Lekarze Dietetyk

mgr Katarzyna Szott

DIET-WAY Centrum Odchudzania i Porad Żywieniowych
ul. Wiertnicza 45
02-952 Warszawa

Pani Doktor jest bardzo miłą osobą, profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Krotki wywiad i nastepnego dnia dieta na mailu stworzona specjalnie dla mnie. Dieta idealnie podpasowała,a efekty widac juz po pierwszym tygodniu.

dr n. med. Agnieszka Ostachowska-Gąsior

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PERFECT Centrum Medycyny Estetycznej
ulica Grottgera 22/1
30-035 Kraków

Fantastyczny kontakt z dietetykiem, dieta dopasowana do upodobań klienta, wsparcie ze strony dietetyka i efekty zgodne z oczekiwaniami, różnorodność przepisów. Wszystko super – polecam :)
Opinia dodana przez: Grzegorz

Agnieszka Kuczewska

Poradnia Żywieniowa Remedio
ul. Szolc-Rogozińskiego 21
02-777 Warszawa

Polecam wszystkim, którzy są zmęczeni, chorzy, nie maja pomysłu i determinacji do zmiany swoich nawyków żywieniowych. Pani Agnieszka pomogła mi zmienić dietę, uświadomiła jakie zagrożenia niesie dotychczasowa bylejakość życia, zmotywowała do zmian. Choruję na nieuleczalną, przewlekłą chorobę, ale odkąd stosuję się do Jej zaleceń moje wyniki badań systematycznie się polepszają. Mama lepszy humor i więcej energii. POLECAM!!!
Opinia dodana przez: Ewa Olszewska

mgr Alicja Gałka

ulica Sądecka 24
34-700 Rabka-Zdrój

Bardzo dobra i miła Pani dietetyk. Po latach prób podejmowania diet na własną rękę w końcu osiągnąłem upragnioną masę. Dzięki pomocy Pani Ali nie tylko zrzuciłem zbędne kilogramy, ale również nauczyłem się zasad zdrowego odżywiania. W trakcie trwania diety mogłem liczyć również na wsparcie w chwilach zwątpienia. Jestem bardzo zadowolony z efektu jaki osiągnąłem. Polecam !

Justyna Marszałkowska

Schroegera 80/9
01-828 Warszawa

Uprzejmie i profesjonalnie podchodzi do pacjentów. Przekonała mnie że naprawdę można skutecznie walczyć z nadwagą w mądry sposób.

mgr Paulina Michno

Przychodnia poz
3-go Maja 12
37-100 Łańcut

Polecam wszytskim,Pani jest bardzo miła kompetentna potrafi zrozumieć i pomóc.
Pani bardzo miła, kompetentna i naprawdę pomaga. Pierwsza wizyta (szczegółowa analiza masy ciała i wgl) 250zł, kolejne-90zł. Polecam serdecznie wszystkim, którzy maja problemy z wagą
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Dietetyk
                                       mgr Sylwia Rozenkop-Nowaczyk

mgr Sylwia Rozenkop-Nowaczyk

Dietetyk, Psychodietetyk

Dietetyk Poznań mgr Sylwia Rozenkop-Nowaczyk
Osiedle Piastowskie 75
Poznań

Polecam Panią Dietetyk Sylwię Rozenkop-Nowaczyk. Profesjonalna i miła obsługa. Diety indywidualnie dostosowane. Smaczne, tanie i proste do przygotowania.
Opinia dodana przez: Tomasz
{'id': 7391, 'name': u'Kalwaria Zebrzydowska'} Dietetyk dziecięcy
                                       mgr inż. Ewelina Magiera-Fryc

mgr inż. Ewelina Magiera-Fryc

Dietetyk Ewelina Magiera-Fryc
Ul. Rólki 32
Kalwaria Zebrzydowska

Byłam u wielu dietetyków i żaden nie pomógł mi w moim schorzeniu cukrzyca typ2, dopiero wizyta u Pani Ewelinki rozwikłała wszystkie moje obawy i w końcu mogę normalniej żyć. Kuracja trwa i czuje się o niebo lepiej. Dziękuję i Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Elka

mgr Agata Przytuła

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Przyjaźni
ulica Przyjaźni 13
20-314 Lublin

Spotkanie ok, Dietetyk konkretna, miła i ciepła. Dobiera dietę do upodobań zywieniowych. Wszystko smaczne, nie takie drogie i ciekawe. Polecam.
Opinia dodana przez: Basia

Barbara Bugaj

MEDICOR
ul. Jabłońskiego 2/4
35-332 Kraków

Profesjonalny dietetyk, polecam każdemu!

mgr Anna Czuba

Warszawa

Bardzo profesjonalne podejście, dieta dobrana indywidualnie z uwzględnieniem moich upodobań kulinarnych i zachcianek, moim celem było 7kg i z pomocą Pani Ani udało mi się osiągnąć cel.

Sylwia Kościelny

Szkoła rodzenia Kobietowo
ul. Bogdaina 3
43-200 Pszczyna

Świetne podejście do pacjenta,rzetelność, uprzejmość,miła rozmowa,pomaga idealnie przy pozbyciu się zbędnych kilogramów! Serdecznie polecam wszystkim Panią Sylwię-Dietetyk.
Opinia dodana przez: Halis

pełen sukces schudłam 20 kg było warto

mgr Natalia Szwedo

al. Niepodległości 31
66-100 Sulechów

Ze szczerego serca polecam panią Natalię. Jest bardzo miła, sympatyczna i naprawdę wie co robi. Zna się na rzeczy.

mgr Wojciech Budziosz

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Medyczne "BUD-MED"
ulica Ligonia 26/1
40-036 Katowice

Witam. Facet jest niesamowity, przyszedłem do nim z małą nadwagą a on mi uświadomił że nadwaga to tylko kosmetyczny problem tzw "szczyt góry lodowej" i po otrzymaniu badań krwi okazało się że on miał rację. Miałem tak obłuszczone wnętrzności że narządy nie pracowały jak powinny. Na szczecie Pan Wojtek wytłumaczył mi że każdy mój wybór wpływa na zdrowie i pomógł skorygować moje złe nawyki. Teraz jestem już po 6 wizycie ...

mgr Szymon Chrzanowski

Poradnia Dietetyczna Szymon Chrzanowski
Modrakowa 1
88-100 Inowrocław

Do Pana Szymona trafiłam bo nie mogłam uporać się ze schudnięciem 7 kg jakie sobie założyłam. Nie jestem osobą otyłą lecz po zimie niestety bez aktywności fizycznej trochę urosło tu i tam. Pan Szymon przemiły i bardzo skuteczny . Poświęcony czas uważam za dobrze spożytkowany przeze mnie po 1 miesiącu schudłam 3,5 kg i widać spadek tkanki tłuszczowej , pojawiło się znowu wcięcie w pasie, które ostatnio zanikało. Ponieważ zaczęło ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

Klaudia Rączkowska

Gabinet Dietetyczny
Chabrowa 26A/38
44-210 Rybnik

Pani Klaudia co prawda nie jest lekarzem, ale ma bardzo dużą wiedzę i kompetencje. Pomogła mi zrzucić kilka kilogramów, teraz czuję się lepiej i waga się utrzymuje, zatem polecam jak najbardziej

mgr Sylwia Kuźnar-Michalska

Przychodnia Lekarska
Rzemieślnicza 33
97-300 Piotrków Trybunalski

Bardzo miła i fachowa pomoc ze strony Pani dietetyk. Stosując się do zaleceń widać efekty, bez suplementów i innych wynalazków.
Opinia dodana przez: Izabela
Dietetyk godny polecenia, proponowana dieta jest smaczna rozpisane przepisy dla mniej lub bardziej leniwych, miły kontakt wszelkie pomiary tkanki tłuszczowej, ilości wody itp. zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Joanna Gryc