Donat WypchłoDonat Wypchło - zdjęcie profilowe

Donat Wypchło

Psychoterapeuta

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Witam,
nazywam się Donat Wypchło. Jestem terapeutą uzależnień i współuzależnień. Pomagam osobom uzależnionym oraz ich rodzinom.
Prowadzę terapię, psychoedukację oraz ...

Witam,
Prowadzę terapię, psychoedukację oraz proponuję wsparcie.
Od kilku lat prowadzę również z powodzeniem terapię on-line dla osób z kraju i zagranicy (Anglia, Francja, Holandia, Irlandia, USA i inne).

Zajmuję się pomaganiem od 25 lat.

Swoje doświadczenie zdobywałem w kliku ośrodkach terapeutycznych, w gabinecie prywatnym oraz poszerzając swoją wiedzę poprzez różne szkolenia, kursy i naukę w szkołach związanych z szeroko rozumianym rozwojem osobistym człowieka.

Ukończyłem Papieską Akademię Teologiczną w Krakowie oraz Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień w Broku.
Obecnie jestem w trakcie Kursu Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej w Wrocławskim Instytucie Psychoterapii.

Moja praca jest dla mnie pasją i pewnego rodzaju powołaniem. Moi pacjenci/klienci to osoby, z którymi nawiązuję relację pełną szacunku i życzliwości. Zależy mi na tym, aby pomóc każdej osobie, bez względu na jej/jego wiek, status społeczny, wyznawaną filozofię czy religię oraz szeroko rozumiane poglądy.

Podstawą mojej pracy terapeutycznej jest pełna szacunku relacja Ja – Ty, w odróżnieniu od odpersonalizowanej relacji terapeuta – pacjent.

w swojej pracy kieruję się ciekawością drugiego człowieka, postrzeganiem przez niego świata, a także analitycznym i pragmatycznym spojrzeniem na osobę w kontekście intelektualnym, duchowym i fizycznym. Swoją pracę superwizuję u p. Piotra Cholerzyńskiego.
Kocham Hiszpanię, podróże :)

Pracuję obecnie:

- on-line na Skype z parami i indywidualnie z osobami z kraju i zagranicy
- w prywatnym gabinecie we Wrocławiu

Kontakt:
donatofm1@gmail.com