lekarz Dominika Leś

Lekarz rodzinny

3,9
3,9

Zdecydowanie nie polecam tej Pani. Najgorszy lekarz z jakim miałam kiedykolwiek doczynienia. Lekceważący stosunek do pacjenta mimo, że byłam u tej Pani prywatnie. Zaleciła antybiotyk ( trzy tabletki) , a na moją prośbę o więcej tabletek dostalam odpowiedz żebym przyszla za dwa dni... Żeby mnie nie narażac na koszt zakupu dwóch dodatkowych tabletek. Smiechu warte. Chciala mnie ewidentnie narazic na utrate kolejnych 100 zl za nastepna wizte zeby dostać receptę. Nieetyczne i bardzo słabe zachowanie. Nie zareagowala nawet na moja wyraźną prośbę. Nie wzięła pod uwage mojego stanu, goraczki, infekcji wirusowej, i sytuacji w domu o której poinformowałam (wszyscy cieżko chorzy łacznie z 1,5 rocznym dzieckiem). Poza tym mowienie pacjentowi żeby sobie wziął "jakis syrop ", czy "czymś pukał gardło" jest nieprofesjonalne. Pani w aptece jest bardziej pomocna. Zalecenia zapisała na kartce z wielką łaską i oczywiscie po mojej prośbie. Oczywiscie przepisana kuracja okazala się niewystarczająca i konieczne jest dalsze leczenie. Oby nigdy już nie trafic na tą Panią.

Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Polecam pod względem zaangażowania, cierpliwości (zwłaszcza dla tak dociekliwego pacjenta, jakim byłam ja), wiedzy oraz dobrych chęci. Pani Doktor potrafi poświęcić pacjentowi wiele czasu, oczywiście w miarę możliwości, bo należy pamiętać, że musi zaopiekować się również innymi osobami w poradni i w szpitalu. Jestem bardzo zadowolona z opieki, którą mnie otoczyła i która, co ważne zawsze była pełna sympatii, uśmiechu, pozytywnego nastawienia i ciepła. Dziękuję Pani Doktor i pozdrawiam. Kinga.

Bardzo kompetentna i uprzejma. Ma dużą wiedzę. Poświęca dużo czasu pacjentom. Chodzę do Pani doktor już 10 lat i dla niej zmieniłam poradnię.

Jak na młody wiek dobra wiedza ale niestety brak dostosowania się do pacjentów zwłaszcza starszych! Pacjent to nie robot a młoda doktoka powinna to wiedzieć.

Wspaniały lekarz. Dziękuję za opiekę i za leczenie. Na panią dr zawsze można liczyć. Zawsze miła i uprzejma i nigdy nie odmawia przyjęcia.

Bardzo miła pani doktor, od razu rozpoznała u mnie nadczynność tarczycy. Chodzę do niej z wielką przyjemnością, zawsze ma dużo pacjentów.

Polecam Panią Dominikę bardzo fajny lekarz! Kompetentny i wyrozumiały poświęca dużo czasu pacjentowi wysłucha odpowie na pytania i doradzi. Gorąco polecam!!!

Ładna, sympatyczna , godna polecenia, napewno przyjdę na kolejną wizytę.... jak najszybciej

Moja ulubiona lekarka. Max. Zawsze ma trafne giagnozy .

Moja ulubiona lekarka. Max. Zawsze ma trafne giagnozy .

Uratowała mi życie. Dziękuję. Z wyrazami szacunku . Pacjent

Uratowała mi życie. Dziękuję. Z wyrazami szacunku . Pacjent