lek. dent. Dorota Janik-Majewska

Dzięki Pani doktor mam wymarzony, piękny uśmiech i uratowane 4 stałe zęby! Leczenie przyniosło zaskakujące efekty. Z moją wadą zgryzu myślałam, że nigdy nie spojrzę w lustro zadowolona. Dziś zdjęto mi aparat... Non stop spoglądam w lustro. Coś pięknego! Niesamowicie rzetelna Pani doktor! Osoba na prawidłowym miejscu! Do tego cudowna atmosfera i przemiły, uśmiechnięty personel. Polecam w 10000000000000% Pani Dorota spełnia marzenia! Dziękuję ❤

Niedlugo zdejmuje juz dolny aparat u Pani Doroty. Znalazlam Ja przez internet i podobnie jak wielu Was, szukalam kilka miesiecy ortodonte z dobrymi opiniami. Pani Dorota nie miala wtedy zadnych. Postanowilam, ze wybiore sie i ocenenie sama. Kiedy uslyszalam, ze nie trzeba usuwac zadnych zabkow, co bylo niezgodne z tym, co slyszalam od poprzednikow Pani Doktor, od razu zdecydowalam sie na leczenie u Niej. Nie zaluje tej decyzji. Radosna i uprzejma osobka, znajaca sie na swoim fachu. Do tego profesjonalny sprzet i... uklon w strone Pani Pielegniarki :) Rcepcjonistka rowniez sympatyczna i zawsze chetnie udzielajaca rad. W miedzyczasie zaczelam tez leczyc zabki u meza Pani Doroty. Co tu duzo mowic - wiem za co place :) Polecam kazdemu, kto szuka!!!

Rzadko kiedy spotykam się z tak profesjonalnym i zarazem uprzejmym podejściem lekarza do pacjenta. Pani doktor nie dość, że zawsze wita mnie z uśmiechem to jeszcze na najwyższym poziomie prowadzi leczenie ortodontyczne. Cały personel w gabinecie Pani Doroty jest zawsze kompetentny i przemiły. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam w 300% :-)

Niesamowita atmosfera i pomoc ze strony Pani Doktor, szczegolnie ze wzgledu na fakt, ze wylatywalam za granice i chcialam miec aparat zalozony w ciagu 1,5 tygodnia i Pani zrobila wszystko w swojej mocy. Nawet przed moim wylotem na samolot zaoferowala mi darmowa wizyte by wszystko sprawdzic i przyszla wczesniej do gabinetu, aby sie upewnic. Lekarz z powolania. Goraco polecam.

Pani dr Majewska jest bardzo sympatyczna, zawsze z uśmiechem na twarzy przywita pacjenta. W listopadzie ściągam aparat i się ogromnie cieszę! Zakładałam w styczniu 2011 r. mimo dużej wady zgryzu, zęby mam wyprostowane:) Fakt faktem pierwsza wizyta- była długo oczekiwana ze względu na ilość pacjentów - czyli samo mówi za siebie. Polecam!

Pani Dorota jest rzetelna, uprzejma,elastyczna, ale co najważniejsze skuteczna:) nosze co prawda jeszcze oba aparaty...ale znajomi otwierają buzie ze zdumienia widząc w jakim tempie zmienia się mój uśmiech. Polecam:)

Profesjonalna i konkretna. Od roku cieszę się moim nowym uśmiechem i miło wspominam leczenie u Pani Doroty chociaż nie zawsze było łatwo. Nosiłem dwa aparaty około 2 lata i efekt jest naprawdę fajny. Piękna kobieta i świetna lekarka. Gorąco polecam.

Rewelacyjna kobieta - niezwykle delikatna i uprzejma. Efekty leczenia zdumiewające, pani Dorota to najlepszy lekarz z jakim miałam do tej pory do czynienia. Polecam! :)

Zdecydowanie polecam. Co prawda byłam dopiero na dwóch wizytach, ale śmiało mogę stwierdzić, że to najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam przyjemność "pracować".

Gorąco polecam, dobry fachowiec , sympatyczna osoba, gabinet i sprzęt na wysokim poziomie, pacjęt nie jest naciągany na kase,

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Bydgoszcz"?

DENmed Klinika Stomatologiczna
Profesora Sylwestra Kaliskiego 26