lekarz Marcin Wornbard

1,9
1,4
1,9
1,6

Najgorszy lekarz jakiego spotkałem w życiu, wyśmiał mnie i powiedział, że nie jest od pomagania pacjentowi. Jest za to świetny w wymyślaniu teorii dlaczego nie pomóc mimo, że zrozumiał problem i mógł go rozwiązać. Nieludzkie podejście

Nieludzkie podejście

Doktor przyszedł spóźniony jakieś 2 godziny, nie chciało mu się pracować, arogancki, nieprofesjonalny, jak zapytałam o badanie to powiedział ze nie ma sensu bo on to już zdiagnozował i mam na pewno (pierwszy raz na oczy widziałam faceta). Pomijając to ze badałam się już nie raz i nie jestem chora. Poprosiłam o badania krwi to dal mi pojedyncze bo szkoda i po co. Nigdy więcej nie odwiedzę pana. Nie polecam.

Kiepski specjalista, żadnego zrozumienia, głębszego zainteresowania, nawet nie osłuchał. Na szkarlatynę przepisał mi płyn do płukania gardła. Stwierdził, że synek mnie nie zaraził, a czerwona wysypka na ciele to mam sobie z krwi zbadać, bo on nie wie co to jest. Tragedia. Antybiotyki przepisane w porę przez innego specjalistę na szczęście pomogły.

Antybiotyki przepisane w porę przez innego specjalistę na szczęście pomogły.

Bardzo zmęczony lekarz, nic mu się nie chce, nie daje skierowań i odpisuje od niechcenia. Niestety tacy ludzie juz nie powinni pracować

Lekarz niekompetentny, konsultacja online trwająca 2h bo odpowiadał na wiadomości co 30min. Ostatecznie nie pomogl, udałam się do szpitala

Lekarz nie dał mi potrzebnych badań ,które są zalecane co rok .Mimo ,że mam je w pakiecie. Szkoda ,ze marnowane są pieniądze na konsultacje telefoniczne .

Szkoda ,ze marnowane są pieniądze na konsultacje telefoniczne .

Przychodzę z prywatnego pakietu. Pan doktor mówi że badania na krew i mocz to mogę iść do lekarza w ramach NFZ. Dalej kontynuuję i mówię że w ramach pakietu mam też np usg brzucha itp... I chcę zrobić sobie kontrolne badania bo...mam bóle.. Ale Pan doktor robi mi wykład że dla firmy nie są opłacalne osoby które korzystają z pakietowych usług bo lepsze są osoby które płacą za pakiet Ale ...z niego nie korzystają... I jeszcze mówię że mam cyklicznie za niskie żelazo...a Pan doktor mówi że da mi skierowanie na poziom żelaza Ale wyniki zawsze pokazują ZA DUŻO..bo...tu opis medyczny co się dzieje z krwią po pobraniu..i że mimo wyniku ZA DUŻO..jednak jest ZA mało...hm Więc jeszcze raz mówię że ja nie miałam nigdy za Dużo...a na wynikach mam ZA MAŁO... Sami widzicie... Poszłam podobno do dobrego lekarza a wyszłam od aroganckiego, nieprzyjemnie wymądrzającego się- nawet podczas wizyty z płatnego pakietu - lekarza, który pyta mnie ile płacę za pakiet i nie interesuje go moja osoba i moje zdrowie /choroby ani moje obawy o stan zdrowia..Przepraszam ...nie polecam

Panu się nie chce. Pan oszczędza na pacjencie. Nie wystawia skierowań na podstawowe badania za kilka złotych. Tworzy teorie przyczyn choroby, które dawno zostały wykluczone. Arogancki, niemiły, niefachowy.

Świetny Nefrolog. Specjalista w swojej dziedzinie. Każdy problem / pytanie nie zostaje bez dokładnego wytłumaczenia. Z przyjemnością jadę na każdą wizytę. Polecam

Z przyjemnością jadę na każdą wizytę.
Polecam