lekarz Dorota, Maśnica-Machej

Psychiatra

2,3
1,3

Leczylam się u dr kilka lat. Wizyty trwały zawsze 2 lub 3 minuty. Polegały na wpisaniu recepty. Po odstawieniu leków i rocznej przerwie w leczeniu objawy nagle wróciły. Udalsm się do pani dr która na moje błaga ie o przyjęcie i wypisanie recepty, bo obdzwonilam wszystkich lekarzy odwróciła się plecami śmiejąc ironicznie! Czy to jest normalne? Chora osoba z problemem zostaje potraktowana jak śmieć! Unikać tego pseudo lekarza który w chwili słabości nie pomoże a zaszkodzi!

Pani doktor przyjmuje pacjentów taśmowo, byle szybciej, nie pamięta dotychczasowego przebiegu leczenia (co właściwie można zrozumieć z uwagi na dużą liczbę pacjentów, ale od tego jest dokument o nazwie historia choroby, by z niego korzystać), nie jest zbyt dociekliwa, a ponadto nie jest zainteresowana pozostałymi schorzeniami pacjenta spoza zakresu psychiatrii, co przecież ma znaczenie w kwestii odpowiedniego doboru leków. Wizyty w jej gabinecie ograniczają się do pobieżnego wypytania "Co u Pana?", "Co słychać?" itp., oraz do wypisania recepty. Nie polecam.

Jakos nie mam przekonania do tej pani doktor.

Jakos nie mam przekonania do tej pani doktor.