lekarz Dorota Pisarczyk-Wiza

Diabetolog

Profesjonalna kompetencja -stwarza atmosferę bezpieczeństwa

Profesjonalna kompetencja -stwarza atmosferę bezpieczeństwa

Swietny lekarz-polecam kazdemu choremu na cukrzyce.

Swietny lekarz-polecam kazdemu choremu na cukrzyce.

DR WIZA-NAJLEPSZY DIABETOLOG,NA JAKIEGO W ŻYCIU TRAFIŁAM.CHORUJE JUŻ 15 LAT NA CUKRZYCĘ.DOKŁADNA,TŁUMACZY,JAK CZEGOŚ NIE ROZUMIEM.SPRAWDZA DZIENNICZEK Z CUKRAMI .GDY KTOŚ SIĘ U NIEJ W PORADNI NA WIZYCIE ŹLE POCZUJE,BŁYSKAWICZNA REAKCJA.POLECAM!!!

Trafiłam do P.dr Wizy z polecenia innego pacjenta. Pani dr nawiązuje bardzo dobry kontakt z pacjentem,rozmawia bardzo dużo, omawia problemy - dlatego też często wizyty się trochę przedłużają, ale to tylko świadczy o indywidualnym podejściu do każdego chorego. Na każdej wizycie sprawdza cukry w dzienniczku,ale też analizuje mój tryb życia i w oparciu o to ustala dawkę insuliny. Ja jestem bardzo zadowolona i w pełni mogę polecić tego lekarza. Bardzo w porządku.

Polecam tą Panią Doktor!Choruję na cukrzycę od 10 lat i po raz pierwszy ktoś mi obejrzał stopy!!!Byłem bardzo ździwiony i zaskoczony, ale podobno lekarze powinni oglądać stopy chorych na cukrzycę.Zostałem też wysłany od razu do okulisty i miałem wykonane badanie HbA1c - też tego nie miałem wcześniej.A przy tym było sympatycznie i kompetentnie. I jeszcze jedno-muszę prowadzić dzienniczek i oznaczać cukry po posiłkach, a dotychczas oznaczałem tylko rano.Ja byłem bardzo zadowolony!

Cenię Panią Doktor za kompetencję, wiedzę i wielką życzliwość.Daje mi poczucie bezpieczeństwa.Jestem bardzo zadowolony.

Zdecydowanie nie polecam nikomu-najgorszy diabetolog jakiego spotkałam-potraktowała mnie jak ..............

Najleprzy diabetolog:) polecam na 100%! osoba bardzo kompetentna, indywidualnie podchodzaca do pacjeta i jego problemow, kazda wizyta oprocz wskazowek lekarskich pozostawia optymizm:)nauczyla mnie ZYC z cukrzyca- a to jest w tej chorobie najwazniesze!

Jak chorągiewk. Podejście zależy od nastroju.

Jak chorągiewk. Podejście zależy od nastroju.

Wszystko zależy od humoru i wizyty. Czasem słodko czasem furiatka i brak wychowania.