lekarz Dorota Klimowicz

Nawet nie chciało sie Pani Dr zlecić podstawowych badań hormonalnych. Z samego usg stwierdziła,że jest wszystko ok z przebiegiem owulacji. Jak się okazało po zmianie lekarza, Pani Dr nie miała racji bo po wykonaniu badań hormonalnych wyniki prolaktyny i progesteronu były złe, więc i owulacja była na złym poziomie. Nie kompetentna Pani Dr, nie polecam.

to była moja druga wizyta u ginekologa. Myślałam, że lekarze przyjmując prywatnie pacjenta podchodzą do niego w sposób szczególny, jednak się pomyliłam. Pani doktor była mało delikatna. Uważam, że powinna dać mi czas na rozluźnienie się (byłam bardzo spięta podczas badania). Następnym razem wybiorę innego lekarza

Nie polecam tej pani. Byłam właśnie u niej pierwszy raz u ginekologa, nie dość że nie mówiła jakie badania i jakimi przyrządami będzie mi wykonywać, to jeszcze była wyjątkowo niedelikatna, mało ją obchodziło to, że dosłownie wyłam z bólu!!!

Zdecydowanie polecam! Pani doktor potrafi uważnie słuchać i poświęca mi zawsze tyle czasu ile potrzebuje. Jest kompetentna i z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta.

Do dr Klimowicz chodzę od 'zawsze'. Polecam wszystkim. Jest miła, kompetenta, poświęca dużo czasu bez względu na rodzaj wizyty (czy prywatna, czy pbuliczna). A jeśli chodzi o cenę wizyty prywatnej też jest bardzo przystępna. ;)

Polecam , prowadze u p.Klimowicz ciaze w Centrum w Minsku i jestesmy z mezem bardzo zadowoleni, na wizyty chodzimy razem :)

Jestem kobietą po 60-tce leczę się kontrolnie u p.doktor i polecam nie tylko młodym ale i starszym paniom.Super lekarka wykonuje wszystkie badania,które powinna przejść każda kobieta w moim wieku,także uważam że tak powinien podchodzić do pacjenta kazdy lekarz.Polecam i pozdrawiam p.doktor stała pacjentka z CENTRUM.

Zdecydowanie polecam, super lekarz, dr klimowicz prowadzi moja ciaze i poki co wszystko ok, wczesniej tez chodzila do niej na wizyty

jestem pacjentką p.Klimowicz od półtora roku i jestem zadowolona z jej sposobu podchodzenia do pacjentek bywały małe nieporozumienia ale przecież każdy ma prawo do złych dni :) prowadzi moją ciąże moim zdaniem dobrze i nie mam żadnych zażaleń co do jej osoby i sposobu leczenia

bardzo jestem zadowolona z wizyt poświęta tyle czasu aby wszystko dobrze wyjaśnić, jest uprzejma i wzbudza zaufanie