lekarz Dorota Stołtny

Wyrazy podziwu dla najwyższych kompetencji Pani Dr. Doroty Stołtny za pełną poświęcenia opiekę nad pacjentką Edytą Wawrzyniak w Szp. nr 1 Oddz. wewn sala nr 12 ( Luty 2020 r. ) / Opiekun

Profesjonalizm pod każdym wzgledem.Nie wiem czy polecac bo potem moze byc ciezko sie umowic:-) podejscie, szacunek,kompetencje na najwyzszym poziomie

Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem. Poświęca odpowiednią ilość czasu, tłumaczy, jest empatyczna i widać, że ta praca to dla niej powołanie. Dawno nie spotkałam takiego lekarza.

Znakomity lekarz, bardzo kompetentna, miła, szczegółowo wytłumaczyła mi moją przypadłość. Po dobraniu leków dolegliwości ustąpiły.