lekarz Dorota Brygman

Neurolog dziecięcy

Ta kobieta nawet nie zasługuje na jedną gwiazdke! Bezczelna,opryskliwa,zero zaaganżowania. Wredna nawet do małych pacjentów! dziwie się że ktoś taki kogoś zatrudnił.Omijać ją szerokim łukiem!!!!!111

Niestety nie mogę polecić Pani doktor. Córeczka ponad 1,5 roku nie chodzi, nie wstaje. Otrzymaliśmy skierowanie do Pani neurolog. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, trwała jednak niespełna 10 minut. Zalecenie 3 miesiące fizjoterapii i badania krwi (wyniki prawidłowe). Zostaliśmy bez żadnej diagnozy, po prostu nie chodzi. Prawie po 2 miesiącach czekania i intensywnej fizjoterapii na własną rękę (której w ośrodku na Łyskowskeigo również nie polecam) udało nam się dostać do Pani neurolog w Bydgoszczy, która po chwili badania córki stwierdziła hipermobilność stawów i obniżone napięcie mięśniowe. Od razu zleciła odpowiednie ...

Prawie po 2 miesiącach czekania i intensywnej fizjoterapii na własną rękę (której w ośrodku na Łyskowskeigo również nie polecam) udało nam się dostać do Pani neurolog w Bydgoszczy, która po chwili badania córki stwierdziła hipermobilność stawów i obniżone napięcie mięśniowe. Od razu zleciła odpowiednie terapie.
Gdyby córka została od razu prawidłowo zdiagnozowana już dużo wcześniej wiedzielibyśmy co robić. Ale Pani doktor nie wiedziała żadnych nieprawidłowości. Także jeśli ktoś z Państwa chce prawidłowo zdiagnozować i pomoc swojemu dziecku to polecam wybrać innego lekarza.

Wredna nawet dla małych pacjentów. Dziwię się, że przyjmuje dzieci, kto jej na to pozwolił. Omijać ją z daleka z powodu braku kompetencji. Wystawia błędne diagnozy.

Wredna nawet dla małych pacjentów.

Brak empatii, błędna diagnoza spowodowała kilkuletnie leczenie córki na padaczkę, której nie miała. Bezczelna w stosunku do rodziców. Omijać szerokim łukiem.

Polecam Panią doktor, odpowiada na wszystkie pytania, przejmuje się maluchami. Kontakt w każdej koniecznej sprawie bez problemu.

Pani Doktor leczy moja córkę od 11 lat, jest bardzo miła, zaangażowana w sprawy pacjenta, wtedy kiedy przyszłam z dzieckiem prywatnie dostałam repremendę, że z tak chorym dzieckiem powinnam przyjść do Pani Dr na NFZ, zawsze odebrała telefon lub oddzwonila aby udzielić nam pomocy. Pani Doktor jest bardzo wrażliwą osobą, która martwi się o swojego pacjenta. Powiem z ręką na sercu, że dla Nas to anioł, na którego zawsze możemy liczyć, oby więcej takich lekarzy

Super lekarz wspaniałe podejście do dziecka.. Cierpliwie tłumaczy jak powinno się rozwijać odpowiada na pytania.. Słucha że zrozumieniem tłumaczy.. Bardzo dokładnie pada niemowlę.. Prawdziwy lekarz z powołania

Nie polecam... Bylam u tej Pani z dzieckiem i powiedzialam, ze dziecko zglasza problemy z widzeniem, a w badaniu okulistycznym wszytsko wyszlo ok. Dodalam tez ,ze miala pewnien incydent w samolocie ,opisujac dokladnie co sie wydarzylo. PAni doktor stwierdzila,ze to co mowie, nie tworzy zadnej istorii i jedno z drugim nie ma nic wspolnego. Po kilku miesiacach po kolejnym incydencie i juz typowym napadzie padaczkowym w samolocie , dziecko zabrala karetka. Stwierdzono padaczke, ktorej napady byly pod postacia "dziwnego widzenia" a pozniej doprowadzily do drgawek. JAk w szpoitalu opowiedzialam to samo co Pani Brygmann to odrazu stwierdzono przed wykonaniem badan, ze to objawy padaczkowe....Przykre... zbagatelizowala oczywiste objawy nie kierujac nawet na badania... Stwierdzono padaczke, z ktora corka zyla dluzszy czas a ja o tym nie wiedzialam, ufajac opini tej pani...

bardzo nie mila I wredna baba jako lekarz prywatnie zero zaangażowania i pomocy.prywatnie przyjmuje A skierowania wypisuje z nfz.jak dla mnie stracone pieniadze I czas nie polecam !!!

P.Doktor to bardzo dobry specjalista. Najbardziej cenie u niej że najpierw zbada pacjenta a potem rozmawia z rodzicem nie przerywa w polowie zdania. Tlumaczy na czym polega choroba jak z nią postepować. Nie przepisze konkretnych lekow bez zbadania.