Dietetyk Radomsko

mgr Martyna Krawczyk

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Dietetyk

97-500 Radomsko

Oceniam Panią magister Walioszczyk na 5 z plusem, pomogła mi wziąć się za siebie i schudnąć. Miło, sympatycznie, z dużą dawką poczucia humoru a jednocześnie profesjonalnie i motywująco!

Opinia dodana przez: iza
Dietetyk Radomsko mgr Agata Kasperczyk

AP Centrum Dietetyczne
Kościuszki 6 lok. 217
97-500 Radomsko

Do Pani Agaty trafiłam z cukrzycą i wysokim ciśnieniem. Również moja waga pozostawiała wiele do życzenia. Dieta bardzo pozytywnie wpłynęła na moje zdrowie, schudłam 15 kg, ciśnienie i cukier się unormowały. Pani Agata jest osobą niezwykle przenikliwą i układając dietę bierze pod uwagę wszystkie dolegliwości z jakimi się do niej przychodzi. Sam jadłospis jest bardzo smaczny i łatwy w przygotowaniu. Jak najbardziej polecam.

Opinia dodana przez: Alicja

Przychodnia
Armii Krajowej 32
97-500 Radomsko

Pani Agnieszka jest niezwykle kompetentną i miłą osobą. Pomogła mi pozbyć się zbędnych kilogramów. Umie zmotywować i wesprzeć pacjenta. Polecam każdemu.