Ginekolog Położnik Sulęcin

Kochanowskiego 11 lok. 10
69-200 Sulęcin

Polecam Pania Rogowska. Najlepsza specjalistka jaka spotkalam. Uprzejma, profesjonalna, rzetelna, skupiona na potrzebach pacjentek, cierpliwa. Inni lekarze powinni brac przyklad z Pani Doroty.

Opinia dodana przez: Alicja

Witosa 7 lok. 139
69-200 Sulęcin

Wspaniały lekarz. Prowadził nam ciążę bliźniaczą. Fachowe i miłe podejście do pacjenta. W ostatnim trymestrze czułam się otoczona wyjątkową opieką. Zawsze mogłam zadzwonić,, gdy miałam jakieś wątpliwości. A jestem wielka panikarą. Cesarka wykonana wzorowo. Ogólnie oddział któremu szefuje tem lekarz mimo remontu jest godny polecenia. Opanowany profesjonalista. Polecam.

Poznańska 10 lok. 2
69-200 Sulęcin

Ten "lekarz" pomylił placówki!!! On się nadaje na weterynarza, i przy tym stanowisku bym sie zastanowił.

Opinia dodana przez: porażka

Bożena Weryszko Prywatny Gabinet Ginekologiczny