lekarz Dominik Rachoń

Internista

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u prof. Rachonia. 11 lat szukałam w Trójmieście lekarza potrafiącego mi pomóc w poważnym schorzeniu endokrynologiczno-ginekologicznym. Podczas wizyty solidny wywiad z pacjentem + badanie internistyczne. Profesor miły, rzeczowy, pierwszy raz po wielu latach czułam się komfortowo w gabinecie. Co najważniejsze dostałam inne leki i szansę na polepszenie stanu zdrowia. Proszę nie sugerować się nie prawdziwymi opiniami poniżej. Ja na pewno wybiorę się na ponowną wizytę. Ps. Osoby które walczą od lat z tarczycą na pewno marzą o czymś innym niż Euthyrox, myślę dobra zachęta :-)