Dietetyk Prudnik

Wizyty domowe, Dietetyk dziecięcy

Per Vita
dojaz do pacjenta
48-200 Prudnik

Serdecznie polecam usługi Pani Małgosi korzystałam z oferty wielu dietetyków, których niekoniecznie interesowały wyniki moich badań i zamiast pomóc mogli mi zaszkodzić. W chorobie, którą u mnie wykryto podczas zaleconych badań nie powinnam jeść większości produktów wysokobłonnikowych, które były polecane na zbicie wagi przez inne osoby. Dlatego polecam serdecznie bo Panią Gosie interesuje pacjent a nie szybki zarobek :)

Opinia dodana przez: Monika

Kościuszki 36 lok. 4
48-200 Prudnik

Niezwykle profesjonalna a przy tym przemiła osoba.Dieta ustawiona przez Panią dietetyk pomogła mi zredukować wagę o 14 kg w ciągu kilku miesięcy( dodam- bez głodu).Mam 58 lat i pierwszy raz od 15 lat uzyskałam swoją normalną wagę.Dziękuję raz jeszcze!

ulica Kościuszki 17/3