była urozmaicona, przepisy proste w przygotowaniu, co ważne z produktów dostępnych w każdym supermarkecie. Nie musiałam stosować żadnych dodatkowych suplementów. Pani Agnieszka potrafi wszystko dokładnie i jasno wytłumaczyć, jest osobą konkretną. Doskonale motywuje do działania, wykazuje pełen profesjonalizm i zaangażowanie w podejściu do pacjenta.
Dzięki przepisom z diety i powstałch na ich postawie nowych przepisów, które zmodyfikowałam na swoje porzeby, wagę udało mi się utrzymać na praktycznie niezmienionym poziomie przez dwa lata. Po tym czasie, gdy moje wyniki na to pozwalały, zdecydowałam, że skorzystam z pomocy Pani Agnieszki jeszcze raz. Na razie udało się osiągnąć -8 kg, ale mam nadzieję, że to nie koniec :) Z czystym sumieniem serdecznie polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Katarzyna
# 2

mgr Natalia Czech

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

liczba opinii: 4
+2 więcej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MULTIMED Filia Nr 2
Bytomska 46-48
41-800 Zabrze

Średnia ocen: 5,0/5

Polecam Panią dietetyk. Jest cierpliwa, skrupulatnie mnie zważyła i obmierzyła. Oprócz porady przygotowała listę przepisów pięciu posiłków dziennie na dwa tygodnie wraz ze wskazówkami jak przygotować dania.
Jest to mój trzeci dietetyk i pierwszy, który pomógł mi schudnąć. Serdecznie ...

Polecam Panią dietetyk. Jest cierpliwa, skrupulatnie mnie zważyła i obmierzyła. Oprócz porady przygotowała listę przepisów pięciu posiłków dziennie na dwa tygodnie wraz ze wskazówkami jak przygotować dania.
Jest to mój trzeci dietetyk i pierwszy, który pomógł mi schudnąć. Serdecznie polecam i pozdrawiam p. Natalię.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Jacek
# 3

mgr Aleksandra Bednarz

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

liczba opinii: 0
+3 więcej

Poradnia Dietetyczna ABC Diety
w mieszkaniu Pacjenta
Zabrze

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ


Copyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat