Dietetyk Lublin

ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

Pani Marta jest wspaniała. Doskonale układa dietę, słucha i rozmawia. Naprawdę polecam :)

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Bardzo dobre podejście do pacjentów. Wszystko dobrze tłumaczy i motywuje :) Jeśli komuś nie udało się schudnąć dzięki temu Panu to tylko przez swoje lenistwo.

Opinia dodana przez: Jasiullla

Lublin, ul. Głęboka 29 lok. 6
20-612 Lublin

Pani Marta prowadzi odchudzanie. Nie naciąga na jakieś specyfiki, nie bierze dużo pieniędzy za prace jaką robi z Pacjentem. Mi bardzo pomaga, bo pracujemy nadal. Ale wiem, że niektórym nie odpowiada, że nie ma gabinetu i wizyty odbywają się w mieszkaniu pacjenta.

mgr Marta Gołąb

Dietetyk dziecięcy, Psycholog

Lublin, ul. Głęboka 29 lok. 6
20-612 Lublin

Potwierdzam! To bardzo kompetentna i godna zaufania Pani Psycholog!

Potwierdzam! To bardzo kompetentna i godna zaufania Pani Psycholog!

Anna Wrona

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

ul. W. Chodźki 3
20-093 Lublin

Jestem pacjentką Pani Anny Wrony. Jest to osoba kompetentna, która poświęca swój czas na wytłumaczenie pacjentowi całego schematu odchudzania krok po kroku, a nie jak to jest u innych: "ważenie (stresujące), kartka z dietą w zamian za kopertę z kasą, nie ma żadnych pytań? dobra, do widzenia(wszystko w ciągu 10 min.)". Kolejne wizyty w centrum dietetyki są przyjemnością, bo efekty są rewelacyjne. Logicznym jest, że jeżeli osoba decyduje się na leczenie swojej otyłości czy nadwagi u specjalisty, ponosi koszty tego leczenia, a tutaj cena koresponduje z poświęconym czasem i trafioną metodą leczenia. Pani Anna pomogła mi także pozbyć się problemu wypadających włosów i słabych paznokci. Ponadto chcę dodać, że do centrum dietetycznego mam prawie 200km, dojeżdżam, bo wiem że warto.

mgr Justyna Siwiela

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

M.C.Skłodowskiej 28/12
20-029 Lublin

Pani Justyna jest bardzo kompetentnym lekarzem, długo się zastanawiałam nad wizytą i jak już się zdecydowałam pójść to nie żałowałam tego. Bardzo mi pomogła, wszystko wyjaśniła od podstaw, miła, przyjazna atmosfera, niczym nie skrępowana ;) Naprawdę polecam ;) dodatkowo kontakt mailowy, który umożliwia szybkie uzyskanie odp. na nurtujące pytania. Jak ktoś się waha to bez zastanowienia POLECAM :)

Centrum Edukacji Żywieniowej Vitness
Hempla 4/34