Dietetyk Katowice

ul. Wojewódzka 26a/3
40-008 Katowice

ulica 1 Maja 46
40-287 Katowice

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani dietetyk. Pani Sonia Chrośnik jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Ma bardzo dobre, profesjonalne podejście do pacjenta. Świetnie tłumaczy, poświęca maksymalnie czas. Jest bardzo sympatyczna i uprzejma. Dieta, którą otrzymałam jest bardzo dobra, smaczna i urozmaicona, a co najważniejsze w ciągu miesiąca schudłam 4 kg. Gorąco polecam panią dietetyk.

Opinia dodana przez: Anna
Dietetyk Katowice mgr Joanna Weiner

Centrum Psychodietetyki i Leczenia Zaburzeń Odżywiania Przemiana
Staromiejska 6
Katowice

Cierpiałem na obrzęki, tak cierpiałem bo teraz nie ma po nich śladu. Co prawda musiałem ograniczyć sól, a po pewnym czasie nawet sam ją odrzuciłem. Dania smakują mi o wiele lepiej niż przed wizytą u dietetyka. Nie tylko pozbyłem się obrzęków, zmęczenia, ale także doceniłem smak różnych produktów.
Oczywiście wizyty jak piszą poprzednicy; w przyjaznej atmosferze, jadłospis ułożony w oparciu o moje wyniki badań, jeśli chodzi o produkty, które lubię były uwzględnione w jadłospisie, jednak z pójściem do dietetyka nastawiłem się, że zmienię swoje życie i przyzwyczajenia. Więc oddałem się w ręce pani dietetyk, jeśli chodzi o różnorakie produkty, których dotąd nie miałem okazji spróbować :) Uważam, że to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu; polubiłem gotować, próbować nowych smaków, zmieniłem tryb życia, czuję się młodziej i podobno nawet tak wyglądam :)
Pozdrawiam panią dietetyk!

Opinia dodana przez: Rafał

Psychotrend
ul. Dąbrówki 13
40-081 Katowice

Witam, chciałbym bardzo polecić Panią Paulinę, ponieważ jest świetnym dietetykiem i bardzo pomogła mi w walce z moją otyłością, bardzo dobrze wytłumaczyła cały proces odchudzania i cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania (nawet te banalne). Pierwsze efekty były już widoczne po zastosowaniu pierwszego 14 dniowego planu żywieniowego, a jadłospis jest na 28 dni. Codziennie jem coś innego i jestem zadowolona! Chudnę na tym co mam w lodówce :)

Opinia dodana przez: Krystyna

Klub Fitness ProActiv

Katowice

Zdecydowanie mogę polecić Panią dietetyk. Pani Kasia jest sympatyczną i kompetentną osobą. Dodatkowym plusem jest stały kontakt mailowy w trakcie trwania diety. 3 miesiące korzystałam z jej pomocy, schudłam i poprawiły się moje wyniki badań.

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Polecam. Pani dietetyk miła, kompetentna, kontaktowa. Schudłam dzięki diecie pani Kasi i swojej mobilizacji 12 kilo i już od ponad roku stosując się do wytycznych diety utrzymuję wagę, do której doszłam, która była założona.

Katowice

Serdecznie polecam tego dietetyka. W sposób racjonalny udało mi się zbić sporą nadwagę i nauczyć zdrowo odżywiać.

ulica Kościuszki 13/3
40-049 Katowice

Schudłam 10 kg, czuje sie świetnie i co najwazniejsze mam prawidłowy cukier. Polecam

Provita
ul. Żelazna
40-851 Katowice

Polecam panią dietetyk Chmiel. Dwa lata temu trafiłam do niej na wizytę. Miła, konkretna, kompetentna, kontakt telefoniczny i e-mailowy zachowany przy leczeniu. Polecam! Od dawna już nie chodzę na wizyty, ale wciąż pamiętam o wytycznych pani dietetyk i do tej pory utrzymuję wagę na tym samym poziomie, do którego wspólnie doszłyśmy. Wytyczne pani dietetyk + chęci i mobilizacja pacjenta = SUKCES!
Bożena

mgr Wojciech Budziosz

Fizjoterapeuta, Fizykoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Centrum Medyczne "BUD-MED"
ulica Ligonia 26/1
40-036 Katowice

Witam. Facet jest niesamowity, przyszedłem do nim z małą nadwagą a on mi uświadomił że nadwaga to tylko kosmetyczny problem tzw "szczyt góry lodowej" i po otrzymaniu badań krwi okazało się że on miał rację. Miałem tak obłuszczone wnętrzności że narządy nie pracowały jak powinny. Na szczecie Pan Wojtek wytłumaczył mi że każdy mój wybór wpływa na zdrowie i pomógł skorygować moje złe nawyki. Teraz jestem już po 6 wizycie i nadal tracę wagę ale co ważniejsze czuje się lepiej i jestem zdrowszy. Jedyne co było dla mnie zaskoczeniem to młody wygląd specjalisty ale po 5min to już nie miało znaczenia. Ogólnie polecam bo on prezentuje taki świeży i niecodzienny pogląd na leczenie ludzi.