Dietetyk

Dietetyk Nowy Sącz  Iwona Piaskowy

Naturhouse
ul. Długosza 13 33-300
33-300 Nowy Sącz

Cenię specjalistów, którzy potrafią indywidualnie podejść do każdego pacjenta. Wiedza, umiejętności Pani dietetyk są na bardzo wysokim poziomie, tłumacząc zalecenia zawsze zwraca uwagę co mają na celu i na jakim problemie się skupiają, przez co zawsze po wizycie wiem wszystko co potrzebuję. Panią Iwonę polecam każdemu, kto chce zadbać o swoje zdrowie i zrzucić kilka kilogramów.

Opinia dodana przez: Michał

Psychodietetyk mgr Ewa Sakwa, alergie pokarmowe szczecin, choroby tarczycy dieta
Monte Cassino 16/5
70-466 Szczecin

Wyjątkowa osoba. Ciepła, konkretna i bardzo pozytywna;))) Współpraca przebiega bardzo dobrze i jestem zadowolona. Polecam.

Opinia dodana przez: erin
Dietetyk Warszawa  Filip Kowalczyk

Centrum Dietetyki i Zdrowego Rozsądku Dr Filip
Stanisława Wyspiańskiego, 5/98
01-577 Żoliborz, Warszawa

Wolny termin: 23 Cze o 08:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Marta Wysocka

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Wolny termin: 23 Cze o 09:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Katarzyna Choromańska

Yanse Poradnia Dietetyczna
ul. Rodła 14/3

Za mało miałam jeszcze wizyt,żeby w pełni ocenić pracę Pani dietetyk. Do tej pory dwie miałam porady i otrzymałam plan dietetyczny, który jest dla mnie czymś nowym (nie jest to po prostu jadłospis). Już dziś wiem, że dobrze trafiłam. Pani dietetyk szuka przyczyn nadwagi, potrafi rozmawiać z pacjentem. Polecam szczególnie tym, których wizyty u lekarzy mocno stresują, ja opuszczam gabinet z uśmiechem!

Wolny termin: 24 Cze o 09:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Anna Dzierba

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Wolny termin: 25 Cze o 08:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa mgr Marek Aleksander Przondo

Fimedica – Specjalistyczne Centrum Leczenia
ul. Nowogrodzka 51

Wolny termin: 25 Cze o 12:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa mgr Magdalena Lech

Centrum Dietetyczne Naturhouse
Aleja KEN 88, Metro Stokłosy

Dobre rady, ciekawe diety, cierpliwośc i odpowednia mobilizacja, dokładnie to, czego potrzebowałem, dziękuję i polecam

Opinia dodana przez: Piotr
Wolny termin: 25 Cze o 14:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa  Ewa Trusewicz

Ewa Trusewicz

Wizyty domowe, Pomoc psychologiczna

Poradnia Dieta i Fitness
ul. Ksawerów 3

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze na maila. Polecam bardzo!!

Opinia dodana przez: Wiktoria
Wolny termin: 25 Cze o 18:00. Sprawdź inny.
Dietetyk Warszawa mgr Małgorzata Więch

mgr Małgorzata Więch