lekarz Dorota Łątkowska

Psychiatra

Chcialam bardzo podziekowac Pani Doktor i wspolpracownikom za wszelka pomoc w ratowaniu mojego zycia , mojego ojca, dziadzia, mamy, siostry i brata, terapie oraz profesjonalna opieke medyczna. Nigdy tego nie zapomne. Bede pamietac specjalistyczna pomoc medyczna i psychologiczna do konca mojego zycia. Goraco polecam. Bardzo kompetenta z indywiduanym podejsciem do kazdego pacjenta. Bardzo dziekuje. Bardzo rzadko spotyka sie takich lekarzy, jak Pani Doktor.Koszt wizyty to tylko 80zł.Naprawde warto.