Polecam Pania Rogowska. Najlepsza specjalistka jaka spotkalam. Uprzejma, profesjonalna, rzetelna, skupiona na potrzebach pacjentek, cierpliwa. Inni lekarze powinni brac przyklad z Pani Doroty.

Bardzo polecam pania dr Rogowska kompetentna i bardzo dobra. Cenię sobie u Doktor Rogowskiej najwyższy poziom kompetencji, wiedzy oraz zaangażowania, jak również rzetelność i życzliwość. Dzięki leczeniu i zaleceniom Doktor możliwe było uporanie się z problemami zdrowotnymi, z ktorymi uporalam sie przez kilka lat.

bardzo dobry lekarz!!! jest bardzo miła i do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie;) prowadzi moją pierwszą ciążę i poprowadzi następne o ile będą. zawsze jest do mojej dyspozycji nawet na telefon co bardzo sobie cenię gdyż to dla mnie odmienny stan a ona zawsze bez problemu odpowiada na moje wszystkie pytania. jestem bardzo zadowolona! polecam młodym przyszłym mamą które mają 10000 razy więcej pytań niż doświadczone kobiety a pani doktor wszystko tłumaczy tak że nie ma mocnych żeby nie zrozumieć!!!! Polecam

Pani Dorota Rogowska nr kontaktowy 509 119 662. Przyjmuje w Poniedzialki I Czwartki od 15.00 na ulicy Dudka 13, Sulecin.

Bardzo dobry lekarz! Ma czas dla pacjentów, wszystko prosto tłumaczy. Jest uprzejma. Prowadziła moje dwie ciąże.Polecam!

Pani doktor podchodzi do każdego pacjenta z sercem, oby więcej takich lekarzy z powołaniem polecam:-)

Świetna lekarka, oby wiecej takich ludzi było, świat byłby piękny. Zdecydowanie polecam.

Jestem pacjentką p.Rogowskiej od dobrych kilku lat,nie mogę powiedzieć o niej niczego złego. Szkoda, że tak mało jest tak fantastycznych lekarzy!

Bardzo miła Pani:) a przede wszystkim uprzejma!!!! POLECAM!!

Bardzo miła Pani:) a przede wszystkim uprzejma!!!! POLECAM!!

Witam ja dopiero zaczynam chodzenie do dr Rogowskiej- jest to moja pierwsza ciąża ale jestem narazie bardzo zadowolona. Wizyta odbyła sie bez problemu chociaż poza godzinami przyjęć ponieważ jeszcze pracuje i nie mam za bardzo jak wziaśc wolne. Nie było problemu aby umówić sie prywatnie wieczorem

Nie było problemu aby umówić sie prywatnie wieczorem

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Sulęcin"?

Andrzej Kowalski

Witosa 7 lok. 139