lekarz Dominika Kostoń-Mędrala

Psychiatra

Zachęcony opiniami wybrałem się do Pani Doktor z bardzo poważna sprawa i niestety ale bardzo zawiodłem się. Zostałem potraktowany po macoszemu, Pani doktor odbierała w trakcie wizyty telefony, nie poświęciła mi dostatecznie dużo czasu i uwagi mimo tego z czym ludzie rzekomo wyżej się spotkali. Zapłaciłem za wizytę na której dostałem skierowanie na prywatne badania i miałem oczekiwać kilka dni na e-mail z proponowanym leczeniem ostatecznie czekałem tydzień jeszcze się przypominając na brak rozwiązań. Brak zwrotu brak najmniejszej pomocy, a Pani Doktor umyła ręce. Nie wiem skąd te wszystkie pozytywne wrażenia może w najprostszych przypadkach jak depresja bądź jakichś zaburzeniach Pani Doktor jest skuteczna, nie polecam natomiast w sytuacjach skrajnych kryzysowych i wymagających odwagi, wiedzy i profesjonalizmu.

Polecam , wprawdzie jestem dopiero po pierwszej wizycie u pani doktor ale ,pozwolę sobie na komentarz dlatego że , przeszłam już paru (2) lekarzy i do tej pory żaden z nich nie poświecił mi tyle czasu i zainteresowania co pani doktor mało tego podejście do pacjenta rzadko spotykane wśród lekarzy ( nie czułam się przypadkiem medycznym ani klientem - pacjentem ale człowiekiem ).

Doskonały lekarz. Wspaniałe podejście do pacjenta, cierpliwa, wyrozumiała, słucha uważnie. Bardzo dobra aura. Dzięki pani doktor mam dzisiaj drugie życie. Polecam wszystkim z problemami.

wspaniały Lekarz!Polecam Wszystkim! Wyciągnęła mnie ze strasznej nerwicy lękowej, myślałem że już nie dam rady, Pani Dr pozwoliła mi urodzić się na nowo. Tomek

Pani doktor Dominika Koston-Medrala jest lekarzem z powolania i jest godna zaufania,sama leczylam sie u niej i jest swietna w tej specjalizacji.Wiec jezeli ktos szuka takiego wlasnie lekarza to polecam w 100%!!!!

Jestem zadowolona i polecam PANIĄ DOKTOR.

Jestem zadowolona i polecam PANIĄ DOKTOR.

PIERWSZY RAZ SPOTKAŁAM SIE Z LEKARZEM TAKIEJ SPECJALIZACJI I JESTEM ZASKOCZONA POZYTYWNIE .PANI DOKTOR JEST OSOBA SYMPATYCZNA KTORA MA POWOŁANIE DO TEJ PRACY POLECAM WSZYSTKIM !!!

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Bardzo mi pomogła,poleciłam już Panią kilku znajomym- zadowoleni.

Polecam wszystkim którym potrzebny jest lekarz o tej specjalności.

Polecam wszystkim którym potrzebny jest lekarz o tej specjalności.

Bardzo dobry lekarz,godny godny zaufania.Jezeli ktos szuka dobrego lekarza to polecam naprawde warto.