Dietetyk Bartoszyce

Poradnia Dietetyczno-Żywieniowa,,Dieta Slim''
PCK 5
11-200 Bartoszyce

Bardzo polecam Panią Anię. To świetny specjalista. Plan zywieniowy jaki dla mnie przygotowała jest prosty, smaczny i co najważniesze skuteczny. Jem to co lubię i chudnę. Uprzejma, bardzo miła osoba.

Poradnia Dietetyczno-Żywieniowa SLIM
ul. Marksa 10/38
11-200 Bartoszyce

Współpraca z Panią Moniką zaowocowała zmianą mojego życia!!! Po pierwsze straciłam 20kg, po drugie nauczyłam się prawidłowo i zdrowo odżywiać, po 3 moja waga utrzymuje się na stałym poziomie (nie ma mowy o jojo)a współpracę z Panią Moniką zakończyłam już prawie rok temu. Czy można chcieć więcej?! Polecam serdecznie tego dietetyka, miła, kompetentna, terminowa i czyni cuda!!!