dr n. med. Andrzej Muryndr n. med. Andrzej Muryn - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

dr n. med. Andrzej Muryn

Cytolog, Ginekolog położnik, Ginekolog

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Znajomość języków obcych:
- angielski
- rosyjski

Dziekuję Panie Doktorze za czas za zrozumienie za ludzkie traktowanie.

Dziekuję Panie Doktorze za czas za zrozumienie za ludzkie traktowanie.

Zdecydowanie godny polecenia. Chodziłam po różnych gabinetach i tylko dr Muryn mi pomógł. Wystarczyły 2 wizyty, trzecia to była formalność. Straciłam sporo pieniążków chodząc do "tańszych" lekarzy, którzy wypisywali coraz to bardziej wymyślne recepty, bez badań, nie informując mnie o niczym, nie mając czasu na moje pytania. Do dr Muryna trafiłam całkowicie zrezygnowana, a wyszłam bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalne podejście. Minusem jest wysoka cena, ale na prawdę warto.

Bardzo dobry i doświadczony specjalista z dobym podejściem do drugiego człowieka, dba o swoje pacjentki. Lekarz, który kompleksowo podchodzi do problemu. Dba o profilaktykę, szczerze polecam.

Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Zawsze trafna diagnoza, przewidywalność, pomoc. Przy tym niezwykle uprzejmy i bardzo dba o swoje pacjentki w szpitalu. Bardzo ostrożny, "dmucha na zimne". Jeżeli chodzi o pieniądze to faktycznie nastawiony na kasę, ale czy coś w tym dziwnego? Każdy z nas chciałby zarabiać więcej. Poza tym widać, że inwestuje też te pieniądze w przychodnię, sprzęt itp.

Prowadził moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.
Bardzo ostrożny, "dmucha na zimne".

Nie polecam tego ginekologa. Niestety pacjentki mu wierzą, gdyż wzbudza zaufanie.Nie polecam.

inni niby dobrze nie pomogli , ten mimo ze drogi w sumie wychodzi taniej , bo pomaga . co z tego , ze inni dobrzy biorą okolo 80 zł za wizyte , jak za leki wydasz ponad np 200 zł . Tutaj za wizyte wydasz 150 - 200 zł za leki juz w zaleznosci , ale pomoze !

Najgorszy ginekolog u jakiego byłam. Jedyne na czym mu zależny to pieniądze pacjentek. Źle wyciąga wnioski na podstawie badan. Leczy na choroby, których nie ma. Niestety pacjentki mu wierzą , gdyż wzbudza duże zaufanie. Nikomu nie polecam.

nie polecam, te pozytywne opinie sam o sobie chyba napisał

nie polecam, te pozytywne opinie sam o sobie chyba napisał

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Od lat do niego chodzę, prowadził obie moje ciąże, polecam go wszystkim Paniom.

Od pierwszej wizyty wiedziałam, że już innego lekarza do prowadzenia mojej ciąży nie chcę. Dmuchał na zimne i starał się wykluczyć każdą możliwą chorobę maleństwa. Jeśli uznał, że sprzęt który ma w gabinecie jest niewystarczający, to prosił o udanie się do szpitala w którym pracuje by wykonać odpowiednie badanie nieodpłatnie. Co prawda badania krwi, moczu itp. trzeba było wykonywać we własnym zakresie. Poród skończył sie cesarskim cięciem, które sam wykonywał. Nie zamieniłabym tego lekarza na rzadnego innego.

Nie zamieniłabym tego lekarza na rzadnego innego.