Lekarze Sulęcin

Logopeda

SZADENT S.C. GABINET STOMATOLOGICZNY
MIROSŁAWA DUDKA 13
69-200 Sulęcin

Bardzo kompetentna i wykształcona specjalistka. Polecam. Chodziłam z 2 dzieci. Wyszliśmy z problemów.

lekarz Marzanna Stupieńko

Neonatolog, Pediatra

Witosa 7 lok. 139
69-200 Sulęcin

Bardzo miła i przyjazna Pani Doktor. Świetne podejście do malucha . Polecam z całego serca Dobry lekarz,wszystko spokojnie tłumaczy 🙂
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Jacek Machała

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica W.Witosa 7
69-200 Sulęcin

Lekarz z ogromnym sercem i powołaniem. Bardzo dokładnie przeprowadził badania pod każdym możliwym katem, by zdiagnozować problem córki. Wszystko dokładnie tłumaczy i odpowiada na pytania zaniepokojonych rodziców. Nie przechodzi obojętnie. Skoncentowany, by rzetelnie wykonać wszystko co należy. Lekarz na miano najlepszego...dzieki doktorowi Machale nasz pobyt w szpitalu był w poczuciu bezpieczeństwa i ogromnej troski. Bardzo dziękujemy Panie Doktorze corka Ola wraz z mama Dorota
Opinia dodana przez: Dorota
Bardzo dobry lekarz,poswięca dużo czasu dla pacjenta,zna się b. dobrze na rehabilitacji.

lek. dent. Wojciech Szmigielski

Os. Słoneczne 11
69-200 Sulęcin

Bezboleśnie, konkretnie i ceny bardzo przystępne. Terminy przyjęć szybkie . Wracam za każdym razem,gdy coś jest nie tak .
Opinia dodana przez: Guziak

lekarz Daniel Baran

69-200 Sulęcin

Nie ma słów, które mogłyby wyrazić moją wdzięczność za całą Pańską opiekę i poświęcenie, jakie mi Pan okazał w trudnym dla mnie czasie. Dzięki Pańskiej pomocy udało mi się przetrwać najtrudniejsze chwile i odzyskać zdrowie. Jestem zawsze pod ogromnym wrażeniem Pańskiej wiedzy, doświadczenia i empatii, z jaką podchodzi Pan do swojej pracy. Polecam tego ortopedę w 100 procentach.Ogrom wiedzy, pracowitość i odpowiedzialność to jego główne cechy.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Waldemar Kochański

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ MEDYK s.c.
ulica Dudka 13
69-200 Sulęcin

Dobry lekarz ma podjeście do dzieci. Szybko postawił diagnozę mojej córce. Naprawdę polecam tego lekarza z całego serca.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Elżbieta Czuba

os. Kopernika 6e lok. 5
69-200 Sulęcin

Bardzo dobra lekarka. Zawsze ma czas dla dziecka, kompetentna, rzeczowa i bardzo uprzejma. Polecam!!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Dorota Rogowska

Kochanowskiego 11 lok. 10
69-200 Sulęcin

Polecam Pania Rogowska. Najlepsza specjalistka jaka spotkalam. Uprzejma, profesjonalna, rzetelna, skupiona na potrzebach pacjentek, cierpliwa. Inni lekarze powinni brac przyklad z Pani Doroty.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Helena Moczyńska

Przemysłowa 6
69-200 Sulęcin

najlepsza pani doktor do jakiej mogłam trafic z moimi dziećmi jak nigdy dzieci daja sie zbadac a diagnoza postawiona jest idealnie:)pani doktor jest bardzo sympatyczna i mam do niej wielkie zaufanie nie zamieniłabym jej na innego lekarza dla moich dzieci ;)które po dwóch dniach sa już zdrowe.bez potrzeby przebywania w szpitalu:)pozdrawiam Joanna mama dwójki dzieci:)zdrowych dzieci dzieki pani doktor

lekarz Ewa Szczepańska

Alergolog, Pediatra

Morelowa 33
Sulęcin

Przyjechałam do Pani Doktor z synem, u którego zaczęły się objawy alergii. Doktor wytłumaczyła problem, podała kilka ścieżek rozwiązania bardzo skrupulatnie i zrozumiale. Wywiad został przeprowadzony bardzo dokładnie, a Pani Doktor równie dobrze słuchała tego co mam do powiedzenia o objawach. Podejście do dziecka- świetne. Wyszliśmy z wizyty ze szczegółowymi zaleceniami i wskazówkami. Polecam!!

dr Andrzej Kowalski

SZPITAL
cybinka
69-200 Sulęcin

Byłam pacjentką u pana doktora Kowalskiego.Miesiąc temu byłam u niego z przyczyną skąpej miesiączki juz 2 miesiące tak miałam.Powiedział że nie mam czym się martwić i jak nie zajdę w ciążę to mam do niego wrócic. Nie zrobił mi żadnego USG. Nie wysłał nawet na badania krwi bo powiedział że nie trzeba .Byłam oczywiście na NFZ. Pojechałam teraz do innego lekarza i jest lepszy od doktora Kowalskiego bo od razu ...

lekarz Grażyna Czekalska

Internista, Diabetolog

Pielęgniarska Opieka M.Rubaszewska Spółka Jawna Oddział Sulęcin
Wiejska 4
69-200 Sulęcin

Najlepszy lekarz na świecie. We wszystkich problemach otrzymuję maksymalną pomoc i wsparcie. Najlepszy Diabetolog. Serdecznie polecam i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Pause
Fachowiec dostrzegający w pacjencie człowieka a nie tylko jednostkę chorobową.

dr n. med. Andrzej Kowalski

Witosa 7 lok. 139
69-200 Sulęcin

Dalej mam niestrawność po wizycie u Pana doktora. Kompetencje pozostawiają wiele do życzenia. Brak podejścia z szacunkiem do pacjentki (wypadałoby aby działało to w obie strony). Byłam na wizycie w poradni w szpitalu. Po rozebraniu się i podejściu na fotel zauważyłam brak podkładu higienicznego. Pan doktor w lekceważący sposób kazał sobie wziąć i rozłożyć. Podważył wyniki cytologii płynnej, która jest zalecana i uważana za najdokładniejszą. Niestety nic nie wyjaśnił. Jedynie ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Zygmunt Stupieńko

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Szpitalna 1
Sulęcin

Świetny chirurg! Kilka opinii jest tu naprawdę krzywdzących. Proszę pamiętać, że lekarz wyleczy to co da się wyleczyć i na pewno wszędzie tam gdzie jest szansa zrobi co może. Trzeba jednak pogodzić sie z tym, że nie zawsze da się pomóc a ludzie niestety odchodzą i lekarz, nawet najlepszy, nie ma remedium na nieśmiertelność.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Irena Chlebuś

69-200 Sulęcin

Bardzo dobry lekarz pediatra i lekarz rodzinny. Od wielu lat ja z moja rodzina jesteśmy pod opieka Pani doktor, trafione diagnozy, skierowania bez problemu, poświęcenie czasu. Dzieciaki Panią uwielbiają.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Ewa Zaleska

69-200 Sulęcin

Wspaniały lekarz cudowna osoba , dzięki pani Doktor doszłam do siebie po wypadku nigdy nie odmówiła przyjęcia i zawsze konkretnie wytłumaczyła co robić . Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Ewa Gorczyca

Lekarz rodzinny, Pediatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES"
Wiejska 6
69-200 Sulęcin

bardzo miła, kompetentna pani lekarka. W czasie teleporady udzielała szczegóławych i zwięzłych porad i informacji. Dziękuję!
Opinia dodana przez: jolanta

lekarz Marcin Wornbard

69-200 Sulęcin

Przychodzę z prywatnego pakietu. Pan doktor mówi że badania na krew i mocz to mogę iść do lekarza w ramach NFZ. Dalej kontynuuję i mówię że w ramach pakietu mam też np usg brzucha itp... I chcę zrobić sobie kontrolne badania bo...mam bóle.. Ale Pan doktor robi mi wykład że dla firmy nie są opłacalne osoby które korzystają z pakietowych usług bo lepsze są osoby które płacą za pakiet Ale ...
Opinia dodana przez: Pacjentka