Dietetyk Katowice

wizyta już od 60

Centrum Psychodietetyki i Leczenia Zaburzeń Odżywiania Przemiana
Staromiejska 6
Katowice

Cierpiałem na obrzęki, tak cierpiałem bo teraz nie ma po nich śladu. Co prawda musiałem ograniczyć sól, a po pewnym czasie nawet sam ją odrzuciłem. Dania smakują mi o wiele lepiej niż przed wizytą u dietetyka. Nie tylko pozbyłem się obrzęków, zmęczenia, ale także doceniłem smak różnych produktów.
Oczywiście wizyty jak piszą poprzednicy; w przyjaznej atmosferze, jadłospis ułożony w oparciu o moje wyniki badań, jeśli chodzi o produkty, które ...
Opinia dodana przez: Rafał
Dietetyk Katowice mgr Martyna Lampa

Dietetyk - mgr Martyna Lampa, psychodietetyk
ul. Francuska 8/109
Katowice

Dzięki pani Martynie schudłam 15 kg w 4 miesiące. Obecnie jestem po stabilizacji i waga wciąż się utrzymuje. Wróciły chęci do aktywności ruchowej m.in jazdy na rowerze. Pani dietetyk jest pogodna i ma podejście do pacjenta. Dieta jaką ułożyła nie składała się z niesmacznych rzeczy, wręcz odwrotnie bardzo polubiłam zasugerowane przez Panią Martynę dania. Polecam wybrać się do gabinetu i przekonać się na własnej skórze, a raczej wadze i kondycji ...
Opinia dodana przez: Joanna

ulica 1 Maja 46
40-287 Katowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dietetyk. Pani Sonia Chrośnik jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Ma bardzo dobre, profesjonalne podejście do pacjenta. Świetnie tłumaczy, poświęca maksymalnie czas. Jest bardzo sympatyczna i uprzejma. Dieta, którą otrzymałam jest bardzo dobra, smaczna i urozmaicona, a co najważniejsze w ciągu miesiąca schudłam 4 kg. Gorąco polecam panią dietetyk.
Opinia dodana przez: Anna

Psychotrend
ul. Dąbrówki 13
40-081 Katowice

Witam, chciałbym bardzo polecić Panią Paulinę, ponieważ jest świetnym dietetykiem i bardzo pomogła mi w walce z moją otyłością, bardzo dobrze wytłumaczyła cały proces odchudzania i cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania (nawet te banalne). Pierwsze efekty były już widoczne po zastosowaniu pierwszego 14 dniowego planu żywieniowego, a jadłospis jest na 28 dni. Codziennie jem coś innego i jestem zadowolona! Chudnę na tym co mam w lodówce :)
Opinia dodana przez: Krystyna

Klub Fitness ProActiv

Katowice

Zdecydowanie mogę polecić Panią dietetyk. Pani Kasia jest sympatyczną i kompetentną osobą. Dodatkowym plusem jest stały kontakt mailowy w trakcie trwania diety. 3 miesiące korzystałam z jej pomocy, schudłam i poprawiły się moje wyniki badań.

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Polecam. Pani dietetyk miła, kompetentna, kontaktowa. Schudłam dzięki diecie pani Kasi i swojej mobilizacji 12 kilo i już od ponad roku stosując się do wytycznych diety utrzymuję wagę, do której doszłam, która była założona.

Katowice

wspaniała kpomptentna młoda osoba. pomogła mi bardzo zarówno schdnąć biorąc pod uwagę towarzyszące mi dolegliwości i chorobę. gorąco polecam

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Schudłam 10 kg, czuje sie świetnie i co najwazniejsze mam prawidłowy cukier. Polecam

mgr Wojciech Budziosz

Wizyty domowe, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Medyczne "BUD-MED"
ulica Ligonia 26/1
40-036 Katowice

Witam. Facet jest niesamowity, przyszedłem do nim z małą nadwagą a on mi uświadomił że nadwaga to tylko kosmetyczny problem tzw "szczyt góry lodowej" i po otrzymaniu badań krwi okazało się że on miał rację. Miałem tak obłuszczone wnętrzności że narządy nie pracowały jak powinny. Na szczecie Pan Wojtek wytłumaczył mi że każdy mój wybór wpływa na zdrowie i pomógł skorygować moje złe nawyki. Teraz jestem już po 6 wizycie ...

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Polecam panią dietetyk Chmiel. Dwa lata temu trafiłam do niej na wizytę. Miła, konkretna, kompetentna, kontakt telefoniczny i e-mailowy zachowany przy leczeniu. Polecam! Od dawna już nie chodzę na wizyty, ale wciąż pamiętam o wytycznych pani dietetyk i do tej pory utrzymuję wagę na tym samym poziomie, do którego wspólnie doszłyśmy. Wytyczne pani dietetyk + chęci i mobilizacja pacjenta = SUKCES!
Bożena

Dietetycy w Katowicach