lekarz Marek Zaręba

Ginekolog położnik

Liczba opinii: 1
Średnia ocen:1,0/5
Opinie:1
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0
Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Sortuj wg
1/5
Zaufanie do kompetencji
1,0
Tłumaczenie choroby i leczenia
1,0
Poświęcony czas
1,0
Kompleksowość podejścia
1,0
Uprzejmość
1,0
Godny polecenia
1,0

entarze 2 Napisz swój komentarz... 0 / 4000 Gość Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności. OPUBLIKUJ A Aleksandra K7 minut temu To jest zwykły pijak i menel nie lekarz, ten debil po tym jak przyszłam do szpitala a ta łajza miała dyżur , tak dokładnie mnie zbadał że po wciskaniu mi w pachę palucha żeby sprawdzić moje węzły chłonne , wybadał ,że napewno mam raka . Swoją opinię lekarska oparł ...

entarze 2


Napisz swój komentarz...
0 / 4000
Gość
Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
OPUBLIKUJ
A
Aleksandra K7 minut temu
To jest zwykły pijak i menel nie lekarz, ten debil po tym jak przyszłam do szpitala a ta łajza miała dyżur , tak dokładnie mnie zbadał że po wciskaniu mi w pachę palucha żeby sprawdzić moje węzły chłonne , wybadał ,że napewno mam raka . Swoją opinię lekarska oparł na tezie , że tylko dwa takie przypadki widział w życiu ,że człowieka przewialo z jednej strony i wezły chłonne się powiększyły aż tak bardzo i to nie był rak. Nie robiąc mi żadnych badań lekarskich ,przepraszam badał mnie stetoskopem .Ale miałam wrażenie że bardziej gapi się na moje gołe cycki niż go interesuje czy wszystko ok . Zwykły imbecyl który nadaje się jedynie do zapładniania co najwyżej krów . Pozdrawiam Panie Doktorze to ja ta blondynka Aleksandra .K.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat