Bytom Ginekolog onkolog dr n. med. Piotr Stołtny

dr n. med. Piotr Stołtny

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

Przychodnia Medicus Bytom sp. z o.o.
Reptowska 20
41-923 Bytom

Bardzo miły i kompetentny lekarz z poczuciem humoru, który NIE zerka na zegarek i poświęca tyle czasu ile jest potrzebne. Bardzo fajnie tłumaczy !! polecam
Opinia dodana przez: kate
Chorzów Dietetyk mgr Ewa Młodawska

mgr Ewa Młodawska

Dietetyk

NZOZ Centrum Medyczne Hajduki Sp. z o.o.
Jubileuszowa 42
41-506 Chorzów

wizyta już od 40
Witam
chciałam gorąco polecić panią Ewę!!
Wybrałam się z polecenia mojej zadowolonej koleżanki, która zaczyna ładnie zrzucać kilogramy i muszę przyznać, że mimo sceptycznego podejścia, spowodowanego wieloma nieudanymi próbami podjęcia wszelakich diet, jestem również bardzo zadowolona!!
Pani Ewa z pełnym profesjonalizmem i energią podchodzi do pacjenta, odpowiada cierpliwie na wiele pytań, dopasowuje również jadłospis do gustu i smaku pacjenta. Ułożony jadłospis jest naprawdę smaczny, łatwy w przygotowaniu, muszę stwierdzić, że ...
Opinia dodana przez: Katarzyna
Chorzów Okulista lek. med. Piotr Jaworski

lek. med. Piotr Jaworski

Okulista

Szpital okulistyczny Optomed w Chorzowie
ul. Katowicka 50
41-500 Chorzów

wizyta już od 100
doskonały lekarz, profesjonalista a do tego człowiek o złotym sercu, wyleczył oczka naszej córki za co będziemy mu dozgonnie wdzięczni, od tej pory kontrolujemy wzrok córki tylko u niego, szczerze polecam, Kasia
Opinia dodana przez: Kasia

Paweł Madej

Ginekolog, Ginekolog położnik

Specj. Praktyka lek.
41-902 Bytom

Niestety przyłączam się do negatywnych opinii o dr Paweł Madej.
- pan doktor bardzo chetnie namawia w ciąży aby wcześnie iść na L4 i odpoczywać, a chodzi tylko o to żeby przychodzić na wizytę co 2 tygodnie i płacić.
W początkowym stadium ciąży wizyty co 2 tygodnie nie są niezbedne !!!
- sama musiałam stwierdzić u siebie cholestaze ciążową i nakierować pana doktora, co jest kpiną,
- jak jest jakis ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Janusz Pozowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n med Janusz Pozowski 41-902 Bytom ul. Jainty 24/12
Jainty 24
41-900 Bytom

Dr Pozowski to fantastyczny człowiek: ciepły, życzliwy, uprzejmy, otwarty i ZNAKOMITY LEKARZ z dużym doświadczeniem i niesamowitą intuicją. Profesjonalista w 100%. Najlepszy ze wszystkich jakich znam. Wierzy do samego końca, że wszystko będzie dobrze, daje nadzieję i siłę, jest wsparciem kiedy sytuacja staje się beznadziejna. Celem tego lekarza jest zdrowie i dobro pacjenta a nie kasa. Jestem pacjentką dr Pozowskiego od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Prowadził moją ciąże ...

dr n. med. Dariusz Grzonka

Ginekolog

Batorego
Zabrze

doskonaly LEKARZ posiada ogrom wiedzy medycznej polecam wszystkim kobieta zadowolona pacjentka MARIA

Krzysztof Tempka

Neurolog

Rozbark, Bytom

Świetny specjalista. Zawsze znajdzie czas dla swojego pacjenta, zawsze wysłucha. Kolejny raz Pan Doktor stawia mnie na nogi. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Pacjentka

dr n. med. Eugeniusz Gabriel

Endokrynolog, Ginekolog

Różana 7
43-460 Wisła

Najgorszy ginekolog na jakiego trafiliśmy.
Badanie ginekologiczne (prywatnie) polegało na zadaniu 3 pytań zza biurka!
Osobie w prawdopodobnej ciąży przepisał lek, który może spowodować poronienie!!! (czego dowiedzieliśmy się w aptece).
Wykonaliśmy telefon żeby przybliżyć "lekarzowi" w rozmowie zaistniałą sytuację, którą skwitował "no i co z tego?" "czy to wszystko?"
Nikomu nie życzę spotkania z tym "lekarzem" - tragedia.
Opinia dodana przez: juzjestem

lekarz Urszula Borek

Neurolog

Rozbark, Bytom

Wspaniały lekarz, świetny fachowiec, bardzo życzliwa, ma ogromny wpływ na samopoczucie pacjenta, to dzięki Niej, szybciej mija ciężka choroba. Stokrotne dzięki jej za to.
Magdalena K.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Ewa Rogala-Pozowska

Okulista

Rozbark, Bytom

Chodzę dużo do lekarzy ale tak przemiłej Pani doktor rzadko można spotkać. Mogłabym długo wymieniać ale napiszę krótko WSPANIAŁA dba o wszystkich bez wyjątku jak matka, miła i bardzo dobry specjalista.
Opinia dodana przez: tt