Dietetyk Katowice

mgr Joanna Weiner

Centrum Psychodietetyki i Leczenia Zaburzeń Odżywiania Przemiana
Staromiejska 6

wizyta już od 60
Cierpiałem na obrzęki, tak cierpiałem bo teraz nie ma po nich śladu. Co prawda musiałem ograniczyć sól, a po pewnym czasie nawet sam ją odrzuciłem. Dania smakują mi o wiele lepiej niż przed wizytą u dietetyka. Nie tylko pozbyłem się obrzęków, zmęczenia, ale także doceniłem smak różnych produktów.
Oczywiście wizyty jak piszą poprzednicy; w przyjaznej atmosferze, jadłospis ułożony w oparciu o moje wyniki badań, jeśli chodzi o produkty, które ...
Opinia dodana przez: Rafał
Katowice Dietetyk mgr Martyna Lampa

mgr Martyna Lampa

Dietetyk - mgr Martyna Lampa, psychodietetyk
ul. Francuska 8/109
Katowice

Dzięki pani Martynie schudłam 15 kg w 4 miesiące. Obecnie jestem po stabilizacji i waga wciąż się utrzymuje. Wróciły chęci do aktywności ruchowej m.in jazdy na rowerze. Pani dietetyk jest pogodna i ma podejście do pacjenta. Dieta jaką ułożyła nie składała się z niesmacznych rzeczy, wręcz odwrotnie bardzo polubiłam zasugerowane przez Panią Martynę dania. Polecam wybrać się do gabinetu i przekonać się na własnej skórze, a raczej wadze i kondycji ...
Opinia dodana przez: Joanna

mgr Sonia Celary

ulica 1 Maja 46
40-287 Katowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dietetyk. Pani Sonia Chrośnik jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Ma bardzo dobre, profesjonalne podejście do pacjenta. Świetnie tłumaczy, poświęca maksymalnie czas. Jest bardzo sympatyczna i uprzejma. Dieta, którą otrzymałam jest bardzo dobra, smaczna i urozmaicona, a co najważniejsze w ciągu miesiąca schudłam 4 kg. Gorąco polecam panią dietetyk.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Katarzyna Kaszyca

Masażysta, Dietetyk dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIZJO-MED II"
Żelazna 1
40-851 Katowice

Pani Kasia przez prawie rok zajmowała się leczeniem anoreksji mojej córki. Dzisiaj z czystym sumieniem mogę powidzieć że kuracja przyniosła w końcu oczekiwany efekt. Wizyty Odbywały się srednio co 2 tygodnie- każda wizyta trwała tyle ile było to potrzebne - czasami nawet dostawałyśmy wizyty gratis. Pani Kasia to naprawde bardzo dobry specjalista- szczególnie jeśli chodzi o trudne sytuacje- a z pewnościa mojej córki sprawa taka była. Otrzymałyśmy niezliczona ilośc wskazówek ...
Opinia dodana przez: mycha23190

mgr Paulina Niesyczyńska

Psychotrend
ul. Dąbrówki 13
40-081 Katowice

Witam, chciałbym bardzo polecić Panią Paulinę, ponieważ jest świetnym dietetykiem i bardzo pomogła mi w walce z moją otyłością, bardzo dobrze wytłumaczyła cały proces odchudzania i cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania (nawet te banalne). Pierwsze efekty były już widoczne po zastosowaniu pierwszego 14 dniowego planu żywieniowego, a jadłospis jest na 28 dni. Codziennie jem coś innego i jestem zadowolona! Chudnę na tym co mam w lodówce :)
Opinia dodana przez: Krystyna

Katarzyna Migoń

Klub Fitness ProActiv

Katowice

Zdecydowanie mogę polecić Panią dietetyk. Pani Kasia jest sympatyczną i kompetentną osobą. Dodatkowym plusem jest stały kontakt mailowy w trakcie trwania diety. 3 miesiące korzystałam z jej pomocy, schudłam i poprawiły się moje wyniki badań.

mgr Katarzyna Chmiel

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Polecam. Pani dietetyk miła, kompetentna, kontaktowa. Schudłam dzięki diecie pani Kasi i swojej mobilizacji 12 kilo i już od ponad roku stosując się do wytycznych diety utrzymuję wagę, do której doszłam, która była założona.

Monika Pietrowska

Diagnostyka Laboratorium oddziału Śląsk
Karłowicza 11
40-145 Katowice

Jestem klientem Pani Moniki od 4-go lutego 2014 i schudłem 8 kg. Dieta jest wyśmienita, nie spodziewałem się że podczas odchudzania tyle się zjada a waga spada. Polecam Panią Monikę wszystkim którzy chcą poprawić swój wygląd, samopoczucie i przede wszystkim zdrowo żyć. Pełen profesjonalizm i niewiarygodne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Michał

Dagmara Szołtysik

Katowice

wspaniała kpomptentna młoda osoba. pomogła mi bardzo zarówno schdnąć biorąc pod uwagę towarzyszące mi dolegliwości i chorobę. gorąco polecam

Adam Cybis

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Schudłam 10 kg, czuje sie świetnie i co najwazniejsze mam prawidłowy cukier. Polecam

Dietetycy w Katowicach