Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Dietetyk Kraków

- 21 lekarzy
Kraków Dietetyk dr Krystyna Pogoń

dr Krystyna Pogoń

Dietetyk

liczba opinii: 10

Dietific Centrum Dietetyczne
Ceglarska 27/11-12
Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Młoda, ale bardzo doświadczona Pani Dietetyk. Pomogła mi kiedy byłam osobą otyłą. Przyszłam do niej z wagą 125 kg. Okropnie się czułam w swoim ciele, ale Pani Doktor spojrzała na mnie, uśmiechnęła się i zapewniła, że moje życie niedługo się odmieni.
Odmieniło nie do poznania. Jestem wdzięczna Pani Doktor Krystynie za jej wiarę w moje możliwości, za to że była ze mną i wsparła, kiedy miałam kryzysowe momenty.
Pozytywnie mnie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Kraków Dietetyk mgr inż. Magdalena Bugaj

mgr inż. Magdalena Bugaj

Dietetyk

liczba opinii: 7

EMBE Doradztwo Żywieniowe
Bujwida 8/1 31-529 Kraków
32-400 Grzegórzki, Kraków

Średnia ocen: 4,2/5
Pani Magda jest bardzo rzeczowa i sumienna, ma bardzo dobre podejście do pacjenta. Wzięła pod uwagę moje problemy z tarczycą oraz alergie pokarmowe których mam sporo. Zdecydowanie polecam!
Opinia dodana przez: Joanna
Kraków Dietetyk mgr Renata Przybyłowicz (Serwońska)

mgr Renata Przybyłowicz (Serwońska)

Dietetyk

liczba opinii: 6

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Tadeusz Kościuszki 68
Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Pani Renato chciałam Pani tą drogą podziękować za opiekę nad moją mamą, która odchudza się pod Pani okiem i wg Pani wskazówek. Cotygodniowe wizyty są dla niej bardzo motywujące a szczególnie Pani ciepłe podejście, zaangażowanie, kompetencje i uśmiech:). Po miesiącu kuracji moja mama schudła 4 kg i ma apetyt na więcej, coraz lepiej się z tym czuje. Jednocześnie zmniejszyły się obwody w talii. Pozdrawiam gorąco i będę namawiać wszystkich znajomych, ...
Opinia dodana przez: Zuzanna
Kraków Dietetyk mgr Dorota Tomera

mgr Dorota Tomera

Dietetyk

liczba opinii: 2

Gabinet Dietetyczny
ul. Św. Agnieszki 4
Śródmieście, Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Świetny specjalista, z pewnością polecę każdemu. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu konsultacji, a jeszcze bardziej z efektów. 15 kg mniej, czego chcieć więcej?
Dziękuję jeszcze raz. Myślę, że to nasz wspólny sukces.
Opinia dodana przez: Dorota
Wieliczka - Kraków Dietetyk mgr inż. Gabriela Nowakowska

mgr inż. Gabriela Nowakowska

Dietetyk

liczba opinii: 1

Poradnia Dietetyczna GOJA
ul. Krzyszkowicka 55
32-020 Wieliczka - Kraków

wizyta już od 70
Średnia ocen: 5,0/5
Spaniała osoba, świetny fachowiec. Podchodzi do pacjentów z wyrozumiałością. Potrafi dać pozytywny zastrzyk energii. Polecam szczerze Panią Gabrielę !
Opinia dodana przez: Anonim

Łukasz Fudala

Dietetyk

liczba opinii: 19

Harmonia Ciała

30-347 Kraków

Średnia ocen: 4,5/5
Postanowiłem napisać opnie w tym miejscu, bo mogę dzięki temu pomóc innym. Sam trafiłem do p. Łukasza właśnie dzięki takiemu rankingowi. I naprawdę jestem za to wdzięczny! Dzięki jego pomocy znów zaczynam się cieszyć życiem, a przede wszystkim lepszym zdrowiem. Moja historia jest dość prosta: poświęcałem się bez reszty robieniu kariery(stres, brak czasu na regularne jedzenie, siedzący tryb życia), ani się obejrzałem skończyłem 40-tkę...I nagle zaczęły się problemy ze zdrowiem. ...
Opinia dodana przez: Anonim

mgr Aneta Mickiewicz

Dietetyk, Dietetyk dziecięcy

liczba opinii: 17

Gabinet

Kraków

Średnia ocen: 4,6/5
Nie wiem, skąd się biorą te zachwyty. Jak dla mnie ta Pani dietetyk jest raczej przeciętna i mam wątpliwości co do jej wiedzy, kompetencji i doświadczenia (jest młodą osobą). Dla mnie opracowana przez nią dieta nie była wcale jakaś rewelacyjna. Owszem, schudłam parę kilogramów, ale musiałam wyrzec się naprawdę wielu produktów, zwłaszcza tych przeze mnie lubianych, a niekoniecznie bardzo kalorycznych lub niezdrowych. Dieta była dość monotonna, powtarzały się te same ...
Opinia dodana przez: Anonim

mgr Olga Rudzka

Dietetyk

liczba opinii: 9

Harmonia Ciała Konsultacje Dietetyczne
Wadowicka 3/205
30-347 Kraków

Średnia ocen: 4,5/5
Bardzo jestem zadowolona z usług, które zaoferowała mi Pani dietetyk. W sumie trafiłam przypadkiem na ten gabinet, ale wiem też, że był to dobry wybór. Podeszłam sceptycznie jak do każdej kolejnej próby odchudzania, ale zostałam miło zaskoczona, bo mogłam jeść normalne jedzenie dostępne w sklepach. Żadnych cudów tylko po prostu zwykłe posiłki, które mogłam zrobić sama w krótkim czasie. No i co ważne dla mnie, wcale się nie głodziłam, a ...
Opinia dodana przez: Anonim

dr n. med. Agnieszka Ostachowska-Gąsior

Dietetyk

liczba opinii: 2

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PERFECT Centrum Medycyny Estetycznej
ulica Grottgera 22/1
30-035 Kraków

Średnia ocen: 5,0/5
Fantastyczny kontakt z dietetykiem, dieta dopasowana do upodobań klienta, wsparcie ze strony dietetyka i efekty zgodne z oczekiwaniami, różnorodność przepisów. Wszystko super – polecam :)
Opinia dodana przez: Grzegorz

mgr Karina Piwowarczyk

Diabetolog, Dietetyk

liczba opinii: 2

All For Body
ul. Zwierzyniecka 14/4
31-102 Kraków

Średnia ocen: 4,7/5
Świetny specjalista. Dostałam dokładne instrukcje czego unikać i co wybierać, jak oprzeć się pokusie słodyczy, a przy okazji jak ćwiczyć. Pani Karina jest tez trenerką kobiet, super że połączyła dwie specjalizacje, dzięki temu można kompleksowo podejść do swojego stylu życia przy pomocy dietetyko-trenera. Bardzo polecam i na pewno jeszcze odwiedzę Panią Karine i chętnie zaczne z nią kolejne treningi.
Opinia dodana przez: Marta S.

Dietetycy w KrakowieStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat