lek. stom. Dorota Juśkiewicz

Ortodonta

2,9
2,9

Przed założeniem aparatu Pani doktor bardzo szczegółowo przedstawiła mi przebieg procesu, co bardzo mi się podobało. Jednak z biegiem czasu zadawając pytania na temat leczenia, Pani doktor nie była już tak miła jak przy pierwszej wizycie. Zdecydowanie czuję się lepiej, gdy lekarz odpowiada na moje pytania nawet jeśli tłumaczył mi to rok temu, ponieważ czuję się bezpieczniej, dlatego nie polecam Pani doktor.

Nie polecam. Brak jakichkolwiek informacji nt przebiegu leczenia. W trakcie wizyt najczęściej były zmieniane tylko gumki. Ponad pół roku doprostowywała mi dół mimo że wyglądał dobrze z kolei górny łuk moim zdaniem niedoprostowany i wystający do przodu zostawiła a na moje pytanie dlaczego tak jest stwierdziła że przecież jest prosty i jak ja niby widzę w lusterku że jest źle. Ogólny efekt leczenia niezadowalajacy.

Zdecydowani nie polecam! Poszłam do Pani doktor po przeczytaniu pozytywnych opinii , które były pisane jeszcze kilka lat temu. Od tamtej pory jak widać po komentarzach wiele się zmieniło. Pani doktor ani razu nie przyjęła mnie o czasie, nawet jak byłam pierwszym pacjentem danego dnia musiałam na nią dość długo czekać, przez co byłam spóźniona do pracy. Nigdy również nie informowała mnie o postępach w leczeniu, o tym co dzieje się z moimi zębami, co z leczeniem, jakie następne kroki. Zadając pytania musimy liczyć się z bardzo nie miłą reakcją Pani doktor, która uważa że za wszystko należy dopłacać dodatkowe pieniążki. Mając jakieś awarie związane z aparatem miałam czekać na kolejną wizytę, przez co nabawiłam się wielu blizn na policzkach (z czasem bardzo naciskałam na wizyty w ramach poprawek). Radzę zastanowić się zanim zapłacicie tyle pieniędzy za tak nieprofesjonalne podejście i "olewanie" pacjenta

Leczę się u Pani JUŚKIEWICZ od zeszłego roku. Jako ortodontka zna się na rzeczy jednak mam kilka uwag. Często odnoszę wrażenie jakbym leczac się prywatnie,leczyla się na NFZ. Pani doktor bywa bardzo opryskliwa i niemiła. Nie poświęca mi wystarczająco dużo czasu żebym w pełni wyszła zadowolona z gabinetu. I to dziwny stosunek do pacjenta skoro za krótka wizytę płace spore pieniądze więc oczekuje pełnego profesjonalizmu.

Niezrozumiałe podejście Pani doktor do pacjenta, ponieważ nie wyjaśnia i nie tłumaczy przebiegu leczenia. Pytań lepiej nie zadawać bo jest wtedy zniesmaczona i niezbyt miło odpowiada. Ale jak nie zadawać pytań skoro sama z siebie nic nie tłumaczy ani nie informuje.

Pani doktor jest niesympatyczna i zarozumiała. Bardzo się spieszy bo czas to pieniądz w związku z czym nie ma czasu na tłumaczenie. Jestem mega niezadowolona z wizyt i traktowania mnie przez panią doktor jak "połgłówka".

Pani doktor jest niesympatyczna i zarozumiała.

Nie wiem czemu Pani doktor ma tak dobre oceny. Ani razu nie zostałam przyjęta o umówionym czasie. Nigdy nic mi nie wytłumaczyła co dzieje się z moimi zębami. Ogólne wrażenie bardzo niemiłe.

Pełen profesjonalizm i miła obsługa nie tylko ze strony Pani doktor ale również jej pomocnicy :-) Obydwie panie tworzą zgrany zespół co przekłada się na wspaniałe rezultaty w leczeniu .Miałam dziś przyjemność być w nowym gabinecie przy ul. Okólna 3. Jest czysto i sterylnie.Górny łuk nosze od listopada-aparat kosmetyczny,a dziś z rana byłam na klejeniu dolnego łuku- metalowy.Rezultaty widać już po pierwszych miesiącach od nałożenia.Byłam więc mile zaskoczona:-)czekam teraz z utęsknieniem na proste ząbki w szczęce dolnej no i efekt końcowy zgryzu.Chętnie zdam relacje po zdjęciu aparatu.

Gorąco polecam, miło,szybko i profesjonalnie to oddaje umiejętności pani doktor.

Zdecydowanie profesjonalne podejście do wady zgryzu. Szczegółowo wyjaśniona i skuteczna metoda leczenia.