Dietetyk Nysa

Zapraszam do Przychodni w Prudniku

Nysa

Niezwykle profesjonalna a przy tym przemiła osoba.Dieta ustawiona przez Panią dietetyk pomogła mi zredukować wagę o 14 kg w ciągu kilku miesięcy( dodam- bez głodu).Mam 58 lat i pierwszy raz od 15 lat uzyskałam swoją normalną wagę.Dziękuję raz jeszcze!

Centrum Dietetyki Klinicznej

48-300 Nysa

Pan dietetyk dopasował mi jedzenie do moich chorób. Czuje się super, schudłam już 17kg bez suplementów.
Warto się zgłosić.

Warto się zgłosić.

Dietetyk Nysa mgr Michał Nalborski

Przychodnia Lekarsko-Rehabilitacyjna
ul. Chodowieckiego 9
Południe, Nysa

Dzięki Panu dietetykowi poprawiło mi się samopoczucie. Podszedł do wizyty nie szablonowo lecz indywidualnie. Jem to co lubię i chudnę. Musiałam ograniczyć pewne produkty ze względu na moją niedoczynność tarczycy ale Pan Michał spowodował że jem smacznie i lecę z wagi. Jak najbardziej polecam!

Opinia dodana przez: Krystyna