lekarz Dorota, Kacperska

Psychiatra

PANI DOKTOR NIE MA CZASU NA #DZIEŃ DOBRY# DO PIELĘGNIARKI Z KTÓRYMI PRACUJE. TO MY PACJENCI NA CO MOŻEMY LICZYĆ

Lekarz z powołania z ogromną wiedzą, która potrafi odpowiednio wykorzystac! Niewielu jest takich!Pozytywne podejscie do pacjenta dobrze wytłumaczone zalecenia, szybko postawiona diagnoza. Recepty częściowo refundowane.

Bardzo miła Pani doktor, niestety nie rozumiałam co do mnie mówi.

Bardzo miła Pani doktor, niestety nie rozumiałam co do mnie mówi.

Powierzchownie traktuje najgłębszy nawet problem, usłyszałam z Jej ust słowa, że "nie z takimi problemami ludzie sobie radzą i powinnam wziąć się w garść, zamiast mnożyć problemy". No i wzięłam się w garść i poszukałam Lekarza, który oprócz papierka może się jeszcze pochwalić empatią czego pani dr zabrakło. Nie polecam wrażliwcom... potwierdzam niestety...

potwierdzam niestety...

Lekarz z etyką na bakier. Tylko dlatego by zasygnalizować swój protest zmieniła jednostkę chorobową by wystawić receptę "100%" odpłatną. Lekarz tak nie postępuje.

Lekarz z etyką na bakier.
Lekarz tak nie postępuje.

Bardzo kompetentna, oddana temu co robi. Większość lekarzy traktuje pacjentów jak klientów, ale pani dr Kacperska jest wspaniała i dzięki niej czuje, że jestem w dobrych rękach.

lekarz z powołania. Bardzo konkretna osoba życzliwi podchodząca do pacjenta.Bardzo obrazowo tłumaczy proces leczenia.Podatna na sugestie pacjenta i rodziny. Nazywa rzeczy po imieniu i niczego nie ukrywa.