lekarz Dorota Brygman

Neurolog dziecięcy

3,4
3,4
3,3

Pani Doktor leczy moja córkę od 11 lat, jest bardzo miła, zaangażowana w sprawy pacjenta, wtedy kiedy przyszłam z dzieckiem prywatnie dostałam repremendę, że z tak chorym dzieckiem powinnam przyjść do Pani Dr na NFZ, zawsze odebrała telefon lub oddzwonila aby udzielić nam pomocy. Pani Doktor jest bardzo wrażliwą osobą, która martwi się o swojego pacjenta. Powiem z ręką na sercu, że dla Nas to anioł, na którego zawsze możemy liczyć, oby więcej takich lekarzy

Nie polecam... Bylam u tej Pani z dzieckiem i powiedzialam, ze dziecko zglasza problemy z widzeniem, a w badaniu okulistycznym wszytsko wyszlo ok. Dodalam tez ,ze miala pewnien incydent w samolocie ,opisujac dokladnie co sie wydarzylo. PAni doktor stwierdzila,ze to co mowie, nie tworzy zadnej istorii i jedno z drugim nie ma nic wspolnego. Po kilku miesiacach po kolejnym incydencie i juz typowym napadzie padaczkowym w samolocie , dziecko zabrala karetka. Stwierdzono padaczke, ktorej napady byly pod postacia "dziwnego widzenia" a pozniej doprowadzily do drgawek. JAk w szpoitalu opowiedzialam to samo co Pani Brygmann to odrazu stwierdzono przed wykonaniem badan, ze to objawy padaczkowe....Przykre... zbagatelizowala oczywiste objawy nie kierujac nawet na badania... Stwierdzono padaczke, z ktora corka zyla dluzszy czas a ja o tym nie wiedzialam, ufajac opini tej pani...

Super lekarz wspaniałe podejście do dziecka.. Cierpliwie tłumaczy jak powinno się rozwijać odpowiada na pytania.. Słucha że zrozumieniem tłumaczy.. Bardzo dokładnie pada niemowlę.. Prawdziwy lekarz z powołania

Polecam Panią doktor, odpowiada na wszystkie pytania, przejmuje się maluchami. Kontakt w każdej koniecznej sprawie bez problemu.

Ta kobieta absolutnie nie nadaje się na pracę w swoim zawodzie, żadnego podejścia do dzieci, arogancka i bezczelna, wizytę przeprowadziła na oddziale, przy osobach na sali i odwiedzających, tak jakby do gabinetu wypuściła 3 osoby z kolejki, przy wszystkich przeprowadzała ze mną wywiad i oceniła wygląd mojego dziecka twierdząc że ma dużą głowę!!! Sama wygląda jak czarownica, a mój starszy - 3letni syn powiedział, że wygląda jak BABA JAGA!! Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

Masakra od 3lat miała pod opieką mojego synka zero podejścia diagnozy klepała młotkiem itp wszystko ciągle byka wersja napięcie mięśni do rehabilitacji.Gdy trafiliśmy w końcu do ortopedy potem do szpitala na zabieg,potrzebna była konsultacja z neurologiem oczywiście z przyczłapała sie i wciskała mi ciemnotę ze na pewno mówiła o porażeniu mózgowym.Dla mnie totalny szok!!!pytalam sie wiec gdzie w karcie pacjenta jest chociaż jedna taka notatka z zapisem takiej diagnozy?Wywaliła oczyska i stwierdziła ze ma jeszcze innych pacjentów.Ma tylko babsko szczęście ze byliśmy na oddziale bo inaczej dostala by w zęby za to wszystko.Nie polecam tej baby nawet prywatnie lekceważącą,arogancka i niechlujna do tego pacjentów bierze na akord bo kasa leci!!!

Leczę się u Pani Doktor dopiero od kilku miesięcy, lecz jestem bardzo zadowolona. Rzetelnie opowiedziała na czym polega padaczka i czego nie wolno mi robić (nawet od strony prawnej); pamięta swoich pacjentów; widząc mnie przestraszoną, uspakajała mnie; była bardzo miła; nie przerywała mi w połowie zdania. Polecam ją wszystkim!

P.Doktor to bardzo dobry specjalista. Najbardziej cenie u niej że najpierw zbada pacjenta a potem rozmawia z rodzicem nie przerywa w polowie zdania. Tlumaczy na czym polega choroba jak z nią postepować. Nie przepisze konkretnych lekow bez zbadania.

bardzo nie mila I wredna baba jako lekarz prywatnie zero zaangażowania i pomocy.prywatnie przyjmuje A skierowania wypisuje z nfz.jak dla mnie stracone pieniadze I czas nie polecam !!!

Moim zdaniem Bardzo dobra Pani doktor mila zna sie na rzeczy polecilam ja kolezance ktora tez jest zadowolona z Pani doktor.