Dietetyk Poznań

wizyta już od 25

Poradnictwo dietetyczne mgr Ewelina Kowalska
ul.Wawrzyniaka
Jeżyce, Poznań

Bardzo indywidualne podejście, pełen profesjonalizm. Dieta idealnie dopasowana do mojego stylu życia, łatwe do przygotowania przepisy. W razie potrzeby bezproblemowy kontakt. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Marcin
Dietetyk Poznań lek. med. Justyna Okupniak

lek. med. Justyna Okupniak

Internista, Dietetyk

wizyta już od 100

Poznański Ośrodek specj. Usług
ul.serbska
61-696 Poznań

Fantastyczny lekarz. Patrzy na pacjenta całościowo. Mam do niej pełne zaufanie. Jest bardzo dociekliwa. Ponadto najpierw zawsze stosuje naturalne metody leczenia. Oby więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Anna
Dietetyk Poznań mgr Magdalena Waberska

MP-Medical
ul. Marcelińska 96C 215/216
60-685 Poznań

Nie mogłam się doczekać spotkania z Magdaleną (powrót z urlopu macierzyńskiego)!PIERWSZY RAZ W ŻYCIU TAK TUPAŁAM NOGAMI - MARKETING SZEPTANY MÓWIŁ "MAGDA CI POMOŻE"

Jest to moje kolejne podejście w walce - nie tyle z wagą, co z pamiętaniem o jedzeniu w dzień a nie obżeraniu się w nocy. Magda idealnie dostosowała - jadłospis zarówno do upodobań spożywczych jak i systemu pracy! Jej podejście do "Walczących" to pełen profesjonalizm. ...
Opinia dodana przez: Dorota
Dietetyk Poznań dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas

MEDIKOR
Braniewska 20
60-454 Poznań

Po ciąży przytyłam 18 kg co bardzo wpłynęło na moje samopoczucie no i niestety na relacje z mężem. Próbowałam sama zrzucić te kilogramy ale w związku z brakiem efektów, moja frustracja pogłębiała się . Koleżanka z pracy poleciła mi Panią Martę jako bardzo skuteczną dietetyczkę. Nadal pracuję z Panią Martą , już po 2 miesiącach widzę bardzo wyraźne efekty tak na wadze jak i w moich relacjach z rodziną. Pani ...
Opinia dodana przez: Maria
Dietetyk Poznań mgr Anna Zaporowska

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

NIKOMU NIE POLECAM. Całkowity nieprofesjonalizm, brak jakiegokolwiek podejścia do klienta, nie ma tu mowy o punktualności albo wywiązywaniu się z obowiązków.
Swoją ‘przygodę’ zaczęłam z pozytywnym nastawieniem do Pani dietetyk. Zapisałam się przez portal znanylekarz.pl i w dany dzień o danej godzinie zjawiłam się w prywatnej przychodni, gdzie pacjentów przyjmuje Pani Anna. Jednak okazało się, że ktoś ŻEKOMO dzwonił do mnie i przełożył wizytę na inna godzinę, a Pani ...
Opinia dodana przez: ola

mgr Klaudia Mikołajczak

Strzelecka 41 lok. 4
61-846 Poznań

Podejście Pani Klaudii cechuje pełen profesjonalizm. Podczas wizyty dokładnie przeprowadziła ze mną wywiad żywieniowy i otrzymałem dokładnie taką dietę jaką zawsze chciałem mieć. Wszystkie posiłki są bardzo smaczne i w pełni zaspakajają głód. W przypadku jakichkolwiek pytań nie ma problemu z kontaktem mailowym jak i telefonicznym.
Opinia dodana przez: lewek lewek.m

mgr Klaudia Łochocka

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Polecam! Bardzo profesjonalne podejście, przemiła atmosfera, a przede wszystkim skuteczne efekty. Schudłam już 12 kg, co przy moich schorzeniach było konieczne. Widać, że Pani Klaudia oprócz wiedzy ma też doświadczenie. Pozdrawiam!

mgr Paulina Szczechowicz

Gabinety
Naramowicka
61-614 Poznań

Byliśmy u pani Pauliny jakiś miesiąc temu, z córką. Małą była niejadkiem, a na dodatek na niektóre składniki diety reagowała coś nieprzyjemnie (biegunka).

Od drugich konsultacji minęły dwa tygodnie i zauważamy sporą poprawę. Jest lepiej, bo wyeliminowaliśmy kilka elementów, które wcześniej były obecne w diecie. Pani magister dobrze zdiagnozowała przyczynę problemu, badania zlecone przez nią potwierdziły przypuszczenia.

Teraz musimy czekać, bo dieta będzie urozmaicana, ale jesteśmy ...
Opinia dodana przez: Karol

Kasprzaka 16 lok. 108
60-237 Poznań

Witam, byłam pacjentką Pani Natalii Klapińskiej i muszę powiedzieć, że byłam i jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie przyniosła dieta przez nią ułożona.
Jest to bardzo kompetentna i wykwalifikowana pani dietetyk, która z wielkim zaangażowaniem i miłością podchodzi do pacjenta. Stara się zapewnić mu bezpieczeństwo i komfort w swoim gabinecie, a sprawę diety potraktować poważnie. Życzliwa, sympatyczna, w pełni zdeterminowana i wyrozumiała w stosunku do drugiego człowieka.
Zrobiła na mnie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

poradnia Dietetyczna Kaloria
Boranta 15
Poznań

Jestem pod ogromnym wrazeniem pani dietetyk.Całe zycie bylam otyla.Probowalam na wlasna reke przeroznych diet. teraz juz w menopauzalnym wieku zaczely mnie dopadac choroby.Cholesterol cukrzyca otylość drugiego stopnia. Potrzebowalam pomocy i trafilam na cudowna pania dietetyk. Dopiero 2 miesiac a juz 10kg mniej i wyniki znaczaco sie poprawily
Opinia dodana przez: Hanna

Dietetycy w Poznaniu