lek. dent. Dorota Kozdraj-Ryske

Pani Doktor jest naprawdę wspaniałym lekarzem, zaangażowana, miła, sympatyczna. Nie rozumiem niektórych ocen, zasługuje na zdecydowanie wyższe. Polecam z całą pewnością !!!!!!!

Najlepsza specjalistka od medycyny estetycznej, a korzystałam z usług innych lekarzy, więc mam porównanie.

Byłam kilka razy u Pani doktor i jestem zachwycona,miła, kompetentna i empatyczna.Wybieram zabiegi estetyczne tylko wtedy kiedy szkoli lekarzy właśnie Pani doktor.Bardzo polecam

Unikać tej pani z daleka. Opryskliwa, niemiła - nie powinna w ogóle mieć kontaktu z pacjentami. Jestem w szoku że tacy ludzie w ogóle pracują jako lekarze, a już tym bardziej w prywatnych placówkach, w których ludzie płacą niemałe pieniądze.

Nie polecam absolutnie nikomu!!! Zero kontaktu z Dr, zero efektu!! Pieniądze w błoto. Sprawa zakonczy się w sadzie. Dysponuje zdjeciami z przed I po. Mam tez równie, zdjecia dokumentacji że robia to Dr Dorota kozdraj

Nie polecam absolutnie nikomu!!!
Zero kontaktu z Dr, zero efektu!!
Pieniądze w błoto.
Sprawa zakonczy się w sadzie.
Dysponuje zdjeciami z przed I po.
Mam tez równie, zdjecia dokumentacji że robia to Dr Dorota kozdraj

Pani doktor przyjmuję w WAM'ie w Łodzi, gdzie miałam okazje być na kilku wizytach. Niestety nie polecę tego lekarza, ponieważ niedokładnie i byle jak najszybciej zajmuje się pacjentem. Ponadto po zgłaszanym bólu zęba, obejrzała go i stwierdziła, że wygląda normalnie i może coś źle nagryzłam. Zamiast zlecić rtg. I tym sposobem, mam teraz dość mocno rozwinięty stan zapalny w zębie, w którym konieczne jest kanałowe leczenie mikroskopowe. Plusy to delikatność i tłumaczenie wykonywanych czynności.

Plusy to delikatność i tłumaczenie wykonywanych czynności.