Lekarze Gdów

Miałam dzisiaj (1.11.2022) szczęście być pacjentką Pani Doktor w placówce świadczącej opiekę całodobową w Mogilanach. Zrażona podejściem lekarzy pracujących w innej znanej mi całodobówce, byłam przemile zaskoczona osobą Pani Doktor - kompetencja, komunikatywność, uśmiech, a nawet dobry humor w czasie wizyty, pomimo faktu, że Pani Doktor na pewno wolałaby spędzić ten dzień z bliskimi. Do tego polecono mi rewelacyjne leki, o których istnieniu nawet nie wiedziałam, chociaż akurat w tym ...
Opinia dodana przez: Izabela Magiera
{'id': 15786, 'name': u'Gd\xf3w'} Dermatolog
                                       lekarz Katarzyna Podolec

lekarz Katarzyna Podolec

Dermatolog, Wenerolog

32-420 Gdów

Fantastyczna lekarka, profesjonalna, uprzejma, kompetentna, godna zaufania, leczy z pozytywnym skutkiem najtrudniejsze choroby alergiczne/dermatologiczne, a jednocześnie świetnie działa w obszarze medycyny estetycznej...polecam serdecznie
Opinia dodana przez: Sabina

lekarz Krzysztof Ptak

Młyńska 402
32-420 Gdów

Mam do Pana Doktora całkowite zaufanie. Leczy mnie od dziecka. Nigdy nie odmówił pomocy.Najleszy lekarz w okolicy

lekarz Łukasz Wohadlo

32-420 Gdów

6 razy 5 gwiazdek, bo Doktor sobie na nie zasłużył! Ogromna wiedza i życzliwy stosunek do pacjenta. Z natury jestem panikara więc Doktor miał utrudnione zadanie, ale szybko mnie uspokoić i spokojnie wytłumaczył na czym polega mój problem. Postawił trafnie diagnozę, dzięki której mogę teraz podzielić się swoimi spostrzeżeniami z innymi! Jestem bardzo wdzięczna Doktorowi za trafną diagnozę i skuteczne leczenie.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Małgorzata Jamka-Kasprzyk

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

MJK-Stomatologia
Gdów 911
32-420 Gdów

Szybko i profesjonalnie. Jest w stanie poświęcić swój czas ( po godzinach), aby pomóc. Wizyta to sama przyjemność - miło, z uśmiechem, bez stresu. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Ewa Piwowarczyk-Kalisz

ulica Bocheńska 272
32-420 Gdów

Super stomatolog opinia na 5 wszystkie zabiegi bezbolesne polecam serdecznie chociaż każdą wizytę przezywam bo trochę cykoze
Opinia dodana przez: zbyszek
Bardzo dobre podejście do dorosłych pacjentów i do dzieci. Ciepła i serdeczna. Polecam. Pierwszy raz jestem tak zadowolony z wizyty u stomatologa.

lek. dent. Beata Mikulec

32-420 Gdów

Na lepszego dentyste nie moglam trafić. Super podejscie do dzieci, córka nigdy nie placze, zawsze wychodzi zadowolona. W porownaniu do innych dentystów u ktorych bylam z dzieckiem dr Mikulec jest bezkonkurencyjna. Polecam każdemu w szczególności dla dzieci.

lekarz Wiesława Pluskota

32-420 Gdów

Bardzo dobra Pani doktor. Miła, uprzejma, kompetentna! Z sercem na dłoni. Tłumaczy spokojnie, jest zaangażowana, profesjonalna i co najważniejsze kulturalna. Jako jedyna w ośrodku w Gdowie nie jest opryskliwa i chamska.
Opinia dodana przez: Patrycja
Najlepszy dentysta jakiego poznałem, od wielu lat jeżdżę do tego Pana do Dobczyc i nigdy żadnych problemów z zębami nie było. Zawsze bez znieczulenia i nigdy nic nie boli przy borowaniu, słyszałem, że to przez specjalne chłodzone wiertła. Plomby siedzą mocno i nie wypadają. Pan jest bardzo miły, nie doszukuje się niewiadomo czego i nie chce zedrzeć z człowieka pieniędzy, co jest bardzo na plus.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Marcin Zawała

Chirurg ogólny, USG

32-420 Gdów

Polecam dr.Zawała wszystko dokładnie wyjaśnia doradza nie można powiedzieć złego słowa w żadnym temacie związanym na wizycie.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Jan Domagała

32-420 Gdów

Bardzo polecam Pana doktora.Jest profesjonalistą ale też ciepłym człowiekiem. Leczę się u Pana doktora kilka lat i jeszcze się nie zawiodłam.

lekarz Paweł Papee

32-420 Gdów

Nie jestem zadowolona z tego lekarza. Na wizycie trzeba ciągnąć za język żeby usłyszeć diagnozę. Mam dużą wadę wzroku i często łapie jakies infekcje oka. Leczenie odbywa sie na zasadzie chybił trafił. Najczęściej jest to chybił... Mojego męża leczył na jaskrę, przez 1,5 roku. A okazało się, że stan jego oczu spowodowała alergia... To chyba mówi samo za siebie...Nie polecam.
Opinia dodana przez: Jaga

lek. dent. Dorota Kiszela-Wolak

32-420 Gdów

Chodzę i na NFZ i prywatnie. Oczywiście widzę różnicę: prywatnie jest o wiele więcej czasu, można wiec też wiecej rozmawiać, na NFZ nie wszystkie usługi są dostępne za darmo ale to nie lekarza wina. Polecam zwłaszcza gabinet na klinach, chociaż jeśli jest coś na nfz dostępne to można też na kozłówce kompetencje i intencje te same. Dobry lekarz, oddany pacjentom, za czas na nfz odejmuje gwiazdki ale nie mam żalu ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Nina Kulińska-Szybist

Laryngolog dziecięcy

32-420 Gdów

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Pani doktor . Naprawdę byliśmy u wielu lekarzy . Zaangażowana konkretna przesympatyczna Pani doktor . Pomogla naszemu synkowi i teraz mamy spokojne noce. Potwierdzam powyższe opinie mimo szalonej bieganiny którą ma na co dzień Pani doktor ma super podejście do dzieci.. Nie owija w bawełnę jak to robią inni lekarze ale konkretnie stawia diagnozę i mówi jaki mamy wybór i jakie są konsekwencje. Bardzo dziękujemy Pani ...
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Michał Bzowy

32-420 Gdów

Moim zdaniem to jedyny lekarz w ośrodku, któremu się jeszcze chce... O reszcie lepiej nie będę się wypowiadać. Stara się znaleźć przyczynę problemu kierując na badania,krok po kroku w porównaniu do innych,pracujących tam jeszcze osób,które kierują pacjenta do psychologa bądź psychiatry...Póki co nie mogę napisać złego słowa.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Marcin Matuszyk

32-420 Gdów

Pan Doktor jest bardzo miłym człowiekiem, ma ogromną wiedzę medyczną. Leczę się u niego wraz z rodziną od wielu lat i nigdy nie chciałabym innego lekarza. Serdecznie polecam i pozdrawiam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Michalina

JarosŁaw Kubicki

Protetyk

32-420 Gdów

Świetny protetyk. Ząbki pasują idealnie. Chyba jeden z najlepiej wyposażonych gabinetów w okolicy z kompetentną załogą. Polecam

Olaf Dubiel

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego Olaf Dubiel
Gdów 402
32-420 Gdów

Wspaniały człowiek. Indywidualne podejście do pacjenta. Holistyczne widzenie pomaga dostrzec istotę problemu. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Mieczysław Pyzio

Młyńska 402
32-420 Gdów

Znam Pana doktroa od wielu lat i w moim przypadku nie było żadnych zarzutów, zawsze kompetenty i nigdy się nie pomylił odnośnie diagnoz wystawianych moim przypadkom chorobowym, które były potwierdzane u innych lekarzy
Opinia dodana przez: Krzysztof