Dietetyk W Województwie: Zachodniopomorskie

Psychodietetyk mgr Ewa Sakwa, alergie pokarmowe szczecin, choroby tarczycy dieta
Monte Cassino 16/5
70-466 Szczecin

Wyjątkowa osoba. Ciepła, konkretna i bardzo pozytywna;))) Współpraca przebiega bardzo dobrze i jestem zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: erin

dr Agnieszka Kowieska

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Dietetyk Szczecin Vita-Slim Agnieszka Kowieska
ul. Kopernika 3-5 / 110
70-241 Szczecin

chcesz poznać nową jakośc życia , oczywiście lepszą , to zgłoś się do Pani Agnieszki. Znakomity fachowiec . Odchudzanie z nią to przyjemność i znakomity rezultat ( w 3 miesiące 18 kg z doskonałymi wynikami ) . Serdecznie polecam.

Opinia dodana przez: Ewa Łojewska

Kołobrzeg

Polecam , bardzo fachowa i kompleksowa porada. Zostałem bardzo szczegółwo ponformowany o tym, w jaki sposób dieta może mi pomóc oraz jak ją stosować. Pani doktor wyjaśniła mi również w jaki sposób składniki pożywienia wpływają na nadciśnienie, na które leczę się od wielu lat.

NZOZ MEDYK
ul.Towarowa2a