Dietetyk Leszno

Dietetyk Leszno mgr Marta Zygmanowska - Mykaj

Specjalistyczne Gabinety Lekarskie
ul. Kiepury 8
Leszno

Pani Marta, świetny specjalista-odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.W dodatku ma bardzo serdeczne i taktowne podejście do pacjenta.

Opinia dodana przez: Magda

Poradnia dietetyczna "DIETOTEKA"
Władysława Jagiełły 52 (osiedle Gronowo)
64-100 Gronowo, Leszno

REWELACYJNA DIETETYCZKA.BARDZO POLECAM.DZIĘKI PANI KINDZE SCHUDŁAM 20 KILO W 3,5 MIESIĄCA ;) TRZYMAM SIĘ NADAL A JUŻ DWA LATA MIJAJĄ.TRZYMAM SIĘ ZASAD.POZWALAM SOBIE NA JAKIEŚ CIASTO ALE TYLKO OKAZYJNIE.OCZYWIŚCIE ĆWICZĘ.POLECAM OSOBOM KTÓRE NIE MOGĄ SOBIE PORADZIĆ Z WAGĄ.JA CAŁE ŻYCIE SIĘ ODCHUDZAŁAM BEZ REZULTATU, A PO DIECIE U PANI KINGI SZYBKO I ZDROWO ZRZUCIŁAM TEN BALAST.PANI KINGA DUDZIAK NAJLEPSZA !!!!!!!!!!!!!!!!

Opinia dodana przez: Magdalena

Gabinet dietetyczny mgr Karol Mulczyński
Kiepury 45, (Szpital Wojewódzki), budynek poradni, pokój 119
64-100 Leszno

Ja byłam u pana dietetyka i nie zgadzam się z opinią pana Romka. Pan Karol zawsze pyta o wszystko, o upodobania w jedzeniu, na co jest się uczulonym, badania również woła,układa dietę indywidualnie, a te kartki co daje daje przykład diety i naprawdę bardzo dużo informacji, i ta kwota którą bierze nie jest dużą kwotą. Więc nie wiem co przedmówca oczekuje od pana Karola? Bo ja byłam u wielu dietetyków i żaden z nich tak dogłębnie nie przyjrzał się mojemu problemowi i nie poświęcił tyle czasu co Pan Karol. Polecam

Opinia dodana przez: Ania

WSzZ Leszno