lek. dent. Dorota Gąsior-Mazur

Bardzo dobra,miłą i kompetentna pani doktor doradziła mi dobry lek na dziąsła bez recepty co mnie wyleczyłó i uratowałą mi ostatnio ząbka tego co był zaatakowany próchnicom bo był trudny do leczenia . Polecam też protetyke tej pani doktror kiedyś się bałem do niej chodzić ale z czasem zrozumiałęm ,żę trzeba leczyć ząbki aby mieć zdrowom flore bakteryjnom.

Po wizytach u Pani Mazur okazało się, że wszystkie zęby leczono kanałowo nie zostały zaleczone i wypełnione przez co doszło do komplikacji i wielu miesięcy leczenia tego, co miało być zaleczone. Chodź jest bardzo sympatyczna, jej praca ma wiele do życzenia. Nie polecam!

Pani doktor jest przesympatyczna i przemiła,ale cóż z tego jak nie potrafi leczyć zębów kanałowo. Na chorobach dziąseł też się nie zna. Mówi, że należy uszczelnić naczynia. Nie polecam takiego dentysty.

W XXI wieku pasowało by, aby dentysta używał rękawiczek jednorazowych oraz maski. Ponadto dużo do życzenia pozostawia ogólny poziom higieny w gabinecie - wiertła porozkładane na ręczniku na oknie, ślady krwi na sprzęcie oraz wyplute przez poprzedniego klienta pozostałości zakrwawionych wacików w spluwaczce.... Ponadto ząb zrobiony przez dentystkę boli mnie nadal...