lekarz Dorota Brygman

Neurolog dziecięcy

Leczę się u Pani Doktor dopiero od kilku miesięcy, lecz jestem bardzo zadowolona. Rzetelnie opowiedziała na czym polega padaczka i czego nie wolno mi robić (nawet od strony prawnej); pamięta swoich pacjentów; widząc mnie przestraszoną, uspakajała mnie; była bardzo miła; nie przerywała mi w połowie zdania. Polecam ją wszystkim!

Polecam.Pani doktor jest bardzo pomocna miła i wzbudza zaufanie. Dobry specjalista -leczyła mnie 18 lat.;)))

Moim zdaniem Bardzo dobra Pani doktor mila zna sie na rzeczy polecilam ja kolezance ktora tez jest zadowolona z Pani doktor.

Negatywne opinie o pani doktor sa wyssane z palca. Kompetentna, mila i podchodzi do pacjentow calosciowo. Polecam

Zdecydowanie mi nie pomogła. przez 4 lata się u niej leczyłam i w przypadku epilepsji faszerowała mnie lekami psychotropowymi... dość niekompetentna osoba... Bardzo nieufna

Bardzo nieufna

Jest super i bardzo pomaga mojemu synkowi

Jest super i bardzo pomaga mojemu synkowi

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Polecam ;)

Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Polecam ;)

Polecam jest moim lekarzem od 7 lat i lepszego lekarza od Dr Brygman sobie nie wyobrażam.

Nie pomogła mojej córeczce, nie zleca podstawowych badań, mało kontaktowa, niechlujna

nie traktuje pacjenta poważnie, jego objawów i zgłoszeń. Kategorycznie odradzam.