lekarz Dominika Drobniak-Hełdak

Świetna pani doktor, korzystałam z jej pomocy na całodobówce w Mogilanach i naprawdę polecam. Dużo czasu poświęca pacjentowi, wszystko spokojnie tłumaczy, a jej uśmiech jest zaraźliwy:)

Pani doktor , jest miła poświęca dużo czasu pacjentowi , kompetentnie wytłumaczy . Jak dostałam COVID szybko zdiagnozowała - zaleciła szpital to mnie uratowało i dalej jestem pod jej pacjentką .

Miałam dzisiaj (1.11.2022) szczęście być pacjentką Pani Doktor w placówce świadczącej opiekę całodobową w Mogilanach. Zrażona podejściem lekarzy pracujących w innej znanej mi całodobówce, byłam przemile zaskoczona osobą Pani Doktor - kompetencja, komunikatywność, uśmiech, a nawet dobry humor w czasie wizyty, pomimo faktu, że Pani Doktor na pewno wolałaby spędzić ten dzień z bliskimi. Do tego polecono mi rewelacyjne leki, o których istnieniu nawet nie wiedziałam, chociaż akurat w tym temacie nieźle się orientuję. Dziękuję Pani Doktor i zazdroszczę pacjentom, których prowadzi Pani na co dzień!

Z uśmiechem zaprasza pacjenta do gabinetu.Dokladnie tłumaczy przebieg i postepowanie w czasie choroby.

Znakomity i kompetentny lekarz. Wart nagrody za etyczne i profesjonalne podejście do pacjenta. Kocham miłą i uprzejmą Panią Doktor.

Znakomity lekarz! Osoba kompetentna, uczciwa, życzliwa pacjentom, o serdecznym podejściu do nich, o rzadkiej umiejętności prostego tłumaczenia zawiłości medycznych i jasnej ocenie sytuacji. Ze wszech miar godna polecenia!

Bardzo serdeczna i ciepła osoba, która nie stwarza barier. Kompetentna, wiarygodna i uczciwa w ocenie sytuacji.