Lekarze Bytom

USG Bytom dr n. med. Piotr Bednarski

41-902 Bytom

Polecam tego lekarza, świetny specjalista, pełen zrozumienia. Postawiona diagnoza była bardzo trafiona i pozwoliła na szybkie rozwiązanie problemu.
Opinia dodana przez: Przemysław
Trener Bytom mgr Radosław Leszczyński

dr Lidia Bednarska

Dermatolog

wizyta już od 100

41-902 Bytom

Bardzo mi pomogła. Polecam z serca. Wizyta bez pośpiechu cierpliwie wysłucha i dobrze doradzi. Bardzo profesjonalna i rzeczowa.

Praktyka Lekarska Wojciech Bluszcz

Bytom

Pan Bluszcz to dobry lekarz i dobry człowiek. Szczegółowo i indywiduzlanie podchodzi do pacjenta, wszelkie badania opisy jasne, rozmowa i można pytania zadać na które lekarz w pełni odpowiada. Miły i pomocny. Dziękuję, będę miała teraz lekarza do którego się mogę zgłosić w awaryjnej sprawie ale i do kontroli wg zaleceń. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Aleksandra B

Przerwy-Tetmajera 1
41-933 Bytom

Jakiś czas temu polecono mi dr Sieczkowskiego, gdyż od pewnego czasu borykam się z bardzo uciążliwą przypadłością, Bardzo kompetentny lekarz. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad i bardzo dokładnie badał. Efekty są widoczne. Jak dotąd lekarze mieli problemy z moją przypadłością, przepisywali różne lekarstwa i maści, a problem pozostawał. Tym razem jest inaczej. wszystko zniknęło, a rana się zagoiła. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Pacjent
Chirurg ogólny Bytom dr Mariusz Deska

41-902 Bytom

Wysokiej klasy specjalista, kompetentny, profesjonalny, precyzyjny, cierpliwy, wyrozumiały dla słabości ludzkiej. Nie wierzę, żeby najmniej próżna kobieta w pierwszej chwili na "Hiobową" wieść, iż posiada "dzikiego lokatora" nie obawiała się, że zamiast atrybutu kobiecości w najlepszym przypadku pozostanie z mniejszą lub wiekszą blizną zamiast tegoż. Doktor dzięki swoim staraniom, kroplówce z optymizmu i wiary zaszczepia przekonanie, że jest szansa iż sąd ostateczny musi na nas chwilę jeszcze poczekać, a my ...
Opinia dodana przez: Jolanta
Dietetyk Bytom mgr Ewa Młodawska

mgr Ewa Młodawska

Dietetyk

wizyta już od 40

NZOZ Przychodnia Nr 13 Bytom
Marsz. J. Piłsudskiego 84

Witam
chciałam gorąco polecić panią Ewę!!
Wybrałam się z polecenia mojej zadowolonej koleżanki, która zaczyna ładnie zrzucać kilogramy i muszę przyznać, że mimo sceptycznego podejścia, spowodowanego wieloma nieudanymi próbami podjęcia wszelakich diet, jestem również bardzo zadowolona!!
Pani Ewa z pełnym profesjonalizmem i energią podchodzi do pacjenta, odpowiada cierpliwie na wiele pytań, dopasowuje również jadłospis do gustu i smaku pacjenta. Ułożony jadłospis jest naprawdę smaczny, łatwy w przygotowaniu, muszę stwierdzić, że ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Dietetyk Bytom mgr Justyna  Moruń

Przychodnia Wielospecjalistyczna "Medicus"
Reptowska 20
Miechowice, Bytom

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy panią dietetyk, z którą schudłam 16 kg w 3,5 miesiąca. Nie sądziłam ze będzie tak łatwo, Dotychczas dieta kojarzyła mi się z głodówką i stresem tymczasem o głodzie nie było mowy. Pani Justyna rzetelnie i fachowo podeszła do mojej osoby biorąc pod uwagę moje preferencje smakowe. Przy okazji nabyłam zdrowe nawyki żywieniowe, które wprowadziłam do menu mojej rodziny. Serdecznie polecam usługi pani Justyny Moroń i ...
Opinia dodana przez: Anna
Psycholog Bytom mgr Agata Orzechowska

Pracownia Duszy i Ciała
Krakowska 1/3
Bytom

Słucha. Obserwuje. Komentuje ( bez ogródek ). Czasem zażartuje, chociaż cześciej wsadza kij w mrowisko - tylko po to by otworzyć oczy rozmówcy.
Nie mówi JAK żyć...ale tłumaczy, że można żyć lepiej.
Polecam i pozdrawiam
Opinia dodana przez: Michał
Radioterapeuta Bytom dr n. med. Krystyna Trela-Janus

41-902 Bytom

Opinię napisałam wcześniej a teraz dodałam ocenę. POLECAM. Jeżeli mija opinia komuś się przydała będę bardzo zadowolona.Małgorzata z Prudnika
Opinia dodana przez: Małgorzata