Dietetyk Poznań

- 33 lekarzy
Poznań Dietetyk dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas

dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas

Epidemiolog, Dietetyk

liczba opinii: 24

MEDIKOR
Braniewska 20
60-454 Poznań

Średnia ocen: 4,9/5
Po ciąży przytyłam 18 kg co bardzo wpłynęło na moje samopoczucie no i niestety na relacje z mężem. Próbowałam sama zrzucić te kilogramy ale w związku z brakiem efektów, moja frustracja pogłębiała się . Koleżanka z pracy poleciła mi Panią Martę jako bardzo skuteczną dietetyczkę. Nadal pracuję z Panią Martą , już po 2 miesiącach widzę bardzo wyraźne efekty tak na wadze jak i w moich relacjach z rodziną. Pani ...
Opinia dodana przez: Maria
Poznań Dietetyk mgr Magdalena Waberska

mgr Magdalena Waberska

Dietetyk

liczba opinii: 23

MP-Medical
ul. Marcelińska 96C 215/216
60-685 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Nie mogłam się doczekać spotkania z Magdaleną (powrót z urlopu macierzyńskiego)!PIERWSZY RAZ W ŻYCIU TAK TUPAŁAM NOGAMI - MARKETING SZEPTANY MÓWIŁ "MAGDA CI POMOŻE"

Jest to moje kolejne podejście w walce - nie tyle z wagą, co z pamiętaniem o jedzeniu w dzień a nie obżeraniu się w nocy. Magda idealnie dostosowała - jadłospis zarówno do upodobań spożywczych jak i systemu pracy! Jej podejście do "Walczących" to pełen profesjonalizm. ...
Opinia dodana przez: Dorota
Poznań Dietetyk mgr Ewelina Kowalska

mgr Ewelina Kowalska

Dietetyk

liczba opinii: 2

Poradnictwo dietetyczne mgr Ewelina Kowalska
ul.Wawrzyniaka
Jeżyce, Poznań

wizyta już od 25
Średnia ocen: 5,0/5
Bardzo indywidualne podejście, pełen profesjonalizm. Dieta idealnie dopasowana do mojego stylu życia, łatwe do przygotowania przepisy. W razie potrzeby bezproblemowy kontakt. Polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Marcin
Poznań Dietetyk lek. med. Justyna Okupniak

lek. med. Justyna Okupniak

Internista, Dietetyk

liczba opinii: 2

Poznański Ośrodek specj. Usług
ul.serbska
61-696 Poznań

wizyta już od 100
Średnia ocen: 5,0/5
Pani Dr jest fantastyczna, przede wszystkim w pierwszej kolejności nie pcha agresywnych leków ale zaczyna od mniej szkodliwych dla organizmu, zleca dużo badań diagnostycznych, które mają wyjaśnić przyczynę choroby, patrzy całościowo na organizm, jest to wspaniały lekarz, któremu warto zaufać. Szczerze polecam fachowość tego lekarza, od dłuższego czasu chodzę tylko i wyłącznie do Pani Justyny.
Opinia dodana przez: Anonim
Poznań Dietetyk mgr Sławomir Kula

mgr Sławomir Kula

Dietetyk

liczba opinii: 1

Poradnia Dietetyczna Świat Odżywiania
Osiedle Na Murawie 5B/2
Winogrady, Poznań

wizyta już od 50
Średnia ocen: 5,0/5
to naprawdę świetny specjalista. jego wiedza jest ogromna i bardzo specjalistyczna. dzięki niemu udało mi się schudnąć 10 kg i pozbyć zaparć!
Opinia dodana przez: Piotr

mgr Paulina Szczechowicz

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

liczba opinii: 66

Gabinety
Naramowicka
61-614 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Byliśmy u pani Pauliny jakiś miesiąc temu, z córką. Małą była niejadkiem, a na dodatek na niektóre składniki diety reagowała coś nieprzyjemnie (biegunka).

Od drugich konsultacji minęły dwa tygodnie i zauważamy sporą poprawę. Jest lepiej, bo wyeliminowaliśmy kilka elementów, które wcześniej były obecne w diecie. Pani magister dobrze zdiagnozowała przyczynę problemu, badania zlecone przez nią potwierdziły przypuszczenia.

Teraz musimy czekać, bo dieta będzie urozmaicana, ale jesteśmy ...
Opinia dodana przez: Karol

mgr Joanna Zimna

Dietetyk

liczba opinii: 17

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Strzelecka 48 b
Poznań

Średnia ocen: 4,3/5
Polecam Panią Joanne . Bardzo miła i rzetelna osoba. W tydzień schudłam 2 kg. Co mnie zaskoczyło to pierwsza bezpłatna wizyta na której zostałam poinformowana jak będzie przebiegała i ile będzie trwała kuracja, ile powinnam schudnąć, ile mam w nadmiarze tkanki tłuszczowej w kg. ile kg. zatrzymanej wody, oraz co powinnam zmienić w swoim odżywianiu aby zgubić zbędne kilogramy. Po zakończeniu wizyty Pani Joanna dała mi czas na przemyślenie kwestii ...
Opinia dodana przez: Joanna Dudlik

mgr Natalia Klapińska

Dietetyk

liczba opinii: 16

Gabinet
Kasprzaka 16 lok. 108
60-237 Poznań

Średnia ocen: 4,8/5
Witam, byłam pacjentką Pani Natalii Klapińskiej i muszę powiedzieć, że byłam i jestem bardzo zadowolona z efektów, jakie przyniosła dieta przez nią ułożona.
Jest to bardzo kompetentna i wykwalifikowana pani dietetyk, która z wielkim zaangażowaniem i miłością podchodzi do pacjenta. Stara się zapewnić mu bezpieczeństwo i komfort w swoim gabinecie, a sprawę diety potraktować poważnie. Życzliwa, sympatyczna, w pełni zdeterminowana i wyrozumiała w stosunku do drugiego człowieka.
Zrobiła na mnie ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Klaudia Mikołajczak

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

liczba opinii: 12

Gabinet
Strzelecka 41 lok. 4
61-846 Poznań

Średnia ocen: 5,0/5
Podejście Pani Klaudii cechuje pełen profesjonalizm. Podczas wizyty dokładnie przeprowadziła ze mną wywiad żywieniowy i otrzymałem dokładnie taką dietę jaką zawsze chciałem mieć. Wszystkie posiłki są bardzo smaczne i w pełni zaspakajają głód. W przypadku jakichkolwiek pytań nie ma problemu z kontaktem mailowym jak i telefonicznym.
Opinia dodana przez: lewek

dr Magdalena Człapka-Matyasik

Dietetyk

liczba opinii: 10

Poradnia Dietetyczna NUTRIVITA
Mazowiecka 12
60-616 Poznań

Średnia ocen: 4,3/5
Niestety nie polecam Pani dietetyk. Nasze spotkanie zaczęło się od 20 minutowego spóźnienia Pani Magdaleny. Zleciłem przygotowanie diety w związku z m.in, problemami z alergią pokarmową, do Pani dietetyk zostały dostarczone badania medyczne wskazujące produkty które muszę wykluczyć. Dieta którą otrzymałem zawierała niestety produkty na które mam alergie. Po złożeniu reklamacji, po kilku tygodniach w końcu otrzymałem odpowiedź zwrotną, że dieta może zostać poprawiona. Niestety straciłem zaufanie więc wolę nie ...
Opinia dodana przez: Wojciech

Dietetycy w PoznaniuStrefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat