Filtruj terminy

Lekarze Dietetyk Gniezno

mgr Magdalena Tymczewska-Engler

Żołnierska 5
62-200 Gniezno

W swojej ciągłej walce z kilogramami odwiedziłam kilku dietetyków i w końcu trafiłam na odpowiednią osobę! Kompetentna, miła, zna się na tym co robi, rozumie pacjenta, doradzi, osoba kontaktowa, mogę w każdej sprawie dotyczącej diety się z nią kontaktować. Ale to nie było ważne gdyby nie efekty diety, chudnę, nie cierpię na diety, gdyż dieta jest normalna - "życiowa". w 100 % polecam!
Opinia dodana przez: Ania

mgr inż. Magdalena Brenk

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

Mój 14 syn w ubiegłym roku ważył 94 kg i postanowił zmienić swój wygląd Nadmienię,że miał poważne problemy z jelitami i żołądkiem. W okresie od kwietnia 2017 do września 2017 schudł 17 kg , stosując się do zaleceń Pani Magdy i nie głodując , zmienił się jego wygląd, samopoczucie i samoocenę, ale najważniejsze ustąpiły wszystkie dolegliwości jelitowo - żołądkowe. Polecam w 100% Panią Magdę za pełen profesjonalizm. Jest miłą, sympatyczną ...
Opinia dodana przez: Agnieszka
{'id': 14792, 'name': u'Gniezno'} Epidemiolog
                                       prof. dr hab. Marta Stelmach-Mardas

prof. dr hab. Marta Stelmach-Mardas

Epidemiolog, Dietetyk

Eskulap s.c. Centrum medyczne
ul Sienkiewicza 1
62-200 Gniezno

Jestem osobą w wieku już bardzo zaawansowanym (82 lata),której trudno się odchudzić. Zachęcona przez kardiologa udałam się z wizyta do pani prof.Marty Stelmach-Mardas.Już pierwsze wizyty bardzo mnie zmobilizowały. Zastosowany indywidualny jadłospis spowodował ubytek wagi 9,5 kg po30 dniach.Efekt świadczy o profesjonalizmie i dużej wiedzy dietetyka.Moglam się o tym przekonać w rzeczowej rozmowie./jestem biochemikiem/.Polecam Panią Prof.jako bardzo dobrego specjalistę i miłego człowieka.
Opinia dodana przez: Krystyna

mgr Agnieszka Płóciniak

Poradnia Dietetyczna Dietea
Bluszczowa 13B
62-200 Gniezno

Świetny specjalista. Pani dietetyk pomogła mi schudnąć, za co jestem wdzięczna. Na spotkaniach motywowała do dalszej pracy, zachęcała do podjęcia aktywności. Dania są smaczne, szybkie do przygotowania, co dla mnie było ważne. Pierwsza dieta na której nie czułam głodu i chęci jedzenia słodyczy. Polecę Panią Agnieszkę każdemu!
Opinia dodana przez: Marta

mgr Magdalena Tymczewska