dr n. med. Andrzej Muryn

Ginekolog

Ten lekarz to strzał w dziesiątkę! Chodzę do niego od 13 lat, prowadził moją ciążę i nigdy przez moment nie straciłam do niego zaufania.Wszystko tłumaczy, tam gdzie trzeba uspokoi, tam gdzie trzeba zmobilizuje. Doskonałe podejście do pacjentki zarówno w przypadku złych jak i dobrych wieści. Polecam serdecznie!

Do Pana dr Andrzeja Muryna trafiłam z polecenia, poczytałam opinie na jego temat które w zasadzie były dobre. Niestety jestem totalnie rozczarowana wizytą. Pomijając ogromne opóźnienie wizyty (ok godziny, brak kolejności przyjmowania pacjentek) to mam wrażenie, że zostałam potraktowana powierzchownie. Pytając lekarza o moje schorzenie nie dowiedziałam się nic jedynie dostałam broszurkę do przeczytania na ten temat. Niestety wizytę zaliczam do najgorszych wizyt ginekologicznych za którą zapłaciłam 150 zł. Nie polecam.

Fantastyczny lekarz, poszłam do niego z polecenia innej pacjentki, dobrze wie co robi, zadba o pacjentkę, wysłucha, zrozumie, doradzi, nie wydziwia, nie wyśmiewa, jest konkretny, widać, ze szanuje kobiety, wizyta droga, ale warta tych pieniędzy, polecam każdej kobiecie.

Fajny gość, zawsze wpadam do niego na tzw ostatni moment, ale zawsze zdoła pomóc. Kilkakrotnie leżałam na oddziale i nigdy mnie nie zawiódł, polecam, a Panu Doktorze dziękuję za wszystko.

Śmiało mogę polecić dr Muryna. Jest wspaniałym lekarzem, posiada na prawdę ogromną wiedzę i ma świadomość tego, że organizm człowieka jest spójną jednością. Mój pierwszy kontakt z lekarzem ginekologiem - nie ukrywam, że bardzo się stresowałam, ale udało mu się wzbudzić moje zaufanie. Prowadził moją ciążę, uspokajał, cierpliwie tłumaczył i zawsze znalazł czas, gdy np. dzwoniłam z jakimś pytaniem lub wątpliwościami. Mam nadzieję, że swoją praktykę lekarską będzie prowadził jeszcze bardzo długo! Zdecydowanie wart swojej ceny.

A wiec tak, jak na lekarza majacego taki sprzet i pracujacego w szpitalu w Bytomiu ,ktory to szpital dysponuje sprzetami jakimi dysponuje , bierze sie za usuwanie kłykcin konczystych metodami znacznie gorszymi od lasera co2 ktory to szpital posiada ! Jak i zabieg ów jest refundowany z NFZ . Dla mnie zenujace , ze musialam isc prywatnie do innego lekarza , ktory dał skierowanie na zabieg usuwania kłykcin laserem co2 , a lekarz u ktorego zostawiłam mnustwo kasy , pracujacy w tym samym szpitalu co drugi ginekolog , tak mnie potraktował. Najpierw usuwał mi kłykcinę zamrazajac ja , co mu sie nie udało , potem wycinał kłykciny skalpelem , co tez nic nie dało , o aldarze nie wspomniał ... itd. Kompetencja w tej kwesti w mojej ocenie podlega zerowemu zestawieniu . WIELKI MINUS !

Zdecydowanie godny polecenia. Chodziłam po różnych gabinetach i tylko dr Muryn mi pomógł. Wystarczyły 2 wizyty, trzecia to była formalność. Straciłam sporo pieniążków chodząc do "tańszych" lekarzy, którzy wypisywali coraz to bardziej wymyślne recepty, bez badań, nie informując mnie o niczym, nie mając czasu na moje pytania. Do dr Muryna trafiłam całkowicie zrezygnowana, a wyszłam bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalne podejście. Minusem jest wysoka cena, ale na prawdę warto.

wspaniały lekarz! wspaniały człowiek!Kompetentny, madry,uczciwy!Od dziesięciu lat jestem jego pacjentka prowadził dwie moje ciąze i odbieral oba porody i do dis chociaz mieszkam za granica tylko do niego pojde!za malo w polsce jest takich lekazy!!!nowoczesny gabinet plus kompetencja i wiedza plus doswiadczenie zawodowe na oddziale w szpitalu i plus ludzkie podejscie!!!chcialabym zeby moja corka ktora dzis ma 10 lat w przyszlosci miala takiego lekarza jak dr. MURYN

Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Zawsze trafna diagnoza, przewidywalność, pomoc. Przy tym niezwykle uprzejmy i bardzo dba o swoje pacjentki w szpitalu. Bardzo ostrożny, "dmucha na zimne". Jeżeli chodzi o pieniądze to faktycznie nastawiony na kasę, ale czy coś w tym dziwnego? Każdy z nas chciałby zarabiać więcej. Poza tym widać, że inwestuje też te pieniądze w przychodnię, sprzęt itp.

Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.
Bardzo ostrożny, "dmucha na zimne".

Na dr. Muryna trafiłam w 5. tygodniu ciąży. Podczas badania delikatny, wyjaśnia co, jak i dlaczego będzie robił. Kompetentny, wyczerpująco odpowiada na pytania i stara się rozwiać wszelkie wątpliwości. Twierdzi, że w ciąży nie ma głupich pytań. Poświęca mi tyle czasu, ile potrzebuję. Badania laboratoryjne co prawda trzeba robić prywatnie, ale USG, jak miał jakieś wątpliwości, zrobił mi w szpitalu na Batorego, mimo, że chodzę do niego prywatnie. Polecam pana doktora wszystkim dziewcynom, które chcą, by potraktowano je konkretnie i fachowo.