Dietetyk Poznań

mgr Klaudia Mikołajczak

Strzelecka 41 lok. 4
61-846 Poznań

Podejście Pani Klaudii cechuje pełen profesjonalizm. Podczas wizyty dokładnie przeprowadziła ze mną wywiad żywieniowy i otrzymałem dokładnie taką dietę jaką zawsze chciałem mieć. Wszystkie posiłki są bardzo smaczne i w pełni zaspakajają głód. W przypadku jakichkolwiek pytań nie ma problemu z kontaktem mailowym jak i telefonicznym.

Opinia dodana przez: lewek lewek.m

mgr Klaudia Łochocka

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Centrum Diagnostyczno-Lecznicze INTERLAB sp.z o.o.
ul. 28 Czerwca 1956r. nr 161
61-505 Poznań

Polecam! Bardzo profesjonalne podejście, przemiła atmosfera, a przede wszystkim skuteczne efekty. Schudłam już 12 kg, co przy moich schorzeniach było konieczne. Widać, że Pani Klaudia oprócz wiedzy ma też doświadczenie. Pozdrawiam!

Dietetyk Poznań mgr Ewelina Kowalska

Poradnictwo dietetyczne mgr Ewelina Kowalska
ul.Wawrzyniaka
Jeżyce, Poznań

Bardzo indywidualne podejście, pełen profesjonalizm. Dieta idealnie dopasowana do mojego stylu życia, łatwe do przygotowania przepisy. W razie potrzeby bezproblemowy kontakt. Polecam serdecznie.

Opinia dodana przez: Marcin
Dietetyk Poznań lek. med. Justyna Okupniak

Poznański Ośrodek specj. Usług
ul.serbska
61-696 Poznań

Fantastyczny lekarz. Patrzy na pacjenta całościowo. Mam do niej pełne zaufanie. Jest bardzo dociekliwa. Ponadto najpierw zawsze stosuje naturalne metody leczenia. Oby więcej takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Anna

mgr Paulina Szczechowicz

Gabinety
Naramowicka
61-614 Poznań

Byliśmy u pani Pauliny jakiś miesiąc temu, z córką. Małą była niejadkiem, a na dodatek na niektóre składniki diety reagowała coś nieprzyjemnie (biegunka).

Od drugich konsultacji minęły dwa tygodnie i zauważamy sporą poprawę. Jest lepiej, bo wyeliminowaliśmy kilka elementów, które wcześniej były obecne w diecie. Pani magister dobrze zdiagnozowała przyczynę problemu, badania zlecone przez nią potwierdziły przypuszczenia.

Teraz musimy czekać, bo dieta będzie urozmaicana, ale jesteśmy ...

Teraz musimy czekać, bo dieta będzie urozmaicana, ale jesteśmy dobrej myśli. Poprzedni lekarz nie widział nic złego w zachowaniu córki i mówił, ze to chwilowe…

Panią Paulinę poleciła nam znajoma, która też była u niej z dzieckiem. Miła, rzeczowa kobieta z dobrym podejściem do maluchów. Nie dziwią nas dobre oceny i stąd też dłuższy komentarz.

Opinia dodana przez: Karol
Dietetyk Poznań mgr Magdalena Waberska

MP-Medical
ul. Marcelińska 96C 215/216
60-685 Poznań

Nie mogłam się doczekać spotkania z Magdaleną (powrót z urlopu macierzyńskiego)!PIERWSZY RAZ W ŻYCIU TAK TUPAŁAM NOGAMI - MARKETING SZEPTANY MÓWIŁ "MAGDA CI POMOŻE"

Jest to moje kolejne podejście w walce - nie tyle z wagą, co z pamiętaniem o jedzeniu w dzień a nie obżeraniu się w nocy. Magda idealnie dostosowała - jadłospis zarówno do upodobań spożywczych jak i systemu pracy! Jej podejście do "Walczących" to pełen profesjonalizm. ...

*NIESPÓŹNIONA - co ma znaczenie dla zabieganych, przypomnienia SMS o wizycie z potwierdzeniami szanujmy swój czas!

*RELACYJNOŚĆ/ PRZYGOTOWANA - relacyjność jest jej mocną stroną, wgłębia się - dosłownie drąży historie i rozdrapuje na części pierwsze różne przyzwyczajenia, INDYWIDUALNE PODEJŚCIE. Poza gabinetem - mailowo odpowiada na każde pytanie, podpowiada.

* MOTYWACYJNA - realne cele, wprowadzanie zmian w trakcie kuracji co dla mnie ma ogromne znaczenie - szybka reakcja na potrzeby pacjenta, POZYTYWNE NASTAWIENIE PANI MAGDALENY TO NAJISTOTNIEJSZY MOMENT SPOTKAŃ, GDYŻ ZARAŻA NA MAXA

* JADŁOSPIS - na każdą kieszeń, FAST - szybkie przygotowanie, PYSZNE!!!! STOSOWANIE PRZYPRAW - jedzonko NIE jest jałowe !!!! RÓŻNORODNOŚĆ DAŃ PRZY JEDNOCZESNYM WYKORZYSTANIU PRODUKTÓW Z INNEGO PRZEPISU.

POLECAM BARDZO - KORZYSTAJCIE Z PIERWSZYCH WOLNYCH TERMINÓW. BO IM SZYBCIEJ MAGDALENA ZARAZI WAS POZYTYWNĄ ENERGIĄ TYM SZYBCIEJ KILOGRAMY BĘDĄ LECIEĆ W DÓŁ Z UŚMIECHEM I PEŁNYM BRZUSZKIEM.

Opinia dodana przez: Dorota
Dietetyk Poznań dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas

MEDIKOR
Braniewska 20
60-454 Poznań

Po ciąży przytyłam 18 kg co bardzo wpłynęło na moje samopoczucie no i niestety na relacje z mężem. Próbowałam sama zrzucić te kilogramy ale w związku z brakiem efektów, moja frustracja pogłębiała się . Koleżanka z pracy poleciła mi Panią Martę jako bardzo skuteczną dietetyczkę. Nadal pracuję z Panią Martą , już po 2 miesiącach widzę bardzo wyraźne efekty tak na wadze jak i w moich relacjach z rodziną. Pani Marta to osoba profesjonalna w swojej dziedzinie, ma ogromną wiedzę ,którą chętnie się dzieli. Ma duże doświadczenie ,bardzo indywidualnie podchodzi do problemu i stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta. Serdeczna i ciepła polecam w końcu szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko ! Bardzo polecam Panią Martę nie tylko wszystkim młodym mamom !

Opinia dodana przez: Maria

Kasprzaka 16 lok. 108
60-237 Poznań

Witam, byłam pacjentką Pani Natalii Klapińskiej i muszę powiedzieć, że byłam i jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie przyniosła dieta przez nią ułożona.
Jest to bardzo kompetentna i wykwalifikowana pani dietetyk, która z wielkim zaangażowaniem i miłością podchodzi do pacjenta. Stara się zapewnić mu bezpieczeństwo i komfort w swoim gabinecie, a sprawę diety potraktować poważnie. Życzliwa, sympatyczna, w pełni zdeterminowana i wyrozumiała w stosunku do drugiego człowieka.
Zrobiła na mnie ...

Zrobiła na mnie naprawdę duże wrażenie.
Pozytywnie mnie zaskoczyło mnie jej spore doświadczenie, wiedza i umiejętności. Kobieta zna się na rzeczy i udowodniła mi to poprzez ułożenie doskonale wyselekcjonowanej diety.
Stosując się do niej schudłam zgodnie z moimi oczekiwaniami, bez żadnego efektu jojo.
Nie ukrywam, pozytywnie zaskoczyło mnie jej indywidualne podejście, jak i wsparcie, dzięki któremu dążenie do wymarzonej wagi nie było tak stresujące i męczące jakby się mogło wydawać.
Analiza składu ciała została przeprowadzona bardzo rzetelnie, a sam wywiad medyczny skrupulatnie.
Jest to w pełni zaangażowany i przygotowany do pracy z drugim człowiekiem dietetyk.
To co mnie bardzo zaskoczyło to dieta złożona z prostych, ogólnodostępnych produktów.
Pani Natalia dokładnie rozumie potrzeby i możliwości swojego pacjenta, dlatego układa taką dietę, która spełni jego największe oczekiwania.
W moim przypadku tak właśnie było. Pani Natalia zaskoczyła mnie swoim prostym rozwiązaniem problemu.
Dieta była zmieniana co miesiąc, dzięki czemu w sumie nie miałam problemów ze stosowaniem się do niej.
Jedzenie się nie nudziło, ponieważ po miesiącu w diecie lądowały zupełnie inne składniki.
W Jej gabinecie zawsze czułam się dobrze, mogłam liczyć na kawę, czy herbatę - wprowadzała taki fajny klimat, ciepłą atmosferę, której mógłby pozazdrościć nie jeden lekarz w Polsce.
Przyznam, że bardzo naturalnie podchodzi do tematu dieta w jakimkolwiek zastosowaniu.
Jest wyrozumiała, potrafi słuchać, no same pozytywy.
Cieszę się, że trafiłam właśnie na Panią Natalię, ponieważ dołożyła wszelkich starań, i dużo cierpliwości w to, bym dziś mogła cieszyć się piękną sylwetką i zdrowym ciałem, którym mój mąż dziś się zachwyca - nie mówiąc już o mnie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Opinia dodana przez: Katarzyna

poradnia Dietetyczna Kaloria
Boranta 15
Poznań

Jestem pod ogromnym wrazeniem pani dietetyk.Całe zycie bylam otyla.Probowalam na wlasna reke przeroznych diet. teraz juz w menopauzalnym wieku zaczely mnie dopadac choroby.Cholesterol cukrzyca otylość drugiego stopnia. Potrzebowalam pomocy i trafilam na cudowna pania dietetyk. Dopiero 2 miesiac a juz 10kg mniej i wyniki znaczaco sie poprawily

Opinia dodana przez: Hanna
Dietetyk Poznań mgr Anna Zaporowska

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

NIKOMU NIE POLECAM. Całkowity nieprofesjonalizm, brak jakiegokolwiek podejścia do klienta, nie ma tu mowy o punktualności albo wywiązywaniu się z obowiązków.

Swoją ‘przygodę’ zaczęłam z pozytywnym nastawieniem do Pani dietetyk. Zapisałam się przez portal znanylekarz.pl i w dany dzień o danej godzinie zjawiłam się w prywatnej przychodni, gdzie pacjentów przyjmuje Pani Anna. Jednak okazało się, że ktoś ŻEKOMO dzwonił do mnie i przełożył wizytę na inna godzinę, a Pani dietetyk w pracy teraz nie ma. Dodam, że nie otrzymałam żadnego telefonu i nie godziłam się na zmianę godziny spotkania. Poczekałam ok. 30-40 minut na Panią Zaporowską, lecz okazało się, że na ten moment nie ma wolnego żadnego gabinetu i będę musiała poczekać. Po kolejnych 15 minutach zostałam zaproszona na badanie. Na badaniu wszystko przebiegło w porządku, zostałam zmierzona i zważona, zrobiono ze mną wywiad żywieniowy i tyle. Koszt wizyty – 100 zł. Umówiłam się także od razu na ‘odebranie diety’ po około 10 dniach. Dzień przed umówioną wizytą, w godzinach wieczornych, skontaktowałam się sms-owo z Panią dietetyk z pytaniem, czy wizyta będzie mnie coś kosztować. Co jest dla mnie śmieszne, dostałam odpowiedź, że doszło do załamania nogi i umówiona wizyta nie odbędzie się, a komputer na którym pracuje Pani Anna jest zepsuty wiec nie jest mi w stanie wysłać mojej diety pocztą elektroniczną. Przełożyłyśmy spotkanie na inną datę. Rozumiem, że złamanie nogi to przykra sprawa, ale gdybym sama z siebie nie skontaktowała się z Panią Zaporowską nikt by mnie nie powiadomił o odwołaniu wizyty, poszłabym tam i znowu została wystawiona do wiatru, co jest według mnie niedorzeczne.
W umówiony dzień poszłam do Pani dietetyk, co nie było nowością okazało się ze nie tylko ja jestem umówiona na godzinie 9 rano… Poczekałam kolejne 30 minut i kiedy przyszła moja kolej zapukałam do gabinetu. Okazało się, że ZAPOMNIANO O MOJEJ WIZYCIE, udowadniałam pani Annie, że na 100% byłyśmy umówione na dzisiaj na tą godzinę (pokazywałam jej sms-y, które sama do mnie pisała i sama wyznaczała te datę). Co za tym idzie MOJEJ DIETY TAKŻE NIE ROZPISNAO. 0 profesjonalizmu i podejścia do klienta.
Koniec końców dietę dostałam drogą mailową, nie mówię, że była zła, ale widać, że pisana na szybko, Pani dietetyk nie uwzględniła w niej rzeczy których nie lubię, choć na wywiadzie żywieniowym o nich mówiłam… Po prostu dieta pisana tylko po to żeby odhaczyć to z listy zadań do zrobienia.

Z czystym sumieniem nie polecam Pani Anny Zaporowskiej.

-Nie było tu słowa motywacji w kierunku nowej diety, nowej sylwetki
-0 punktualności, za każdym razem albo czekałam 30-50 minut, albo Pani dietetyk się nie zjawiła
-podejście do klienta żenujące
-brak zaangażowania
-o wywiązywaniu się z obowiązków wole nawet nie wspominać

Podsumowując nie ma pozytywnej rzeczy, jaką mogłabym powiedzieć o Pani dietek Annie Zaporowskiej.

Opinia dodana przez: ola

Dietetycy w mieście Poznań