lekarz Dominika Szczepaniak-Rożek

Lekarz rodzinny

3,2
3,4

Pani Doktor jest naszym lekarzem rodzinnym w pełnym tego słowa znaczeniu. Pod jej opieką są moi rodzice, siostra z dziećmi, my z mężem i trójka naszych dzieci od urodzenia. Pani Doktor jest konkretna, rzeczowa, uprzejma, potrafi dobrze doradzić w różnych kwestiach. Zleca nam co roku badania kontrolne i " oragnia" pacjenta całościowo. Moi rodzice chodząc do różnych specjalistów- diabetolog , kardiolog,pulmonolog - słyszą często, że są dobrze prowadzeni przez lekarza rodzinnego i leczenie nie wymaga zmiany. Dzięki edukacji jaką otrzymaliśmy od Doktor w sprawie szczepień nasze dzieci uniknęły ospy wietrznej , podczas gdy prawie całe nasze przedszkole chorowało. W przypadku nagłych zachorowań dzieciaków , nigdy nie odmówiła dodatkowego przyjęcia , nawet gdy nie było już miejsc tego dnia. Nie przesadza z antybiotykami i nie wciska leków ,które tak naprawdę nie działają a wzbogacają tylko firmy farmaceutyczne. Chyba jako jedna w przychodni nie przyjmuje przedstawicieli medycznych.Gorąco polecamy naszą Doktor.

Pełen profesjonalizm, bardzo dokładne badanie i naprawdę duża wiedza na temat szczepień. Sama jestem lekarzem i przychodzę do Pani Doktor ze swoimi córkami na szczepienia . Powiem szczerze , że ma terenie Pruszkowa trudno znaleźć lekarza ,który tak dobrze znałby aktualne zalecenia dotyczące szczepień . Niestety często jeszcze można się spotkać z nieco archaiczną wiedzą na temat szczepień. Polecam Panią Doktor.

Polecam Panią Doktor.

goraco polecam...fachowosc zaangarzowanie-poprostu podejscie do zycia:)aczkowiek momo wlasnej ''niewiedzy'''warto mowic szczegoly poprostu-z zycia dotyczace faktow

Zero kompetencji,zero zrozumienia...wszystko na zero. Dawno odradzam mi wizyty u tej doktor,aż w końcu sama się przekonałam. Masz inne zdanie niż ona,to już jest arogancja z jej strony. Nie no szkoda słów i czasu. Nie polecam-doktor minęła się z powołaniem.

Kompletna strata czasu i szkoda zdrowia na wizyte u tej kobiety, braki umiejetnosci i lenistwo w podejsciu do pacjenta nadrabia arogancją, z psem bym do niej nie przyszedl