lek. dent. Dominik Chodyra

Przeczytałem dotychczasowe opinie i nie zgadzam sie z sugestią że Pan Doktor nie wie co było u pacjęta robione że trzeba mu przypominać to jest po prostu brak jakiej kolwiek wyobraźni opiniującego.Oferując swoje usługi od poniedziałku do soboty bez mała cały dzień to trzeba mieć nadprzyrodzone umiejętności zapamiętywania.Jest plan leczenia a jak sprawa dotyczy tylko jednego zęba to dzisiaj założenie jednego inplantu nie jest wydarzenie na miarę sensacji krajowej ani nawet w społecznosci Lubania.Polecam usługi Centrum .Przemiła obsługa ponad standardowa opieka nad pacjętem ,punktualność ,czystość,kompetencja lekarzy i obsługi.Wysoki profesjonalizm i nijak się ma do tej rzeczywistości dowcip ."Spotyka kolega kolege uśmiechniętego zadowolonego z życia i pyta co jesteś taki szczęśliwy on na to -a byłem u stomatologa i to jest powód twojego dobrego nastroju tak nie zastałem go .

J.G

uważam ,że jak się przyłoży do tego co robi ,to efekt końcowy jest bardzo dobry ,niestety wszystko zależy od tego czy Panu się chce pracować ,czy też nie ,nie polecam wizyt za wcześnie ,ani za późno:)i zgadzam się z przedmówcami ,że to co było możliwe do zrobienia dzisiaj ,nie koniecznie jest do zrobienia przy następnej wizycie ,pozdrawiam

Bardzo polecam! Ostatnio Dr Chodyra robił mi implanty.Cala operacja przebiegła sprawnie i co dla mnie ważne całkiem bezboleśnie. Po wizycie nawet nie spuchłem a leki przeciwbólowe nie byly prawie potrzebne. Asystentki bardzo się o mnie troszczyły podczas zabiegu. Wszystko byl bardzo starannie przygotowane. gabinet bardzo czysty. Polecam wszystkim.

Świetny stomatolog, polecam każdemu ;)

Świetny stomatolog, polecam każdemu ;)

Godny zaufania dentysta ;) Usmiechnięty , wesoły co dodaje odwagi pacjentowi . Jest Profesjonalistą , co widać w czasie jego pracy i poleca wszystkim gorąco . Odradzam zaś DENTAMED ! Tam jest konował a nie lekarz

Pan doktor oczywiście jest bardzo miły i uprzejmy, wizyty przebiegają bezstresowo, ale zgodzę się z poprzednikami, że zapomina o tym co miał zrobić. Drugi minus to prowadzenie prywatnych rozmów telefonicznych, gdy pacjent siedzi na fotelu i czeka. Mimo to jest dobry w tym co robi i zdecydowanie mogę polecić do innym.

Zgadzam się , ze swoją poprzedniczką jego opieszałość potrafi doprowadzić do szału !Nigdy nie pamięta co było do zrobienia i udaje wiecznie zdziwionego .

Bardzo dobry lekarz, kompetentny. Nie mam zastrzeżeń.

Bardzo dobry lekarz, kompetentny. Nie mam zastrzeżeń.

PAN DOMINIK RACZEJ JEST DOBRYM ZARÓWNO STOMATOLOGIEM JAK I ORTODONTA JEDNAKŻE MAM JEDNA BARDZO WAŻNĄ CECHE CHARAKTERU KTÓRA WPŁYWA NA JEGO OGÓLNY WIZERUNEK DOŚC NIEKORZYSTNIE...ON ZAPOMINA CO MÓWIŁ I MA ZROBIĆ I WRĘCZ NA KOLEJNYCH WIZYTACH JEST BARDZO ZDŹIWIONY ŻE KTOŚ UPOMINA SIE O COŚ CO MIAŁO MIEC MIEJSCE.JEGO OPIESZAŁOŚC I CIAGLE ZADOWOLONA UŚMIECHNIĘTA I ROZLENIWIONA BUZIA DOPROWADZA MNIE DO SZAŁU.