dr n. med. Andrzej Muryndr n. med. Andrzej Muryn - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

dr n. med. Andrzej Muryn

Cytolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Trafnie dobrał leki, dzięki czemu szybko zaszłam w ciążę mimo policystycznych jajników. Pan doktor jest delikatny, dokładnie wszysyko tłumaczy, dzięki czemu pacjentka nie czuje się skrępowana. Zdarzają się opóźnienia, ale warto poczekać.

Do Pana dr Andrzeja Muryna trafiłam z polecenia, poczytałam opinie na jego temat które w zasadzie były dobre. Niestety jestem totalnie rozczarowana wizytą. Pomijając ogromne opóźnienie wizyty (ok godziny, brak kolejności przyjmowania pacjentek) to mam wrażenie, że zostałam potraktowana powierzchownie. Pytając lekarza o moje schorzenie nie dowiedziałam się nic jedynie dostałam broszurkę do przeczytania na ten temat. Niestety wizytę zaliczam do najgorszych wizyt ginekologicznych za którą zapłaciłam 150 zł. Nie polecam.

Fantastyczny lekarz, poszłam do niego z polecenia innej pacjentki, dobrze wie co robi, zadba o pacjentkę, wysłucha, zrozumie, doradzi, nie wydziwia, nie wyśmiewa, jest konkretny, widać, ze szanuje kobiety, wizyta droga, ale warta tych pieniędzy, polecam każdej kobiecie.

Ten lekarz to strzał w dziesiątkę! Chodzę do niego od 13 lat, prowadził moją ciążę i nigdy przez moment nie straciłam do niego zaufania.Wszystko tłumaczy, tam gdzie trzeba uspokoi, tam gdzie trzeba zmobilizuje. Doskonałe podejście do pacjentki zarówno w przypadku złych jak i dobrych wieści. Polecam serdecznie!

Fajny gość, zawsze wpadam do niego na tzw ostatni moment, ale zawsze zdoła pomóc. Kilkakrotnie leżałam na oddziale i nigdy mnie nie zawiódł, polecam, a Panu Doktorze dziękuję za wszystko.

Śmiało mogę polecić dr Muryna. Jest wspaniałym lekarzem, posiada na prawdę ogromną wiedzę i ma świadomość tego, że organizm człowieka jest spójną jednością. Mój pierwszy kontakt z lekarzem ginekologiem - nie ukrywam, że bardzo się stresowałam, ale udało mu się wzbudzić moje zaufanie. Prowadził moją ciążę, uspokajał, cierpliwie tłumaczył i zawsze znalazł czas, gdy np. dzwoniłam z jakimś pytaniem lub wątpliwościami. Mam nadzieję, że swoją praktykę lekarską będzie prowadził jeszcze bardzo długo! Zdecydowanie wart swojej ceny.

Bardzo dobry lekarz:)doradzi, uspokoi a przede wszytskim pomoze:) bardzo polecam dr Muryna jest dobrym lekarzem.

wspaniały lekarz! wspaniały człowiek!Kompetentny, madry,uczciwy!Od dziesięciu lat jestem jego pacjentka prowadził dwie moje ciąze i odbieral oba porody i do dis chociaz mieszkam za granica tylko do niego pojde!za malo w polsce jest takich lekazy!!!nowoczesny gabinet plus kompetencja i wiedza plus doswiadczenie zawodowe na oddziale w szpitalu i plus ludzkie podejscie!!!chcialabym zeby moja corka ktora dzis ma 10 lat w przyszlosci miala takiego lekarza jak dr. MURYN

Chodzę do niego już kilka lat. Zawsze potrafi wysłuchać, uspokoić i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Co do spraw finansowych... Ja z kolei odebrałam, że sam moment płacenia jest właśnie dla niego krępujący... Polecam z czystym sumieniem.

Polecam z czystym sumieniem.

A wiec tak, jak na lekarza majacego taki sprzet i pracujacego w szpitalu w Bytomiu ,ktory to szpital dysponuje sprzetami jakimi dysponuje , bierze sie za usuwanie kłykcin konczystych metodami znacznie gorszymi od lasera co2 ktory to szpital posiada ! Jak i zabieg ów jest refundowany z NFZ . Dla mnie zenujace , ze musialam isc prywatnie do innego lekarza , ktory dał skierowanie na zabieg usuwania kłykcin laserem co2 , a lekarz u ktorego zostawiłam mnustwo kasy , pracujacy w tym samym szpitalu co drugi ginekolog , tak mnie potraktował. Najpierw usuwał mi kłykcinę zamrazajac ja , co mu sie nie udało , potem wycinał kłykciny skalpelem , co tez nic nie dało , o aldarze nie wspomniał ... itd. Kompetencja w tej kwesti w mojej ocenie podlega zerowemu zestawieniu . WIELKI MINUS !