lekarz Dorota Pisarczyk-Wiza

Diabetolog

Pani doktor jest bardzo znanym fachowcem w dziedzinie diabetologii. Pani doktor jest bardzo kompetentna i zdecydowana doskonale zna się na problemach powikaniach jak i komplikacjach jakie wiążą sie z cukrzycą zwlaszcza u kobiet w ciąży. Pani doktor wykazuje sie ogromną empatią, troską wobec pacjentów, niezmiernie ważne jest dla niej dobro i jak najlepsze zdrowie pacjenta. Takich lekarzy w dzisiejszych czasach naprawdę niezmiernie żadko można spotkać. Z czystym sumieniem ogromnie polecam Panią doktor osobą które borykają się z tą niezmiernie podstępną chorobą jaką jest cukrzycą. Cieszę się bardzo że jestem pacjentką Pani doktor Wizy bo to prawdziwy lekarz z powołania. Pomogła mi niezmiernie i jestem jej za to ogromnie wdzięczna!

Super diabetolog.Godny polecenia.Mnie wielokrotnie wyprowadziła na prostą drogę z cukrzycą.Kompleksowe tłumaczenie choroby,liczenia ww,stosowania intensywnej insulinoterapii,i inne rzeczy.Same plusy dla dr Wizy:)Pacjenta traktuje jak człowieka,a nie nr w kolejce do poradni.

najlepszy diabetolog jakiego miałem podczas 30 lat chorowania na cukrzyce.potrafi idealnie dobrac dawkowanie insuliny,daje skierowania na badania zwiazanych z powikłaniami

NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM! Naprawdę Pani Dr jest konkretna sympatyczny i przychylna! Jeżeli ktoś potrzebuje dobrego diabetologa to polecam! Sama do Pani DR chodzę i jestem bardzo zadowolona!

Bardzo dobry lekarz. Konkretny, rzeczowy, kompetentny. A przede wszystkim życzliwy. Cukrzyca to choroba z którą żyje się wiele lat, dzień po dniu, i nie zawsze jest łatwo.Często nie jest.:-( Ja mam do mojego Diabetologa 100%zaufanie. Nawet jak czasami jestem postawiona do ,,pionu'' to wiem dlaczego. Na Panią Doktor mogę tak po prostu, po ludzku zawsze liczyć, a leczę się u niej w Poradni już ponad 10 lat.W ostatnim roku ,,urodziłyśmy'' mojego drugiego synka - przez całą ciąże w każdej chwili mogłam na dr Wize liczyć!!!Na prawdę polecam! Przyjmuje w Poradni w Szpitalu Raszei i w Poradni na Os.Orła Białego 103 w Poznaniu.

Wciąż poszukujesz "Diabetolog Poznań"?

Gajowa 3
Poznań